Z tlusté ošklivky sexy kráskou: Když se influencerka Jordyn Lyne namaluje, muži z ní šílí

Z tlusté ošklivky sexy kráskou: Když se influencerka Jordyn Lyne namaluje, muži z ní šílí Zdroj: Profimedia

Instagramerka a tiktokerka Jordyn Lyne je jako chameleon. V běžném životě byste tuto obézní dívku s tuctovým obličejem na ulici snadno přehlédli. Když se ale namaluje a vhodně obleče, muži jsou z ní doslova hotoví. Že je Jordyn Lyne mistryní proměn, dokazuje zejména na TikToku, kde má statisíce sledujících.

Šaty, make-up a správně použitá aplikace pro zkrášlení obličeje dělají zázraky. Právě s jejich využitím ze sebe dokáže 22letá influencerka Jordyn Lyne vykouzlit úplně jinou ženu. 

Jak předvádí na svých tiktokových videích, stačí pár hodin a z tuctové dívky s nadváhou se promění v sexy krásku, za kterou se otáčí jak muži, tak ženy.

Jordyn Lyne, která žije v britském Concasteru, se v minulosti účastnila kurzu líčení. V tom, co ze sebe dokáže vytvořit, získala základy také na YouTube, kde dlouhé hodiny studovala make-up tutoriály. 

Influencerka, která se netají svou pravou tváří, se nechala slyšet, že vše je jenom pozlátko. Jelikož na vlastní kůži zná moc make-upu, myslí si, že muži by měli zvát ženy na první schůzku do bazénu, aby je viděli nenamalované.

Jordyn Lyne má na TikToku více než 720 tisíc sledujících, na Instagramu ji pak sleduje takřka 20 tisíc lidí. Když se nalíčí, lidé často nemůžou pochopit, že se v porovnání s jejím “nahým” vzhledem obličeje jedná o jednu a tutéž osobu.

Tato dívka však dokáže mnohé zaskočit i svou minulostí. Je totiž transgender a v roce 2020 se proměnila z muže na ženu. Aby se s tím, kdo je, lépe vyrovnala, založila si právě v témže roce také svůj profil na TikToku.

“Transformační videa jsem začala natáčet jenom z legrace a pro zábavu. Nikdy jsem si ale nemyslela, že to dopadne tak, jak se stalo nyní. Natáčení videí na sociální sítě se totiž stalo mou prací na plný úvazek. Je zábavné hrát si s make-upem a vidět, co vše dokážu vytvořit,” uvedla Jordyn Lyne pro britský portál Daily Mail.

Zdroj: Tiktok.com/@jordynlyne, Instagram.com/jordynlyne, Dailymail.co.uk
Autor:
Publikováno: 21. 3. 2022 10:00 Nahlásit obsah