Smrt 40leté mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších: Policisté vyšetřují vraždu a sebevraždu

Smrt 40leté mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších: Policisté vyšetřují vraždu a sebevraždu Zdroj: Shutterstock

Velmi smutnou dohru má úmrtí 40leté mámy Jany a jejího 3letého synka Adámka v Krkonoších, jejichž těla byla nalezena v oblasti Růžové hory v pondělí 2. ledna 2023. Policisté na svém oficiálním twitterovém účtu oznámili, že v tomto případě vyšetřují podezření z vraždy a sebevraždy.

“Na místě včerejšího nálezu obou těl pracovali kriminalisté do pozdních nočních hodin za účasti soudního znalce. Společným šetřením se zjistilo, že se jedná o podezření z vraždy a sebevraždy,” informovala o případu Policie ČR na svém oficiálním twitterovém účtu.

Policisté, hasiči, členové horské služby i strážci Krkonošského národního parku pátrali po ztracené 40leté ženě a jejím 3letém synovi v Krkonoších od pátku 30. prosince 2022, kdy jejich zmizení na policejní stanici oznámil ženin partner. 

Těla ženy a jejího chlapečka byla nalezena v pondělí 2. ledna 2023 v oblasti Růžové hory v Krkonoších. A to bohužel bez známek života.

Zdroj: Shutterstock “Na místě včerejšího (2.1.2023) nálezu obou těl pracovali kriminalisté do pozdních nočních hodin za účasti soudního znalce, kdy společně zjišťovali okolnosti jejich úmrtí. Ohledávali místo nálezu a zajišťovali potřebné stopy. Ohledáním nalezených těl zjistili, že se jedná o násilná úmrtí. Jde o podezření z vraždy a sebevraždy,” potvrdila policejní mluvčí Iva Kormošová.

Podezření z vraždy a sebevraždy potvrdil i soudní znalec z oboru soudního lékařství. Podle jeho předběžného vyjádření žena se synem zemřeli 28. prosince 2022. “Na základě těchto informací jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda s následnou sebevraždou,” dodala Iva Kormošová.

Zdroj: Twitter.com/PolicieCZ, Policie.cz
Autor:
Publikováno: 3. 1. 2023 13:21 Nahlásit obsah