Kategorie Jméno pro miminko

Článek
Nebinární jména pro děti jako nový fenomén? Tato genderově neutrální jména jsou populární v USA
Nebinární jména pro děti jako nový fenomén? Tato genderově neutrální jména jsou populární v USA Přemýšlíte, jak se bude jmenovat vaše dítě? V současné době nedávají rodiče svým dětem pouze ryze chlapecká jména, nebo ryze dívčí jména. Často se rozhodnou pro genderově neutrální jména. Hledáte inspiraci? Přinášíme žebříček dvacítky nejoblíbenějších genderově neutrálních jmen a také nebinárních jmen, kterými rodiče pojmenovávají své děti v USA.
Článek
Zapomenutá staročeská jména: Inspirujte se při výběru jména pro miminko
Zapomenutá staročeská jména: Inspirujte se při výběru jména pro miminko Jste v radostném očekávání a vybíráte jméno pro miminko? Jestliže nechcete, aby se váš chlapeček nebo vaše holčička jmenovali stejně jako další děti ve třídě, vyplatí se jít proti proudu a dítě pojmenovat neobvykle. Přinášíme málo známá nebo zapomenutá staročeská jména, kterými se můžete při výběru jména svého dítěte inspirovat i vy.
Článek
Těhotná Agáta Hanychová prozradila termín porodu, pohlaví miminka i jeho jméno. Tipujete modelku na chlapečka nebo holčičku?
Těhotná Agáta Hanychová prozradila termín porodu, pohlaví miminka i jeho jméno. Tipujete modelku na chlapečka nebo holčičku? Agáta Hanychová na Instagramu naplno promluvila o svém těhotenství. Modelka, která nosí pod srdcem v pořadí už třetí dítě, svým fanouškům prozradila přesný termín porodu. A nejen to. Otevřeně také dodala, zda čeká holčičku, nebo chlapečka. Rovněž se svěřila s tím, jaké nenarozenému miminku vybrala s partnerem Jaromírem Soukupem jméno.
Článek
Nejoblíbenější jména 2022: Tato jména pro kluka a pro holčičku letos frčela nejvíc
Nejoblíbenější jména 2022: Tato jména pro kluka a pro holčičku letos frčela nejvíc Jaká jsou nejoblíbenější jména pro miminko roku 2022? Na tuto otázku odpověděl web Babycenter.com, který sesbíral data od statisíců rodičů z celého světa a zveřejnil statistiku nejoblíbenějších jmen pro holčičku a pro kluka. Která jména pro miminko tedy letos letěla ve světě nejvíc?
Článek
Maminka dala svému dítěti jméno inspirované lockdownem. Novorozená holčička se jmenuje Lockie
Maminka dala svému dítěti jméno inspirované lockdownem. Novorozená holčička se jmenuje Lockie Jak se bude jmenovat? Ptají se často nastávající rodiče při hledání jména pro jejich nenarozené miminko. Velmi netradiční jméno vybrali pro svou holčičku manželé Crossovi z anglického Bedforshire, kteří se inspirovali přímo lockdownem. Jejich holčička tak dostala tematické jméno Lockie. Co na toto netradiční jméno říkáte?
Článek
Zakázaná dětská jména ve světě: Santa Claus, Ikea, Facebook nebo Nutella
Zakázaná dětská jména ve světě: Santa Claus, Ikea, Facebook nebo Nutella Vybíráte jméno pro své nenarozené miminko? Stačí zalistovat v kalendáři a coby nastávající rodiče máte spoustu možností. Možná vás ale překvapí, že řada států světa má seznam nelegálních či zakázaných dětských jmen. Jak tedy nemohou své miminko pojmenovat rodiče třeba v USA, Austrálii, Španělsku, Itálii nebo Francii?
Článek
Monika Marešová porodila. Oblíbený moderátor Leoš Mareš má do třetice dceru
Monika Marešová porodila. Oblíbený moderátor Leoš Mareš má do třetice dceru Manželé Marešovi se ve čtvrtek 10. března dočkali prvního společného potomka. Jak informoval oblíbený moderátor na Instagramu, jeho manželka Monika Marešová porodila holčičku. Jméno novorozeného děvčátka si slavný pár prozatím nechává pro sebe.
Článek
Nejoblíbenější jména 2021: Ve světě frčeli Olivia a Liam
Nejoblíbenější jména 2021: Ve světě frčeli Olivia a Liam Jste v radostném očekávání a přemýšlíte nad tím, jak by se mohlo vaše miminko jmenovat? Inspirací vám může být žebříček nejoblíbenějších jmen 2021, které dávali rodiče svým novorozeným dcerám a synům ve světě. Kdo se tedy umístil v TOP 20 nejoblíbenějších holčičích a klučičích jmen?
Článek
Šárka z Ulice, herečka Malvína Pachlová, porodila dceru. Holčička dostala velmi neobvyklé jméno
Šárka z Ulice, herečka Malvína Pachlová, porodila dceru. Holčička dostala velmi neobvyklé jméno Herečka Malvína Pachlová, jejíž nejvýraznější rolí byla kavárnice Šárka z nekonečného seriálu Ulice, se 7. prosince stala novopečenou maminkou. Na svět přivítala prvorozenou dcerku, kterou má s partnerem a kolegou z herecké branže Martinem Ligačem. Zajímá vás, jak se dcera Malvíny Pachlové jmenuje? Holčička dostala velmi netradiční jméno.
(4) Načíst více