Kategorie Podzim 2023

Článek
Módním hitem podzimu 2023 je maxi šála. Čím větší a výraznější, tím lépe
Módním hitem podzimu 2023 je maxi šála. Čím větší a výraznější, tím lépe Módní trendy jsou proměnlivé, ovšem rády se vrací. Tuto skutečnost potvrzuje žhavý módní hit podzimu 2023, kterým je maxi šála. Tento pletený doplněk samozřejmě není nic nového pod sluncem. Letos na podzim však platí, že pokud je maxi šála širší a delší a její vzor výraznější, tím lépe.
Článek
Babí léto 2023 končí. Teplé počasí vystřídá o víkendu 14. a 15. října prudké ochlazení
Babí léto 2023 končí. Teplé počasí vystřídá o víkendu 14. a 15. října prudké ochlazení Teplé a slunečné počasí je bohužel na svém ústupu. Jak předpovídá Český hydrometeorologický ústav, babí léto 2023 končí o víkendu 14. a 15. října 2023, který do Česka přinese výrazné ochlazení. Jak tedy bude v následujících dnech?
Článek
Baggy jeans jsou hitem podzimu 2023. Ne každé ženě se však tyto džíny volného střihu líbí
Baggy jeans jsou hitem podzimu 2023. Ne každé ženě se však tyto džíny volného střihu líbí Jedna skupina žen je miluje a druhá nenávidí. Řeč je o baggy džínách, které patří k velkým módním hitům letošního podzimu. Baggy jeans prezentují stylovost i ležérnost a zároveň se velmi pohodlně nosí. Jak se vám tento žhavý módní hit roku 2023 líbí?
Článek
Tři nejhorší páry podle znamení, kterým to na podzim 2023 nevyjde. Patříte mezi ně?
Tři nejhorší páry podle znamení, kterým to na podzim 2023 nevyjde. Patříte mezi ně? Podzim 2023 nebude ke všem laskavý. Některá znamení zvěrokruhu si budou procházet velmi smutným obdobím a v nadcházejících měsících hrozí, že budou mít zlomené srdce. K neúspěchům jsou letos na podzim odsouzeny zvláště tři nejhorší páry podle znamení, kterým to spolu pravděpodobně nevyjde.