Mléčné nehty: Nejnovější trend v manikúře, ve kterém budete in také v roce 2020

Mléčné nehty: Nejnovější trend v manikúře, ve kterém budete in také v roce 2020 Zdroj: pinterest.com

Módní trendy jsou v neustálém pohybu. A to i v oblasti péče o nehty. Velkým hitem závěru roku 2019 jsou mléčné nehty, nebo chcete-li milk nails, ve kterých budete dle módních stylistů in také po celý rok 2020. Velkou předností tohoto trendu je, že nemusíte ani běhat k manikérce. Stačí mít ten správný lak na nehty.

Instagram si zamiloval mléčné odstíny nehtů

Mléčné nehty neboli milk nails představují elegantní a zároveň decentní manikúru, která sluší všem velikostem nehtů. Když se podíváte na Instagram, zjistíte, že tato sociální síť mléčný odstín nehtů doslova miluje. Touto jemnou manikúrou se celosvětově inspirovaly už desetitisíce žen a jak naznačují módní stylisté, trend mléčných nehtů bude pokračovat i v roce 2020.

Mléčné nehty, které na takovém Instagramu najdete pod hashtagem #milkynails, představují zlatou střední cestu mezi neprůhledným bílým lakem a čirou manikúrou. Jsou poloprůhledné a když se na ně podíváte, měly by vám připomínat sklenici mléka.

Mléčný odstín je vhodný pro gel, akryl i přírodní nehty

Ten správný efekt mléčných nehtů vám vytvoří nejen manikérka za použití gelu nebo akrylu. Mléčný vzhled svých nehtů vytvoříte i použitím správného odstínu laku na nehty. A to základového bezbarvého laku, na kterou nanesete jednu vrstvu bílého laku a dvě až tři vrstvy vrchního lesklého bezbarvého laku.

Mléčné nehty noste čisté i s jemnými přízdobami

Mléčné nehty představují velmi čistou manikúru. Noste je tedy ideálně bez přízdob. Pokud je chcete přeci jenom okrášlit, tak opravdu jenom decentně. A to například několika třpytivými kamínky či stříbrnými třpytkami použitými na prsteníčku nebo ukazováčku. Zbytek nehtů ponechejte bez jakékoliv ozdoby.

A jaké je hlavní pozitivum tohoto módního trendu, který se nově objevil v oblasti manikúry? Nemusíte nosit dlouhé akrylové či gelové nehty. Mléčné odstíny sluší i přírodním krátkým nehtům. Co tedy na mléčné nehty říkáte? Zkusíte se tímto trendem inspirovat?

Autor:
Publikováno: 19. 12. 2019 16:22 Nahlásit obsah