Módním hitem podzimu 2023 je maxi šála. Čím větší a výraznější, tím lépe

Módním hitem podzimu 2023 je maxi šála. Čím větší a výraznější, tím lépe Zdroj: Shutterstock

Módní trendy jsou proměnlivé, ovšem rády se vrací. Tuto skutečnost potvrzuje žhavý módní hit podzimu 2023, kterým je maxi šála. Tento pletený doplněk samozřejmě není nic nového pod sluncem. Letos na podzim však platí, že pokud je maxi šála širší a delší a její vzor výraznější, tím lépe.

Maxi šála je žhavý trend nejen mezi influencerkami

Co se letos na podzim a v zimě nosí, v dnešní době neurčují pouze módní návrháři. S ohledem na sílu sociálních sítí módní trendy výrazně ovlivňují také influencerky. Prostřednictvím oblečení a doplňků, které nosí, totiž cílí na miliony sledujících z celého světa.

Jaký je nejnovější módní trend mezi influencerkami? Maxi šála, která představuje výrazný prvek jejich podzimních a zimních outfitů. Maxi šálu nosí influencerky opravdu ve velkém. Právě proto se tento módní doplněk řadí mezi žhavé módní hity podzimu 2023 a pravděpodobně ovládne také následující zimu.

Zdroj: Shutterstock

Maxi šálu přehoďte a nechte volně viset

Influencerky nosí maxi šálu velmi ležérní způsobem. Oblečou si svetr nebo bundu a maxi šálou si svůj krk omotají na jedenkrát. Jedna část maxi šály, která je opravdu výrazným doplňkem, tak visí v přední části až směrem ke stehnům. Druhou část šály mají influencerky přehozenou přes záda, a to až směrem ke svému zadečku.

Zdroj: Shutterstock V jednobarevném provedení i v pestrých barvách

Maxi šála bezkonkurenčně patří k módním hitům letošního podzimu. Jakou konkrétně nosit? Krok vedle neuděláte pletenou maxi šálou v černé, šedé nebo hnědé barvě. Trendy jsou i barevné šály nebo maxi šály s pestrým vzorem, kterým jsou nejlépe proužky nebo kostka.

Jakým způsobem sladit maxi šálu se zbytkem svého outfitu? Váš svetr nebo vaše bunda mohou s maxi šálou tvořit barevnou jednotu. Pokud ale máte odvahu, maxi šálu můžete zvolit jako nejvýraznější doplněk svého outfitu.

Zdroj: Vogue.co.uk, Nzherald.co.nz, Soheather.com
Autor:
Publikováno: 13. 11. 2023 09:57 Nahlásit obsah