Velký měsíční horoskop na leden 2020 pro každé znamení

Vánoce jsou za námi, vánoční šílenství pomalu polevuje a máme nový rok 2020. Co tě čeká v novoročním čase? Budeš si užívat pohodovou atmosféru, nebo tě čeká pěkně ostrý start? Přečti si svůj horoskop na leden 2020!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
Už jste s partnerem nějakou dobu a pomalu se z vašeho vztahu vytrácí vzrušení. Zkuste místo večerního koukání na televizi trochu zaexperimentovat a vnést tak do vašeho života něco nového.

Práce
Nákup vánočních dárků tě dost vyždímal a teď máš lehkou finanční krizi. Uvědom si, že spousta věcí, které pravidelně kupuješ, vůbec nepotřebuješ a mohla bys tak spoustu peněz ušetřit.

Zdraví
Únava je tvůj každodenní kamarád. Celý den chodíš jako mátoha, nemůžeš se soustředit a v noci se pak převaluješ v posteli. Zkus aspoň hodinu před spaním vypnout všechnu elektroniku.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Tvůj tajný ctitel se už dlouhou dobu stále k ničemu nemá a tebe to přestává bavit. Udělej první krok a uvidíš, jestli se k něčemu odhodlá i on.

Práce
Vypadá to, že většina kolegů má trochu depresi z návratu do práce, takže panuje dost negativní nálada. Nesnaž se je nijak rozptylovat, raději se věnuj své práci.

Zdraví                                            
Blíží se období plesů. Neměla bys podcenit přípravu a včas vyrazit na nákupu, ke kadeřnici a na kosmetiku. Budeš za hvězdu!

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Ze všech stran se na tebe a tvého milého hrnou otázky ohledně svatby a dětí. Tebe to docela děsí, ale partner vypadá docela klidně. Nejspíš je načase si na tohle téma promluvit upřímně mezi čtyřma očima.

Práce
V práci tě čekají nové zkušenosti. Budeš za ně sice neskutečně vděčná, ale těžkosti tě neminou. Neboj se požádat o pomoc. Bude to lepší než se v tom zbytečně plácat sama.

Zdraví
V lednu tě bude trápit nachlazení. Sotva se ho zbavíš, za chvilku se zas ukáže. Nezapomínej na dávku vitamínů a teplé oblečení.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Občas nejednáš podle svého nejlepšího úsudku, ale tak, abys nevyvolala hádku. Nenuť se do ničeho, co se to nelíbí a raději to upřímně partnerovi řekni.

Práce
S nových rokem se ti naskytnou nové finanční nabídky. Nejednej zbrkle, všechno si pečlivě promysli a až pak jednej.

Zdraví
Vánoce, cukroví a zima daly tvé pleti pořádně zabrat. Měla by sis zas dát větší pozor na to, co jíš a jak se o svou pleť staráš. Zajít na kosmetiku by taky nemuselo být od věci.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Poslední rok byl pro tebe i tvého partnera dost náročný. V novém roce byste měli na svém vztahu víc pracovat, najít si na sebe co nejvíc času.

Práce
Práce se ti kupí úplně všude, že netušíš, kam dřív skočit. Nenechej se povinnostmi úplně zavalit a ozvi se, že tolik toho opravdu nezvládneš.
Zdraví
Poslední dobou jen sedíš u počítače nebo koukáš do papírů. Tvoje záda to moc nezvládají, měla bys ses aspoň párkrát za den u toho protáhnout.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
S partnerem to teď nemáte zrovna jednoduché, ale neházej flintu do žita. Základem fungujícího vztahu je komunikace, tak se před vašimi problémy neschovávej.
Práce
Jedinou akcí za celý pracovní rok je jen vánoční večírek, a přitom je spousta kolegů opravdu skvělých. Zkus zorganizovat nějakou společnou zábavu. Zkuste zajít třeba na bowling a pobavit se i mimo práci.

