Horoskop na 11. týden (11.3. 2019 -17.3. 2019)

Než ses vzpamatovala, je tu zase nový týden. Co ti přinese tentokrát? Můžeš se těšit nebo to bude noční můra? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nenechej se omezovat ostatními lidmi! Někdy máš pocit, že bys měla vyhovět všem, ale to přece nejde. Když budeš brát ohledy hlavně na ostatní a nepůjdeš si za svým, tak brzy skončíš úplně někde jinde, než bys chtěla. Řiď se podle svých cílů! V mezích slušnosti, samozřejmě.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Objekt tvých tajných tužeb se neustále pohybuje někde kolem tebe. Takže se jen výjimečně dokážeš soustředit na něco jiného kromě něj. Teď je tvá chvíle! Dej mu najevo své city. Uvidíš, že ani ty mu nejsi lhostejná.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Občas máš tendence fňukat nad věcmi místo toho, abys je řešila. S tím bys měla skoncovat! Pokud to jen trochu jde, tak přestaň brečet a vrhni se do toho. Uvidíš, jak skvělý pocit budeš mít, až se ti to podaří změnit tak, jak si přeješ.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Měla by ses trochu šetřit! Jsi jako rozjetá mašina, ale takové tempo se nedá dlouho vydržet. Trochu zpomal a dovol si i odpočinek. Práce jsi zvládla tolik, že si teď zasloužíš pořádný relax.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Miláček tě poslední dobou pěkně štve. Buď je pekelně nabroušený, že je nebezpečné se k němu jen přiblížit nebo se na tebe sápe i na veřejnosti. Nezoufej, tohle období se blíží ke konci a za nedlouho zmizí jako lusknutím prstu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nesnaž se vše vyřešit vlastními silami! Problémy přichází doslova z každého směru a některé opravdu sama nezvládneš. Ačkoliv se považuješ za stoprocentně samostatnou ženu, spolkni svou pýchu a řekni si o pomoc.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Máš pocit, že se ti poslední dobou nic nedaří, nemáš radost z toho, co děláš a ani z toho, jak vypadáš. Pro začátek začni s tím vzhledem a zajdi třeba ke kadeřnici. Uvidíš, že ti to zvedne sebevědomí a dodá sílu na další krok.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

S počasím to teď nevypadá zrovna růžově a ty už se ohromně těšíš na léto. Ráda bys něco pořádného zažila, tak nepodceň přípravu. Rozmysli si, kam bys chtěla, mrkni na internet a začni plánovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou se cítíš strašně unavená a hodiny spánku na tom pramálo změnily. Tvoje tělo tvůj životní styl nezvládá. Dopřej si pravidelný relax a vyváženou stravu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tvůj život je jeden velký stereotyp. Na jednu stranu tě to strašně štve, ale na stranu druhou se ti nechce vystoupit ze své komfortní zóny. Nebuď pohodlná, zkus aspoň jednou za den udělat něco jinak, spontánně.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Peníze z účtu ti většinou zmizí dřív, než se naděješ. Hlídej si své výdeje. Ideálně si zapisuj, kolik utrácíš. A to hlavně za kafíčka a rychlé svačinky. Možná budeš překvapená, kolik peněž měsíčně utratíš za kafe, které je přece „za pár korun“.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Máš pocit, že jsi v posledních měsících trochu přibrala. A i přesto, že to nejde moc vidět, necítíš se moc dobře. Zamysli se, co poslední dobou hlavně jíš. Zkus zařadit víc zeleniny a ubrat trochu masa a pečiva.

Autor:
Publikováno: 12. 3. 2019 09:32 Nahlásit obsah