Kategorie Smrt

Článek
Zemřela hvězda filmu Sbal prachy a vypadni. Herec Jake Abraham podlehl v 56 letech rakovině prostaty
Zemřela hvězda filmu Sbal prachy a vypadni. Herec Jake Abraham podlehl v 56 letech rakovině prostaty K hereckým legendám, které v roce 2023 opustily tento svět, se bohužel přidal také britský herec Jake Abraham. Hvězda oblíbené gangsterky Sbal prachy a vypadni zemřela 1. října 2023 v pouhých 56 letech. Herci Jaku Abrahamovi byla osudná rakovina prostaty.
Článek
Známá influencerka podlehla v pouhých 30 letech rakovině kůže. Její poslední příspěvek byl plný nadějí
Známá influencerka podlehla v pouhých 30 letech rakovině kůže. Její poslední příspěvek byl plný nadějí Španělce Patricii Rite diagnostikovali lékaři před 4 lety rakovinu kůže. Od té doby se tato dívka prala se zákeřnou nemocí jako lvice. Svůj boj dokumentovala na TikToku a Instagramu, kde měla statisíce sledujících. Bohužel náročné klání s rakovinou prohrála a v pouhých 30 letech vydechla naposledy. Z jejího posledního příspěvku na Instagramu mrazí.
Článek
Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí
Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí Hvězda TikToku Jehane Thomas nahrála na svůj Instagram srdcervoucí příspěvek pouhé dva dny před tím, než v pátek 17. března 2023 zemřela. Bylo jí pouhých 30 let. Odchod této mladé ženy a dvojnásobné maminky vzápětí s velkou bolestí potvrdila na sociálních sítích také její rodina.
Článek
Zemřel starší bratr zpěvačky Madonny. Anthony Ciccone žil spoustu let jako bezdomovec
Zemřel starší bratr zpěvačky Madonny. Anthony Ciccone žil spoustu let jako bezdomovec V sobotu 25. února 2023 zemřel v americkém Michiganu starší bratr zpěvačky Madonny, Anthony Ciccone. O smrti tohoto 66letého muže informoval na Instagramu jeho švagr, hudebník Joe Henry. Starší bratr zpěvačky Madonny bojoval s démonem jménem alkohol a v posledních letech žil na ulici jako bezdomovec.
Článek
Smrt 40leté mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších: Policisté vyšetřují vraždu a sebevraždu
Smrt 40leté mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších: Policisté vyšetřují vraždu a sebevraždu Velmi smutnou dohru má úmrtí 40leté mámy Jany a jejího 3letého synka Adámka v Krkonoších, jejichž těla byla nalezena v oblasti Růžové hory v pondělí 2. ledna 2023. Policisté na svém oficiálním twitterovém účtu oznámili, že v tomto případě vyšetřují podezření z vraždy a sebevraždy.
Článek
Zemřel rapper Coolio. Do hudebního nebe odešel v 59 letech
Zemřel rapper Coolio. Do hudebního nebe odešel v 59 letech Hudební svět pláče. Ve věku 59 let zemřel legendární americký rapper Coolio, kterého proslavily hity Gangsta's Paradise či Fantastic Voyage. Zprávu o rapperově smrti potvrdil ve středu 28. září 2022 večer jeho manažer Jarez Posey.
Článek
Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den
Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den Plánování svatby není vůbec snadná záležitost. Spousta věcí, které bychom si přáli, totiž není v našich silách. Své o tom ví Texasanka Tara Foleyová, která měsíc před svou svatbou řešila vážné dilema. Její babička musela jít z důvodu špatného zdravotního stavu do hospicu a hrozilo velké riziko, že se svatby své milované vnučky vůbec nedožije.
Článek
Princezna Diana zemřela před 25 lety při autonehodě. V Paříži má vlastní náměstí poblíž místa, kde došlo k osudové havárii
Princezna Diana zemřela před 25 lety při autonehodě. V Paříži má vlastní náměstí poblíž místa, kde došlo k osudové havárii Ve středu 31. srpna 2022 uplynulo 25 let od smrti princezny Diany. Královna lidských srdcí zemřela 31. srpna 1997 při autonehodě v tunelu u pařížského mostu Alma. Smrt princezny Diany si aktuálně po čtvrtstoletí připomínají lidé po celém světě. Dianě zapalují svíčky, píšou vzkazy, vystavují její fotky a vzpomínají i na její charitativní činnost.
(34) Načíst více