Monika Marešová porodila. Oblíbený moderátor Leoš Mareš má do třetice dceru

Monika Marešová porodila. Oblíbený moderátor Leoš Mareš má do třetice dceru Zdroj: Profimedia

Manželé Marešovi se ve čtvrtek 10. března dočkali prvního společného potomka. Jak informoval oblíbený moderátor na Instagramu, jeho manželka Monika Marešová porodila holčičku. Jméno novorozeného děvčátka si slavný pár prozatím nechává pro sebe.

Sympatická módní influencerka Monika Marešová se stala novopečenou maminkou. Z moderátora Leoše Mareše je už trojnásobný táta, protože má z prvního manželství s Monikou Poslušnou dva syny, 11letého Matěje a 16letého Jakuba.

Leoš Mareš oznámil narození svého třetího dítěte vskutku originálním způsobem. Na svém instagramovém účtu zveřejnil fotku vaječných skořápek a k tomu všeříkající komentář “A je to…”.

V dalším instagramovém příspěvku Leoš Mareš sdílel konverzaci se svou mámou. Prostřednictvím tohoto chatu veřejně prozradil, že jeho manželka Monika Marešová porodila zdravou holčičku.

Oblíbený moderátor se tak po dvou synech dočkal dcerky. Jméno novorozené holčičky však s manželkou prozatím střeží v tajnosti. 

V momentě, když Leoš Mareš oznámil, že s Monikou Marešovou přivítali na světě dcerušku, zaplavila jeho Instagram spousta gratulací od kolegů, přátel i příznivců.

"Hezučtí gratulují rodině Marešů k dítku,” poblahopřál Leošův parťák Patrik Hezucký. “Moc gratuluju tobě i Monice. Kdykoliv bude potřeba hlídání nebo zazpívat na dobrou noc, tak jsem připraven. Ještě jednou mooooc gratuluju,” napsal zpěvák Jan Bendig. “A teď začíná teprve ta správná jízda. Nechť zdraví vás objímá!,” dodal moderátor Libor Bouček.

Zdroj: Instagram.com/leosmares
Autor:
Publikováno: 11. 3. 2022 10:13 Nahlásit obsah