Horoskop na 43. týden (1. 11. 2021 - 7. 11. 2021)

Týden opět utekl jako voda a máme tu další! Co ti přinesou následující podzimní dny? Budeš se moct radovat z maličkostí, nebo tě naopak čeká jedna tragédie za druhou? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Po delší době opět vyrazíš do společnosti a budeš se skvěle bavit, jak už dlouho ne. Neuzavírej se do svého úzkého okruhu přátel. Raději se snaž poznat nové lidi, kteří tě mohou v lecčem obohatit. Nikdy nevíš, kdy se nové kontakty mohou hodit.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední týdny jsou v práci opravdová pohodička. Máš pocit, že pracovní povinnosti jsou momentálně spíš koníček a ohromně si to užíváš. Využij tohoto svého rozpoložení a snaž se z toho vytěžit to, co to jen jde. Ne každý má takové štěstí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dva roky jsou pro vaši rodinu bohužel těžké. Stýkáte se stále méně a vztahy mezi příbuznými pomalu chladnou. Je na čase rodinné vztahy opět utužit. Zkus zorganizovat společnou akci, na které se opět po delší době uvidíte.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou se ti v milostném životě moc nedaří. Sice sbíráš jeden pracovní úspěch za druhým, ale princ na bílém koni je stále ztracen v nedohlednu. Nelámej si s tím hlavu, soustřeď se pro tentokrát opravdu na svou kariéru a uvidíš, že se karta brzy obrátí.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Nelámej vztahy v rodině přes koleno. Je naprosto běžné, že se ne na všem shodnete, ale hádat se kvůli tomu do krve nemá smysl. Raději to s nadhledem přejdi a mysli si svoje. Při rodinných oslavách bude lepší se některým tématům vyhnout.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

V práci ti jde poslední dobou všechno od ruky. Všechny tvé povinnosti jsou splněny do puntíku a tvé projekty jsou promyšlené do nejmenších detailů. Šéf tvou snahu náležitě ocení a nebude to jen uznáním.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvůj smysl pro humor a usměvavá povaha ti v následujících dnech přinese ne jednu výhodu. Zvlášť v milostném životě se ti díky tomu bude velmi dařit. Smyslem pro humor dokážeš uhranout kohokoliv, koho si zamaneš.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Dny letí jako splašené, a tak se kvapem blíží také Vánoce. Tvoje finanční situace není úplně zářivá, tak nepodceň přípravu na tyto svátky. Bezmyšlenkovité utrácení tě může stát pěknou sumu, tak si raději vše pěkně naplánuj a zjisti, jestli nemůžeš využít nějakou slevu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou se ti v pracovním životě ohromně daří. Vše, na co sáhneš, ti jde pěkně od ruky a šéf si tvých úspěchů všimnul. Nebuď zbytečně skromná, na své úspěchy můžeš být náležitě pyšná.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Partner je poslední dobou k nezastavení. Je neustále v pohybu a pořád něco vymýšlí. Ty už toho máš až nad hlavu a ráda by sis zase pro jednou odpočinula. Naznač mu, že to občas přehání a že bys potřebovala načerpat zase trochu energie.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V práci se vám kupí už pěkná hromádka práce, které se všichni vyhýbají. Ty se ale ničeho nebojíš a s chutí se do této nepříliš příjemné práce pustíš. Čeká tě nejen obdiv a vděk kolegů, ale také velká pochvala od šéfa.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední týdny pro tebe byly téměř utrpení. Bojovala jsi s únavou a naprostou nechutí cokoliv dělat. Nyní se všechno zase obrací k lepšímu. Neměla by sis na začátek klást příliš velké cíle. Začni raději polehoučku.

Autor:
Publikováno: 2. 11. 2021 10:25 Nahlásit obsah