Kategorie Módní trendy

Článek
Módní trendy na jaro 2019 hlásí návrat batiky, třásní a zvířecích vzorů
Módní trendy na jaro 2019 hlásí návrat batiky, třásní a zvířecích vzorů Ač to zní neuvěřitelně, je to tak. Letošnímu jaru mají vládnout zvířecí vzory, třásně a hlavně batika. Alespoň podle modelů, které jste mohli od začátku roku spatřit na přehlídkách v rámci světových Fashion weeků. Pokud tedy máte doma batikované tričko, rozhodně se jej nebojte vytáhnout! V jakém oblečení tedy budete na jaře 2019 trendy?
Článek
Push-up podprsenky hlásí ústup: Ženské výstřihy fandí braletkám
Push-up podprsenky hlásí ústup: Ženské výstřihy fandí braletkám Kulatá, objemná prsa, která se klenou do výšky. Tak tomuto trendu, který od 90. let minulého století udávaly push-up podprsenky, v současné době zvoní umíráček. Ideál ženských prsou schovaných v podprsence nyní vypadá jinak. Mnohem populárnějšími se stávají vzdušné bralette podprsenky, které ženským prsům zachovávají jejich původní tvar.
Článek
Magnetické řasy: Jak je použít, aby vypadaly opravdu přirozeně?
Magnetické řasy: Jak je použít, aby vypadaly opravdu přirozeně? Ženy chtějí mít odjakživa oči jako mrkací panenka. Proto si některé z nich zakládají na prodloužených řasách, jako jednorázové řešení pak sáhnou po nalepovacích či magnetických řasách. Právě magnetické umělé řasy jsou hitem posledních let. Už jste je vyzkoušely? Známe finty, jak dosáhnout toho, aby na vás vypadaly opravdu přirozeně!
Článek
Roku 2019 bude kralovat korálová barva: Má symbolizovat teplo, život a pozitivitu
Roku 2019 bude kralovat korálová barva: Má symbolizovat teplo, život a pozitivitu Rok 2019 bude ve znamení korálové barvy. Alespoň podle společnosti Pantone, která určuje barevné trendy v módním průmyslu, umění či grafickém designu. Tento světový gigant, který působí v oblasti tiskařských technologií, každým rokem v prosinci vyhlašuje top barvu na následující rok. A pro rok 2019 to u něj na celé čáře vyhrála korálová!
Článek
Léto přeje prostřiženým ramenům: Módní top vyrobíte během pár minut i ze starého trička
Léto přeje prostřiženým ramenům: Módní top vyrobíte během pár minut i ze starého trička Odhalená ramena jsou tuto sezonu jedním z nejžhavějších módních trendů. Pokud si chcete také pořídit jeden kousek, který oživí váš letní outfit, neběhejte hned do obchodu, ale sáhněte po nůžkách. I ze starého trička nebo košile totiž během chvíle vykouzlíte slušivý top s prostřiženými rameny. Řekneme vám, jak na to.
Článek
Tyto módní trendy letěly před několika lety. Nyní v nich budete úplně mimo
Tyto módní trendy letěly před několika lety. Nyní v nich budete úplně mimo Módní trendy se neustále mění. Některé se po určitém čase zase vrací zpátky, jiné se nosí třeba jednu sezonu a pak jsou nekompromisně považovány za velké módní prohřešky. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému faux pas, na co byste měla aktuálně raději zapomenout?
Článek
Hitem letošního léta jsou volánkové šaty. Můžete si je vyrobit i ze starého kousku oblečení
Hitem letošního léta jsou volánkové šaty. Můžete si je vyrobit i ze starého kousku oblečení Leží vám doma ve skříni šaty, které jste si naposledy oblékla před více než pěti lety a je vám líto je vyhodit? Neuvěříte, ale letošní léto si je opět vezmete na sebe. Tedy pokud jste krapet šikovná a máte pár minut času. Tento starý kousek si totiž můžete přetvořit na romantické volánkové šaty, které jsou obrovským hitem letošního léta!
Článek
Ženské trendy léta 2018. Představujeme vám stylovou a funkční módu do vln
Ženské trendy léta 2018. Představujeme vám stylovou a funkční módu do vln Vybrali jsme pro vás několik módních trendů na léto 2018. Od plavek přes ručníky, opalovací krémy, neopreny nebo skvělé pokrývky hlavy.
Článek
7 důkazů toho, že módní trendy se neustále opakují
7 důkazů toho, že módní trendy se neustále opakují Určitě jste už několikrát ve svém životě nejen od svých rodičů slyšela větu, že módní trendy se neustále opakují. Přinášíme vám důkazy, že tomu tak doopravdy je! To, co je in v letošním roce 2017, se nosilo i dřív - ať už jde o špagetová ramínka, náhrdelníky ve stylu obojku, volánové rukávy, sukně středních délek nebo oversize kabáty.
(16) Načíst více