Kategorie Vražda

Článek
Žena bránila svou dceru před násilníky. Namísto uznání musela do vězení
Žena bránila svou dceru před násilníky. Namísto uznání musela do vězení Když 2. září v Jižní Americe ve vesničce Qumbu tři muži znásilnili 27letou ženu, rozhodla se její matka vzít spravedlnost do svých vlastních rukou a těmto mužům se pomstít tak, jak si to zaslouží.
Článek
Jste rozený detektiv a nechybí vám zdravý úsudek? Odhalte vraha mladé dívky
Jste rozený detektiv a nechybí vám zdravý úsudek? Odhalte vraha mladé dívky Zajímají vás detektivky, rébusy a řešení záhad? Nechcete nechat zahálet váš mozek a raději si trochu potrápíte mozkové závity? Tak toto je to pravé pro vás. Ne vždy je řešení jednoduché, ale věříme, že to pro vás bude hračka. Kdo tedy zabil dívku ve škole?
Článek
Tahle žena zabila přes 100 dětí! Rodiče jí za její služby platili
Tahle žena zabila přes 100 dětí! Rodiče jí za její služby platili Mijuki Išikawa patří k největším sériovým vražedkyním historie. Co může vězet za tak obrovským číslem zavražděných dětí? Zvrhlost? To možná taky, ale spíše jen špatná ekonomická situace.
Článek
Žena pyšně zabila vzácnou žirafu a s úsměvem se s ní poté fotila. Kritika na sebe nenechala dlouho čekat
Žena pyšně zabila vzácnou žirafu a s úsměvem se s ní poté fotila. Kritika na sebe nenechala dlouho čekat Neexistuje jediný den, kdy na naší planetě nejsou zbytečně zabíjena nevinná zvířata za účelem pouhé a sprosté zábavy. Tyto lovce neodradí mediální tlak ani společenské odsouzení. Nově se i "vyznamenala" Američanka Tess Thompson Talley, která na fotce hrdě pózuje se zbraní u zastřelené žirafy.
Článek
Jedno selfie ji stálo 7 let vězení. Zabila totiž svoji nejlepší kamarádku
Jedno selfie ji stálo 7 let vězení. Zabila totiž svoji nejlepší kamarádku Asi nikoho z nás by nenapadlo, že bude sdílet stejný osud, jak v následujícím líčení. Znáte někoho celý svůj život, jste oporou jeden pro druhého a znáte se navzájem jak nikdo. Jednoho dne se rozhodnete, že si vyrazíte na nenápadnou party a skrze selfie se chcete touto událostí pochlubit na Facebooku. Na tom není nic divného, jenže co se stalo pak?
Článek
Na dveřích od ložnice nechal svému synovi vzkaz. Za nimi se však skrývala obrovská tragédie...
Na dveřích od ložnice nechal svému synovi vzkaz. Za nimi se však skrývala obrovská tragédie... Ačkoliv se nám mohou zdát některé vztahy či dokonce i manželství naprosto dokonalá a bezchybná, ve skutečnosti tomu může být úplně naopak. Dnes vám přinášíme příběh manželského páru, který působil velmi stabilně a pevně, stačila však jedna nevěra a vše se změnilo od základů…
Článek
Pokud máte IQ větší než 130, tyto hádanky vyřešíte snadno. Troufnete si na ně?
Pokud máte IQ větší než 130, tyto hádanky vyřešíte snadno. Troufnete si na ně? Proto, abychom zjistili, jak je kdo chytrý, dělají se nejrůznější IQ testy. Dnes si však vyzkoušíme test, ve kterém budete muset vyřešit tři detektivní případy, které odhalí, zda jste skutečně všímavý a bystrý člověk. Podle všeho dokáže tyto případy rozluštit jen člověk, který má IQ nad 130. Tak co, zvládnete to?
Článek
Na hlavu tohoto muže byla vypsána odměna. Když spoluvězni zjistili, proč tam je, chtěli se ho zbavit...
Na hlavu tohoto muže byla vypsána odměna. Když spoluvězni zjistili, proč tam je, chtěli se ho zbavit... Když člověk spáchá zločin, většinou spravedlnost vezme do vlastních rukou soud a pošle člověka do vězení, což by pro něj měl být ten největší trest. Jenže i mezi vězni panuje tzv. spravedlivá ruka, která ty nejhorší z nejhorších trestá po svém.
(6) Načíst více