Restaurace naúčtovala za jeden talíř špaget s polovinou humra 12 tisíc korun. Americkým turistkám se na jihu Francie protočily panenky

Restaurace naúčtovala za jeden talíř špaget s polovinou humra 12 tisíc korun. Americkým turistkám se na jihu Francie protočily panenky Zdroj: Shutterstock

Všichni víme, že oběd v turistické destinaci může přijít pěkně draho. Co ale zažily americké turisty na jihu Francie, předčí všechna vaše očekávání. Na pronajatou jachtu si objednaly jeden talíř špaget s humřím masem, za který daly neuvěřitelných 500 eur, tedy v přepočtu více než 12 tisíc korun.

Sestry Cassida a Leah Armbrusterovy z amerického Wisconsinu patří ke známým influencerkám. Na tiktokovém účtu @thevacationtwins pravidelně sdílí své zážitky z cest. A nejinak tomu bylo, když se vydaly procestovat jižní Francii.

Právě na jihu Francie si s kamarády pronajali jachtu, aby se mohli plavit v okolí francouzského pobřeží. Když připluli k městu Éze, objednali si jeden talíř humřích těstovin.

Zdroj: Shutterstock Cestovatelky následně sdílely na svém TikToku video, jak si velký talíř se špagetami a polovinou čerstvě uvařeného humra odnášejí z dovážkového člunu na svou pronajatou jachtu.

“Váš kamarád si objedná těstoviny s humřím masem na loď a účet je pět se eur,” napsaly influencerky do svého 6sekundového videa. “Žiješ a učíš se,” dodaly následně v popisku.

Cena špaget s polovinou humra, servírovaná na velkém papírovém tácu, tedy byla skutečně astronomická. 500 eur je totiž v přepočtu více než 12 tisíc korun. Že je tato částka opravdu přemrštěná, si mysleli také sledující, kteří na restauraci, jež jídlo připravila a dovezla, nenechali nit suchou.

Zdroj: Shutterstock “Žádný humr nikdy nestojí 500 eur, podvedli tě.”, “Asi 20 eur v surovinách.”, “Nevadí mi platit spoustu peněz za dobré jídlo… Ale to nevypadá dobře. Těstoviny vypadají špatně. A papírový talíř - to myslí jako vážně?” napsali lidé svůj názor pod příspěvkem.

Zaplatili jste někdy za oběd či večeři v turistické destinaci opravdu vysokou sumu, o které si myslíte, že byla přestřelená? Napište nám své zkušenosti do komentářů.

Zdroj: Ladbible.com, Tiktok.com
Autor:
Publikováno: 4. 10. 2023 13:59 Nahlásit obsah