Tři nejhorší páry podle znamení, kterým to na podzim 2023 nevyjde. Patříte mezi ně?

Tři nejhorší páry podle znamení, kterým to na podzim 2023 nevyjde. Patříte mezi ně? Zdroj: Shutterstock

Podzim 2023 nebude ke všem laskavý. Některá znamení zvěrokruhu si budou procházet velmi smutným obdobím a v nadcházejících měsících hrozí, že budou mít zlomené srdce. K neúspěchům jsou letos na podzim odsouzeny zvláště tři nejhorší páry podle znamení, kterým to spolu pravděpodobně nevyjde.

Partneři podle znamení, kteří na podzim 2023 zažijí velkou krizi

Myslíte si, že žijete ve spokojeném partnerském vztahu, který má budoucnost? Zda vám to bude klapat i nadále, ovlivňuje také znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se s partnerem narodili. 

Podle horoskopu na podzim 2023 nebudou na stejné vlně zvláště tři následující páry znamení, jejichž vztah je v nadcházejících měsících odsouzen k neúspěchu. O které páry se konkrétně jedná?

Zdroj: Shutterstock Lev a Vodnář

Nekompatibilní dvojicí se na podzim 2023 stanou partneři ve znamení Lva a Vodnáře. Vodnář si bude Lva dobírat a škádlit jej na každém kroku, svého partnera však podnítí k nepředvídatelnému chování. I když se budou oba dva snažit sebevíc, jejich vztah bude viset na vlásku, který se přetrhne v nejméně očekávanou chvíli. A to zvláště, pokud se do popředí jejich vztahu dostanou emoce, které jeden před druhým dosud skrývali.

Blíženci a Panna

V případě partnerů, kdy je jeden Blíženec a druhý Panna, se na podzim 2023 ukáže, že jejich očekávání od partnerského vztahu byla naprosto odlišná a že jejich první dojem ze vztahu byl pouhou iluzí. Zatímco společenští a blázniví Blíženci touží po romantické extázi, přízemní a praktická Panna jim ji nedokáže poskytnout. 

Zdroj: Shutterstock Střelec a Kozoroh

Na podzim 2023 příliš dobře nedopadne ani partnerský vztah mezi Střelcem a Kozorohem. I když mezi nimi budou létat jiskry, chemie mezi těmito partnery bude chybět. Střelec a Kozoroh si začnou pravděpodobně lézt na nervy, a navíc hrozí riziko, že do jejich vztahu vejde někdo třetí.

Zdroj: Kobieta.pl, Stylecaster.com, Timesofindia.com
Autor:
Publikováno: 7. 9. 2023 09:17 Nahlásit obsah