Monika Marešová má 3 měsíce po porodu postavu snů. Přiznala, že je již na své původní váze

Monika Marešová má 3 měsíce po porodu postavu snů. Přiznala, že je již na své původní váze Zdroj: Profimedia

Módní influencerka Monika Marešová a hvězdný moderátor Leoš Mareš přivítali letos 10. března svého prvního společného potomka. Je to už více než 3 měsíce, co se rozplývají ze své roztomilé dcerky Alex. Leoš Mareš se však na sociálních sítích pochlubil také aktuální postavou své manželky, která 3 měsíčně po porodu vypadá neskutečně.

Monika Marešová má postavu snů. Když hvězdný moderátor sdílel na Instagramu fotku své manželky v plavkách, rozhodně by nikdo neřekl, že tato kočka má 3 měsíce po porodu. Monika Marešová totiž vypadá, jako by nikdy nerodila.

“Táta v Polsku, holky na chalupě. A tady je mám v kompletu,” okomentoval Leoš Mareš fotku své manželky v plavkách, kterak v náručí drží dcerku Alex.

Že je Monika Marešová po porodu v neskutečné formě, si ostatně všimla spousta instagramových sledujících. Zvlášť ženy manželku Leoše Mareše pochválily za to, že by do ní rozhodně nikdo neřekl, že před pár měsíci přivedla na svět miminko.

“Koukám, ze v tom břiše byla jen malá a voda. Nic navíc. Paráda, takovou chvíli po porodu. To se někdo má.”, “Teda, ta má postavu. Jako kdyby nikdy nerodila, máte doma Leoši doma pořádnou kočku! A Alex je moc roztomilá!”, “Zajímalo by mě, jak to ty ženský dělají, že po porodu vypadají jak reklama na spodní prádlo, když já vypadala jak reklama na odtučňovací tábor???” Objevilo se například v pochvalných komentářích.

Jaký recept na dokonalou postavu po porodu má sama Monika Marešová? Maminka tříměsíční holčičky Alex pro web Super.cz prozradila, že hodně jí a ulítává na sladkostech, zároveň ale nepřestala mít ráda zdravé věci. Tajemstvím její štíhlé postavy jsou podle jejích slov geny a kojení.

“Jsem na své váze. I pro mě je to šok. Nejdůležitější ale je, že jsme zdravé. To, že jsem zpět na své váze, je fajn samozřejmě. Ale kdybych se svlékla, také byste viděli, že to tělo není ideální. Musím začít makat, ale všeho s mírou, nechci to urvat. Chybí mi to. Větší aktivity nedělám, chodím s kočárkem na procházky, a to je tak celé," dodala Monika Marešová.

Zdroj: Instagram.com/leosmares, Instagram.com/monikamaresova, Super.cz
Autor:
Publikováno: 27. 6. 2022 12:30 Nahlásit obsah