Zdraví
Na pravidelné prohlídky zapomínáš celkem často, ale neměla bys. Poznač si do diáře, že by ses měla aspoň objednat. Ať na tebe vyjde nějaký volný termín.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
V tvém milostném životě se pořád dokola objevuje ten samý člověk. Měla by sis ujasnit, jestli tě víc trápí, nebo dělá šťastnou. A zvážit, jestli by to nebylo lepší bez něj.

Práce
Zkus se v práci o něco víc projevit, hraním na šedou myš neprorazíš. Ukaž šéfovi, co všechno dokážeš, uvidíš, že bude ohromen.

Zdraví
V lednu tě čeká dost trápení se zdravím. Nebude to nic vážného, ale přece jen tě to ze svého běžného režimu vyřadí na dost dlouhou dobu. Uvědom si ale, že by zdraví mělo být na prvním místě.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Láska vá oba úplně pohltila a žijete si svou pohádku. Kazí ti to jen občasné uštěpačné poznámky, ale nedělej si s nimi hlavu. Užívej si svou lásku!

Práce                                                                                                          
V lednu se ti bude v práci náramně dařit a všechny své povinnosti budeš mít brzy hotové. Nabídni aspoň malou pomoc kolegům, kteří se v tom plácají poněkud déle.

Zdraví
Nezanedbávej spánek. Dny bez sluníčka ti dost ubírají energii, tak se ji snaž doplnit aspoň vydatným spánkem.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Nikdy jsi neměla moc holčičích kamarádek a stále se stýkáš hlavně s opačným pohlavím. Tvůj partner je z toho ale lehce nervózní, tak mu dej najevo, že je pro tebe opravdu ten jediný.

Práce
Koncem loňského roku sis udělala hromadu práce dopředu, takže jsi měla před Vánocemi opravdu pohodičku. Teď se ale na tebe valí zas práce nová, tak nezahálej a vrhni se do díla.

Zdraví
Nezapomínej, že je venku opravdu zima. Zvlášť když budeš trávit venku delší čas. Jinak bys mohla skončit v posteli s horečkou.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Leden pro tebe bude jeden velký frmol. Najednou se na tebe ze všech stran sesype všechno, co jsi doposud úspěšně odkládala. Naštěstí máš velkou oporu ve svém partnerovi, který tě podrží a ukáže ti, že je to opravdu ten pravý.

Práce
V lednu budeš s termíny na štíru. Bude toho na tebe nějak moc a ty nebudeš stíhat vůbec nic. Neboj se poprosit o pomoc kolegy.

Zdraví
V zimě je většina zeleniny a ovoce šíleně drahá a tebe to od jejich nákupu dost odrazuje. Neměla bys ale na pravidelnou dávku vitamínů zapomínat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

Přes svátky jste velmi pilně budovaly váš partnerský život, ale s návratem do běžného režimu je to dost těžké. I když na sebe tolik času teď mít nebudete, vynahraďte si aspoň nějaký den v týdnu výhradně jen pro sebe.

Práce
Před Vánoci jsi měla pěkný frmol. A teď máš pocit, že se v práci jen flákáš. Užij si té chvilky klidu a trochu ještě odpočívej, věčně to trvat nebude.

Zdraví
Snažíš se pravidelně hýbat, ale přes svátky na to nebylo moc času. Je načase se vrátit zpět do režimu, tak nehledej výmluvy a s chutí do toho.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Ačkoliv tvůj partner není zrovna romantická duše, jednou za čas se v něm něco probudí a ukáže ti romantiku jako z amerického slaďáku. A právě tohle tě v lednu čeká, tak si to užívej. Přece jen to nebude trvat dlouho.

Práce
Vánoční prémie byly opravdu bohaté a tobě se tak mnohonásobně vyplatila dřina z loňského roku. Tak ani letos nezahálej, i když se ti po svátcích do práce moc chtít nebude.

Zdraví
Ochlazení ti moc dobře neudělá. Sotva klesne rtuť teploměru o pár stupňů, zmocní se tě nachlazení. Nepodceňuj to, a pečlivě se kurýruj.

Autor:
Publikováno: 6. 1. 2020 10:29 Nahlásit obsah