Velký měsíční horoskop na červen 2019 pro každé znamení

A je tu další měsíc. Jak se ti bude v červnu dařit? Budeš si konečně užívat pěkného počasí a starosti hodíš za hlavu? Nebo to bude pro tebe spíš stresující období? Přečti si svůj horoskop na měsíc červen.

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska

Konečně si šťastná a spokojená se svým životem. Užívej si svou krásnou idylku a nepřemýšlej nad tím, co všechno by se mohlo pokazit. Zabývat se tím, co by bylo kdyby, nemá smysl.

Práce

Po dlouhé době to bude v práci konečně klidnější. Za posledních pár týdnů sis užila stresu a chaosu až až. Využij volnějšího režimu naplno, tohle období nebude trvat dlouho.

Zdraví

Nezapomínej na kosmetiku na opalování. Spálená kůže není nic moc příjemného a další problémy jako rakovina kůže už vůbec ne.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska

Pomalu se blíží období letních flirtů a ty už na něj netrpělivě čekáš. Hlavně se do toho nevrhni hned z kraje nebo tě mohou čekat nepříjemné problémy.

Práce

Konečně se dočkáš uznání za svou práci. Sice netoužíš po nějakých poklonách a medailích, ale slyšet, že něco děláš dobře, ti pomůže cítit se líp.

Zdraví

Poslední dobou se necítíš psychicky moc dobře. Máš pocit, že se ti vůbec nic nedaří a jsi totálně neschopná. Svěř se kamarádce nebo partnerovi, uleví se ti.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska

Váš vztah upadl do stereotypu a oba dva přemýšlíte, jestli by nebylo lepší to všechno ukončit. Neházejte flintu do žita, vzpomeňte na ty všechny hezké chvilky. Za to stojí bojovat!

Práce

V červnu tě bohužel čeká pár nepříjemných překvapení. Solidaritu od ostatních nemůžeš očekávat, takže budeš postavena před hotovou věc. První chvilky budou opravdu nepříjemné, ale snaž se zachovat klidnou hlavu.

Zdraví

Konečně trochu odeznělo období alergií. Teda aspoň pro tebe. Takže si budeš užívat krásného počasí bez věcného slzení očí.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska

Tvoje láska bohužel zůstává stále neopětovaná. I když ti neustále tvrdí, že s tebou chce být, tak z rukávu sype jednu výmluvu za druhou. Měj svou hrdost a nedovol, aby z tebe dělal hlupáka.

Práce

Červen bude po dlouhé době opět trochu poklidnějším měsícem. Nebude tě nic stresovat a budeš si moct dělat v klidu svou práci, jak nejlépe umíš.

Zdraví

Počasí by se mohlo už konečně umoudřit a ty si užít svého milovaného sluníčka. Neměla bys ale zapomínat na ochranu. Sluníčko je dobrý sluha, ale zlý pán.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Za posledních pár let jsi zažila tolik zklamání, kolik jiní nezažili ani za celý život. Dej si na nějaký čas pokoj od všech pokusů o vztah. Věnuj se sobě a dej se dohromady, hlavně psychicky.

Práce

V červnu nastane v tvé kariéře velký zlom. Velmi tě to zaskočí, ale měla bys zachovat jasnou mysl a nedělat ukvapená rozhodnutí.

Zdraví

S hezkým počasím se ti zas vrátí chuť sportovat a vrhneš se do toho opravdu svědomitě. Jen dávej pozor na úrazy!

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska

Jsi momentálně single a tvoje sympatie jsou velmi přelétavé. Každou chvíli tě poblázní někdo jiný. Za téhle situace se raději do žádného vztahu nevrhej a raději si užívej svobody.

Práce

Posledních pár týdnů máš velký problém se soustředit. Pustíš se do práce a za pět minut se přistihneš, jak hledíš do zdi. Mrkni na internet na chytré aplikace, které ti s tímhle problémem můžou pomoci.

