Kategorie Smrt

Článek
Smutná zpráva pro televizní svět: Zemřela slavná politická komentátorka, její tělo našli na ulici
Smutná zpráva pro televizní svět: Zemřela slavná politická komentátorka, její tělo našli na ulici Americký televizní svět přišel o jednu ze svých nejvýraznějších osobností. Ve věku 58 let nečekaně zemřela politická komentátorka a dlouholetá tvář CNN, Alice Stewart. Její tělo bez známek života objevil náhodný kolemjdoucí na ulici ve Washingtonu.
Článek
Zemřela slavná hollywoodská herečka Barbra Fuller. V létě by oslavila 103. narozeniny
Zemřela slavná hollywoodská herečka Barbra Fuller. V létě by oslavila 103. narozeniny Ve středu 15. května 2024 odešla na věčnost hvězda stříbrného plátna, americká herečka Barbra Fuller. Známá byla především z rozhlasu, filmu a televize. Dožila se požehnaného věku 102 let. Letos v červenci by přitom oslavila své 103. narozeniny.
Článek
Zemřel legendární herec Dabney Coleman, hrál po boku Dustina Hoffmana nebo Kevina Costnera
Zemřel legendární herec Dabney Coleman, hrál po boku Dustina Hoffmana nebo Kevina Costnera Umělecký svět přišel o další významnou osobnost. Ve věku 92 let zemřel ve čtvrtek 16. května 2024 americký herec Dabney Coleman, jehož kariéra zahrnovala desítky nezapomenutelných rolí ve filmech a seriálech. Tuto smutnou zprávu potvrdila pro The Hollywood Reporter jeho dcera.
Článek
Zemřel anglický herec Bernard Hill. Zazářil v Pánovi prstenů i v Titanicu
Zemřel anglický herec Bernard Hill. Zazářil v Pánovi prstenů i v Titanicu V neděli 5. května 2024 zemřel ve věku 79 let známý anglický herec Bernard Hill. Celosvětově se proslavil zejména díky roli v oscarovém filmu Titanic a trilogii Pán prstenů. O jeho úmrtí informovala britská televizní stanice BBC.
Článek
Čeho lidé před smrtí nejvíc litují? Sestřička z hospicu prozradila pravdu
Čeho lidé před smrtí nejvíc litují? Sestřička z hospicu prozradila pravdu Setkání se smrtí nutí skoro každého zamyslet se nad tím, jakým způsobem žil svůj život. Sestřička z hospicu, která se stará o umírající pacienty, se na sociálních sítích podělila o dojemné příběhy a moudrost, které získala od lidí odcházejících na druhý břeh.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Mladí a neklidní. Herečka Marla Adams měla 85 let
Zemřela hvězda seriálu Mladí a neklidní. Herečka Marla Adams měla 85 let V 85 letech odešla na věčnost známá americká herečka Marla Adams, která se proslavila zejména díky roli v seriálu Mladí a neklidní, v němž hrála celých 37 let. Herečka zemřela ve čtvrtek 25. dubna 2024 v Los Angeles, příčina její smrti není veřejně známa.
Článek
Zemřel slavný italský módní návrhář Roberto Cavalli. Spolupracoval s Beyoncé, Madonnou nebo Victorií Beckham
Zemřel slavný italský módní návrhář Roberto Cavalli. Spolupracoval s Beyoncé, Madonnou nebo Victorií Beckham Slavný italský návrhář Roberto Cavalli už bohužel není mezi námi. Tento světově proslulý módní vizionář zemřel 12. dubna 2024 ve věku 83 let ve své rodné Florencii. O jeho odchodu z tohoto světa informovaly zahraniční tiskové agentury.
Článek
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty Ve středu 10. dubna 2024 zemřel v Las Vegas bývalý hráč amerického fotbalu a herec O. J. Simpson. Bylo mu 76 let. V 90. letech minulého století se nechvalně proslavil obviněním z vraždy své bývalé manželky a jejího přítele.
Článek
Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu
Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu Nečekané úmrtí Daniela Valiho z Maxim Turbulenc zaskočilo snad každého. 53letý zpěvák zřejmě zemřel na infarkt. O jeho náhlém skonu informovali ostatní členové Maxim Turbulenc na sociálních sítích.
(48) Načíst více