Kategorie TikTok

Článek
Influencerka vypadá úplně stejně jako Jim Carrey. Lidé ji považují za hercovu dceru
Influencerka vypadá úplně stejně jako Jim Carrey. Lidé ji považují za hercovu dceru Americkou influencerku Heather Shaw, která boduje na TikToku, lidé často považují za příbuznou hollywoodského herce Jima Carreyho, nebo dokonce za jeho dceru. A není divu. Tiktokerka je slavnému komikovi navlas podobná, i když nemají vůbec společné geny. Stačí se podívat na některá videa s Heather Shaw a budete žasnout.
Článek
Co dělat, když se vám ztratí dítě v nákupním centru či na jiném rušném místě? Influencerka sdílela trik, který by měl znát každý rodič
Co dělat, když se vám ztratí dítě v nákupním centru či na jiném rušném místě? Influencerka sdílela trik, který by měl znát každý rodič Může se to stát každému. Vyrazíte se svými dětmi do nákupního centra, zábavního parku, na trhy nebo do centra města. Najednou se ohlédnete a zjistíte, že se váš potomek ztratil. Co uděláte? Influencerka Jess Martini na základě vlastní zkušenosti tvrdí hlavně nepanikařit. Rodičům naopak radí tzv. techniku hlasitého hledání, která se jí osvědčila.
Článek
Influencerka si na vánoční večírek vzala vulgární outfit. Šéf ji poslal domů, aby se převlékla
Influencerka si na vánoční večírek vzala vulgární outfit. Šéf ji poslal domů, aby se převlékla Máte za sebou vánoční večírek? V tom případě jistě souhlasíte s tím, že někteří kolegové se dokážou při této příležitosti pořádně odvázat. Své by o tom mohla vyprávět britská influencerka Katie, která se na vánočním večírku ukázala až v příliš odvážném modelu. Způsobila všeobecné pohoršení a šéf ji raději poslal domů, aby se převlékla.
Článek
Dcera Dary Rolins se na sociálních sítích postarala o velký rozruch. Nazvala svou mámu MILFkou
Dcera Dary Rolins se na sociálních sítích postarala o velký rozruch. Nazvala svou mámu MILFkou Dcera Dary Rolins, 14letá Laura Homolová, je na sociálních sítích stále odvážnější. O velký rozruch se nedávno postarala na TikToku, kde sdílela video se svou hvězdnou mámou. Označení, kterým svou 48letou maminku častovala, však některé sledující zvedlo pořádně za židle.
Článek
Jak vypadají prsní implantáty po 30 letech? Plastický chirurg sdílel video dokazující, že nic nevydrží věčně
Jak vypadají prsní implantáty po 30 letech? Plastický chirurg sdílel video dokazující, že nic nevydrží věčně Mít dokonalá prsa je snem mnoha žen. V případě, že je příroda neobdařila, nebo se potýkají s ochablým poprsím po dětech, se často svěřují do péče plastické chirurgie. Prsní implantáty však mají omezenou životnost. Známý plastický chirurg Jerry Chidester konkrétně ve videu ukázal, jak vypadají prsní implantáty po 30 letech. Budete se opravdu divit.
Článek
Manžel jí řekl, že je líná. Známá influencerka přestala uklízet a takto vypadá po 3 týdnech jejich byt
Manžel jí řekl, že je líná. Známá influencerka přestala uklízet a takto vypadá po 3 týdnech jejich byt Muži často podceňují náročnost domácích prací. Myslí si, že to nic není a že úklid domova ženy během chvíle samy zvládnou levou zadní. Na tento všeobecně rozšířený mýtus doplatil manžel jedné influencerky. Když své ženě řekl, že je líná, nechala na něm po dobu 3 týdnů celou domácnost. A výsledek? Hora nepořádku a odpadků.
Článek
Baculatou influencerku urážejí kvůli jejímu sexy manželovi. Nezasloužíš si jej, píšou jí hateři
Baculatou influencerku urážejí kvůli jejímu sexy manželovi. Nezasloužíš si jej, píšou jí hateři Kanadská influencerka Alicia McCarvell je populární na Instagramu i TikToku. Tato žena s XXL postavou totiž dává veřejně nahlédnout do svého manželského života. Zatímco Alicia je baculatá, její manžel Scott je pohledný, sexy a má vysportovanou postavu. Což někteří lidé nedokážou zkousnout.
Článek
OnlyFans modelka Fenella Fox zahodila žiletku a přestala se holit. Její příjmy vzrostly šestinásobně
OnlyFans modelka Fenella Fox zahodila žiletku a přestala se holit. Její příjmy vzrostly šestinásobně Britská influencerka a tvůrkyně videí na OnlyFans Fenella Fox se rozhodla jít cestou přirozenosti. Otevřeně přiznala, že poté, co si přestala holit podpaží, nohy a další části těla, začala v online světě vydělávat až šestinásobně vyšší částky.
Článek
Influencerka se sprchuje pouze jednou týdně. Manželovi prý její hygienické návyky nevadí
Influencerka se sprchuje pouze jednou týdně. Manželovi prý její hygienické návyky nevadí Influencerka Reina, která na TikToku sdílí videa jako @reindrrop, se veřejně přiznala, že se sprchuje pouze jednou týdně. Osobní hygiena je podle ní časově náročná, a navíc nechce plýtvat vodou ani kosmetickými přípravky. Že se Reina myje pouze jednou týdně, údajně nevadí ani jejímu manželovi. Co na tento přístup říkáte?
(17) Načíst více