Zdraví

Jsi velký milovník zmrzliny a léto je to pro tebe těžkým obdobím. Pokud tomu nedokážeš odolat a bojíš se, že váha půjde nahoru, je ideální pojídání zmrzliny proložit sportem.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska                              
Ty si svůj single život sice užíváš, ale tví kamarádi mají neustále pocit, že potřebuješ někoho dohodit. Ačkoliv jsi to zatím s díky odmítala, měla bys to ještě zvážit. Třeba tě to nakonec mile překvapí.

Práce                                                                                                                          
Práce tě bude v červnu zaměstnávat víc než dost. Základem úspěchu je si to všechno dobře naplánovat, pak to půjde jako po másle.

Zdraví                                         
Neměla bys podceňovat signály, které tvé tělo vysílá. Cpát do sebe prášky není řešení, měla bys zjistit odkud tvé problémy pochází.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska

Někdy máš neustálou potřebu prezentovat své názory. Nemusíš za každou cenu vždy konkrétní situaci komentovat. Umění mlčet určitě ostatní ocení víc.

Práce             
Nesnaž se ulehčit si práci! Když budeš pospíchat a snažit se všechno urychlit, nasekáš tam jenom spoustu chyb. A v konečném důsledky s tím budeš mít práce ještě mnohem víc.

Zdraví
S teplejším počasím zase dostáváš chuť na jídla, která jsou o dost lehčí než ty, co jíš teď. To je jen dobře, prospěje ti to!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Občas se až moc zabýváš tím, co si o tobě myslí ostatní. Nestresuj se tím, ti, kteří za něco stojí, se nebojí ti to říct do očí. A ti jsou také ti jediní, na kterých záleží.

Práce
Jestli sis ještě nestihla nahlásit dovolenou, je nejvyšší čas. Ostatní už tě dost možná předběhli, tak ať nemusíš složitě řešit své letní plány.

Zdraví                                                                                                           
Nezapomínej na pravidelné prohlídky. Nebo na své zdravotní problémy přijdeš až bude třeba pozdě.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Vztahy s nějakých kamarádem pro tebe byly vždy tabu, ale teď se všechno změnilo. Zažíváš to nejkrásnější období za celý tvůj život. Nenechej si to kazit, i když máš obavy, jak tohle bude pokračovat.

Práce
Červen se pro tebe ponese ve znamení naprostého klidu a pohody. Na obzoru žádný stres, shon ani nečekané problémy. Užívej si to!

Zdraví                                                                                                                    
Poslední pár týdnů bylo pořádně hektických, takže ses pěkně zanedbávala. Je načase to napravit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska
Trošku se moc hrneš do nového vztahu. Užívej si té počáteční fáze a nezabývej se svatebními šaty. Na to ještě fůra času. Jeho bys tím mohla tak akorát vyplašit.

Práce                                                                                                          
Konečně se situace v práci trochu uklidnila a tobě se daří jako už dlouho ne. Ostatní kolegové ale tvé pracovní nasazení nesdílí. Nenechej se jimi brzdit.

Zdraví
Dávej pozor na tohle počasí. Jednu chvilku to vypadá, že se upečeš, ale za pár hodin se klepeš zimou. Neměla bys to podcenit.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Tvůj partner bude vyžadovat tvou pozornost mnohem víc jak obvykle. Ze začátku z toho budeš trochu nesvá, protože tohle se zas tak často nestává. Ale pak si to začneš užívat.

Práce
S tvými kolegy moc velká zábava není. Zkus vymyslet nějaké rozptýlení, aby se taky uvolnili a užili jste si i nějakou zábavu mimo kancelář.

Zdraví                                                                                                        
Trápí tě problémy se spaním. Neměla bys před spaním zírat do počítače nebo do mobilu.

Autor:
Publikováno: 1. 6. 2019 09:00 Nahlásit obsah