Kategorie Monika Marešová

Článek
Monika Marešová přiznala, že pravidelně postupuje botox. Co dalšího si nechala na obličeji vylepšit?
Monika Marešová přiznala, že pravidelně postupuje botox. Co dalšího si nechala na obličeji vylepšit? Manželka hvězdného moderátora Leoše Mareše, módní influencerka Monika Marešová, je ženou, která dbá o svůj zevnějšek. Ačkoliv letos v březnu oslavila již 41. narozeniny, stále vypadá perfektně. Vděčí za to nejen zdravému stravování a pravidelnému pohybu. Jak přiznala v pořadu Showtime, podstoupila několik úprav obličeje.
Článek
Monika Marešová má 3 měsíce po porodu postavu snů. Přiznala, že je již na své původní váze
Monika Marešová má 3 měsíce po porodu postavu snů. Přiznala, že je již na své původní váze Módní influencerka Monika Marešová a hvězdný moderátor Leoš Mareš přivítali letos 10. března svého prvního společného potomka. Je to už více než 3 měsíce, co se rozplývají ze své roztomilé dcerky Alex. Leoš Mareš se však na sociálních sítích pochlubil také aktuální postavou své manželky, která 3 měsíčně po porodu vypadá neskutečně.
Článek
Leoš Mareš ukázal společnou fotku s dcerou Alex. Holčička se potatila, shodují se lidé
Leoš Mareš ukázal společnou fotku s dcerou Alex. Holčička se potatila, shodují se lidé Leoš Mareš se 10. března stal již trojnásobným tátou. Z předchozího manželství má dva syny, do třetice se dočkal holčičky, kterou mu porodila manželka Monika. Pyšný tatínek ukázal na Instagramu společnou fotku s dcerou Alex, která má právě dva týdny. Sluší jim to společně, co říkáte?
Článek
Monika a Leoš Mareš mají už dceru Alex doma. Hvězdný pár zdokumentoval cestu z porodnice
Monika a Leoš Mareš mají už dceru Alex doma. Hvězdný pár zdokumentoval cestu z porodnice Módní stylistka Monika Marešová a její manžel Leoš Mareš jsou v současnosti snad nejsledovanějším českým párem. Před týdnem se jim totiž narodilo společné miminko. Postupně veřejnosti odhalili jeho pohlaví a jméno. S malou Alex si již doma užívají rodinné pohody. Nezapomněli však na sociálních sítích ukázat, jak probíhala cesta z porodnice.
Článek
Monika Marešová porodila. Oblíbený moderátor Leoš Mareš má do třetice dceru
Monika Marešová porodila. Oblíbený moderátor Leoš Mareš má do třetice dceru Manželé Marešovi se ve čtvrtek 10. března dočkali prvního společného potomka. Jak informoval oblíbený moderátor na Instagramu, jeho manželka Monika Marešová porodila holčičku. Jméno novorozeného děvčátka si slavný pár prozatím nechává pro sebe.
Článek
Celebrity v radostném očekávání: Kdo bude mít v roce 2022 miminko?
Celebrity v radostném očekávání: Kdo bude mít v roce 2022 miminko? Pro některé slavné české páry je rok 2022 obzvlášť přelomový. V tomto roce se samými dvojkami se jim má totiž narodit miminko. Někdo přivítá do rodiny již několikátý přírůstek, někdo se stane rodičem úplně poprvé. Které české celebrity jsou tedy v roce 2022 v radostném očekávání?