Kategorie TikTok

Článek
Máte astigmatismus? Udělejte si test, který vám o této oční vadě řekne víc
Máte astigmatismus? Udělejte si test, který vám o této oční vadě řekne víc Astigmatismus patří k nejčastějším očním vadám. Je pro něj typické zkreslené či zamlžené vidění, a to na libovolnou vzdálenost. Máte podezření, že trpíte astigmatismem? Udělejte si jednoduchý test, který vám řekne pravdu. Tento test na astigmatismus sdílela na TikToku americká doktorka Brittani Carverová z optometrického centra Better Vision.
Článek
Dívka Cydni Akbar se dlouhé roky styděla za své obočí. Nyní své srostlé obočí ukazuje hrdě na Instagramu a TikToku
Dívka Cydni Akbar se dlouhé roky styděla za své obočí. Nyní své srostlé obočí ukazuje hrdě na Instagramu a TikToku Britská studentka Cydni Akbar nedá dopustit na své výrazně růžové vlasy. Přesto strhává pozornost něčím jiným než svým extravagantním účesem. Tato 21letá dívka je nepřehlédnutelná díky svému hustému a na kořeni nosu srostlému obočí. Dříve se za své obočí styděla, nyní jej hrdě nosí.
Článek
Ukrajinská holčička Mila má 8 let a randí s 13letým klukem. Její matka nemá nic proti
Ukrajinská holčička Mila má 8 let a randí s 13letým klukem. Její matka nemá nic proti Ukrajinou aktuálně hýbe skandál, který se týká velmi netradičního vztahu mezi 8letou školačkou Milou Makhanets a jejím 13letým partnerem. Mila, která má na TikToku a Instagramu miliony sledujících, se netají tím, že má partnerský vztah se vším všudy. Její matku, která své malé holčičce jejího chlapce schvaluje, momentálně vyšetřuje policie.
Článek
Klíče jako sebeobrana: Tiktokerka vysvětluje ženám, jak je při útoku správně držet
Klíče jako sebeobrana: Tiktokerka vysvětluje ženám, jak je při útoku správně držet Jdete večer po prázdné ulici a uslyšíte za sebou kroky. I když existuje pouze malá pravděpodobnost, že vás člověk, který jde za vámi, může napadnout, mějte se na pozoru. Co když ale nemáte po ruce pepřový sprej, který byste mohla v případě útoku použít? Pro sebeobranu použijte klíče. Jak je správně držet, radí ženám na TikToku vizážistka Fae.
Článek
Psychologický test vyzkoušely na TikToku miliony lidí. Odpověď na jednu testovou otázku vám řekne, zda máte psychopatické sklony
Psychologický test vyzkoušely na TikToku miliony lidí. Odpověď na jednu testovou otázku vám řekne, zda máte psychopatické sklony Na TikToku se šíří virální video, které toho dokáže dost vypovědět o vás samotných. Krátké video tiktokerky Sophie dosud viděly více než čtyři miliony lidí. Obsahuje totiž jednoduchý test, který dokáže odhalit, zda máte psychopatické sklony.
Článek
Nová partnerská výzva na TikToku je velkým hitem. Zvládnou ji jenom ženy, muži pohoří
Nová partnerská výzva na TikToku je velkým hitem. Zvládnou ji jenom ženy, muži pohoří Sociální sítí TikTok se jako lavina šíří nová partnerská výzva, která dokazuje, že ženy a muži mají ve svých tělech jinak umístěná těžiště a že na ně gravitace působí zcela odlišným způsobem. V partnerské výzvě na TikToku ostatně obstály pouze ženy a muži v ní do jednoho pohořeli. Už jste tuto výzvu vyzkoušeli také?
Článek
Mladá maminka ukázala ostatním tvář své dcerky. 14měsíční holčička má neuvěřitelně dlouhé řasy
Mladá maminka ukázala ostatním tvář své dcerky. 14měsíční holčička má neuvěřitelně dlouhé řasy Když mladá americká maminka Katie Norton zveřejnila na TikToku video se svou 14měsíční dcerkou Madelyn, lidé si mysleli, že jde o legraci. Holčička má krásnou tvář, a navíc vyniká neskutečně dlouhými řasami, které vypadají jako prodloužené. Kde je ale pravda?
Článek
Jak odstranit umělé nehty rychle a bezbolestně? Zkuste trik s mýdlovou vodou a arganovým olejem
Jak odstranit umělé nehty rychle a bezbolestně? Zkuste trik s mýdlovou vodou a arganovým olejem Chybí vám služby salonů krásy, které zavřela coronavirové krize? Bohužel vám nezbývá nic jiného než si poradit svépomocí. Zvlášť pokud máte udrůstající umělé nehty, jistě přemýšlíte, jak je rychle a bezbolestně odstranit. Máme pro vás jednoduchý tip jak na to.
Článek
Při plnění výzvy na TikToku zemřela v Itálii desetiletá školačka. Blackout Challenge ji stála život
Při plnění výzvy na TikToku zemřela v Itálii desetiletá školačka. Blackout Challenge ji stála život Sociální síť TikTok je oficiálně povolená pro uživatele starší 13 let. Bohužel na tuto populární síť s krátkými videy běžně chodí mnohem mladší děti. A to i v Česku. Že pro ně může být TikTok velmi nebezpečný, dokazuje i případ desetileté italské školačky. Tato dívka dostála výzvě Blackout Challenge, za kterou bohužel zaplatila životem.
(4) Načíst více