Kategorie TikTok

Článek
Máte pocit, že vás přítel podvádí? Odhalte nevěru pomocí triku se třpytkami
Máte pocit, že vás přítel podvádí? Odhalte nevěru pomocí triku se třpytkami Říká se, že šestý smysl žen nikdy nelže. Pokud vás tedy nahlodává červíček podezření, že vás váš přítel podvádí, chtějte opravdový důkaz. Odhalit možnou nevěru lze pomocí jednoduchého triku se třpytkami, které schováte důmyslně v autě. Jestliže se tímto způsobem přítelova nevěra potvrdí, už je pouze na vás, jak budete postupovat dál.
Článek
Žena s plnovousem si založila OnlyFans. Někteří muži se na její porost nemohou vynadívat
Žena s plnovousem si založila OnlyFans. Někteří muži se na její porost nemohou vynadívat 30letá influencerka Coral Renaie trpí syndromem polycystických vaječníků. Od dětství kvůli tomu bojovala s nadměrným ochlupením. Co pro ni bylo v minulosti stigma, nyní již neřeší. Stala se z ní žena s plnovousem, která své nadměrné ochlupení ukazuje nejen na TikToku a Instagramu, ale také na OnlyFans.
Článek
Její otec je zároveň její gynekolog. Influencerka šokovala tímto přiznáním i videem z prohlídky
Její otec je zároveň její gynekolog. Influencerka šokovala tímto přiznáním i videem z prohlídky Influencerka Isabel Salas pořádně šokovala své sledující na TikToku. Otevřeně totiž přiznala, že její otec je zároveň také její gynekolog. Ze své nedávné gynekologické prohlídky dokonce natočila video, které následně sdílela na sociálních sítích.
Článek
Trápí vás akné na zádech nebo v dekoltu? Může za to častá chyba při sprchování
Trápí vás akné na zádech nebo v dekoltu? Může za to častá chyba při sprchování Dělá se vám akné na zádech nebo vás trápí pupínky na krku či v dekoltu? Za akné nebo vyrážku na těle může častá chyba při sprchování, které se nevědomky dopouštíme. Navíc je dobré vědět, že tuto chybu dělají zejména ženy. O co se konkrétně jedná?
Článek
Restaurace naúčtovala za jeden talíř špaget s polovinou humra 12 tisíc korun. Americkým turistkám se na jihu Francie protočily panenky
Restaurace naúčtovala za jeden talíř špaget s polovinou humra 12 tisíc korun. Americkým turistkám se na jihu Francie protočily panenky Všichni víme, že oběd v turistické destinaci může přijít pěkně draho. Co ale zažily americké turisty na jihu Francie, předčí všechna vaše očekávání. Na pronajatou jachtu si objednaly jeden talíř špaget s humřím masem, za který daly neuvěřitelných 500 eur, tedy v přepočtu více než 12 tisíc korun.
Článek
Nejčastější důvody rozvodu: Rozvodový právník objasnil, o které se jedná
Nejčastější důvody rozvodu: Rozvodový právník objasnil, o které se jedná Když se dva lidé berou, slibují si, že po svém boku zůstanou šťastně až do smrti. Jenže statistiky mluví jinak. V Česku se následně rozvádí každé druhé manželství. Zajímá vás, jaké jsou nejčastější důvody rozvodu? Rozvodový právník Dennis R. Vetrano Jr. na sociálních sítích odhalil, o které se jedná.
Článek
Líná matka v domácnosti má dům plný nepořádku. Haldy odpadků a špíny se nestydí sdílet veřejně
Líná matka v domácnosti má dům plný nepořádku. Haldy odpadků a špíny se nestydí sdílet veřejně Dvojnásobná maminka a influencerka Amanda Rose o sobě upřímně prohlašuje, že je líná. Doma totiž nikdy neuklízí v průběhu dne. Nakupený nepořádek a špínu nechává v domácnosti do dalšího dne a likviduje jej až následující ráno. Videa a fotky jejího domova plného nepořádku a odpadků jsou však jenom pro silné povahy.
Článek
Co na rychlé opálení? Rozhodně nezkoušejte nebezpečný trik, který se šíří internetem
Co na rychlé opálení? Rozhodně nezkoušejte nebezpečný trik, který se šíří internetem Opálená pokožka patří k létu. Spousta lidí, kteří chtějí rychle docílit hnědého opálení, se však uchylují k nezdravým metodám. Cíleně nepoužívají vhodné opalovací krémy, leží dlouhé hodiny na přímém sluníčku a nejen to. Internetem se nyní šíří nebezpečný trik, jak se rychle opálit na sluníčku, který vám může vážně poškodit zdraví.
Článek
Instruktorka plavání varuje rodiče: Bazénovou osušku nikdy nedávejte dětem přes ramena!
Instruktorka plavání varuje rodiče: Bazénovou osušku nikdy nedávejte dětem přes ramena! Letní sezona se nezadržitelně blíží. Spousta z nás bude trávit volný čas na koupalištích a u bazénu. Toho si je vědoma také certifikovaná instruktorka plavání Nikki Scarpati, která na svém TikToku zveřejnila velmi důležité varování pro všechny rodiče. Vysvětlila jim, proč by svým dětem neměli nikdy dávat bazénovou osušku přes ramena.
(30) Načíst více