Šárka z Ulice, herečka Malvína Pachlová, porodila dceru. Holčička dostala velmi neobvyklé jméno

Šárka z Ulice, herečka Malvína Pachlová, porodila dceru. Holčička dostala velmi neobvyklé jméno Zdroj: Shutterstock

Herečka Malvína Pachlová, jejíž nejvýraznější rolí byla kavárnice Šárka z nekonečného seriálu Ulice, se 7. prosince stala novopečenou maminkou. Na svět přivítala prvorozenou dcerku, kterou má s partnerem a kolegou z herecké branže Martinem Ligačem. Zajímá vás, jak se dcera Malvíny Pachlové jmenuje? Holčička dostala velmi netradiční jméno.

Malvína Pachlová měla termín porodu až začátkem roku 2022. Její dcerce se však chtělo na svět o něco dřív. Oblíbená herečka z nekonečného seriálu Ulice se tak stala novopečenou maminkou již 7. prosince.

“Je to Střelkyně. Řekla si, že se na nás konečně už podívá, tak je tady. Vybrala si krásné datum a já tuším, že si toho ještě bude vybírat hodně a my si s ní užijeme spousty srandy,” oznámila narození své dcery herečka na Instagramu.

A jak se tedy dcera Malvíny Pachlové a Martina Ligače jmenuje? Holčička dostala velmi neobvyklé, ale zároveň krásné jméno Enola. Podle databáze křestních jmen a příjmení Kdejsme.cz měly dosud v Česku jméno Enola pouze dvě ženy. Nově k nim přibyla také novorozená holčička Malvíny Pachlové.

“Má skvělého tátu. Byl a je naše neuvěřitelná podpora. Enolka má kolem sebe spousty lidí, kteří ji už teď mají v srdci a budou tady pro ni, tak jako my. Noli děkujeme, že si přiletěla k nám,” napsala dále oblíbená herečka na svém instagramovém účtu. 

Když Malvína Pachlová oznámila radostnou novinku na sociálních sítích, gratulace na sebe nedaly dlouho čekat. “Malvínko, to je nejkrásnější zpráva! Moc Ti gratuluju a přeju celé rodince velkou náruč štěstí,” popřála zpěvačka Olga Lounová. Ke gratulacím se přidali i herečtí kolegové Jakub Štáfek, Monika Zoubková, Marika Šopovská, Václav Kopta nebo Berenika Kohoutová.

Zdroj: Instagram.com
Autor:
Publikováno: 9. 12. 2021 09:45 Nahlásit obsah