Kategorie Influencerky

Článek
Restaurace naúčtovala za jeden talíř špaget s polovinou humra 12 tisíc korun. Americkým turistkám se na jihu Francie protočily panenky
Restaurace naúčtovala za jeden talíř špaget s polovinou humra 12 tisíc korun. Americkým turistkám se na jihu Francie protočily panenky Všichni víme, že oběd v turistické destinaci může přijít pěkně draho. Co ale zažily americké turisty na jihu Francie, předčí všechna vaše očekávání. Na pronajatou jachtu si objednaly jeden talíř špaget s humřím masem, za který daly neuvěřitelných 500 eur, tedy v přepočtu více než 12 tisíc korun.
Článek
Deodorant na obličej proti pocení: Kosmetický trik influencerek, který nezkoušejte ani v největším horku
Deodorant na obličej proti pocení: Kosmetický trik influencerek, který nezkoušejte ani v největším horku Co proti pocení obličeje v létě? Jestliže hledáte rady a tipy, co vám pomůže, rozhodně se vyhněte jednomu “osvědčenému” triku, který propagují některé influencerky. Ty totiž ostatním ženám a dívkám radí, aby proti pocení nanášely na svůj obličej ještě před použitím make-upu deodorant. Proč je to tak špatně?
Článek
Simona Krainová se pustila do influencerek propagujících sportovní oblečení. „Některé si ho oblečou maximálně v kabince a doma se cpou hovadinama“, vzkázala
Simona Krainová se pustila do influencerek propagujících sportovní oblečení. „Některé si ho oblečou maximálně v kabince a doma se cpou hovadinama“, vzkázala Modelka a podnikatelka Simona Krainová je sportovkyně tělem a duší. Když se na sociálních sítích objeví ve sportovním oblečení, rozhodně si na nic nehraje, protože tento outfit bývá její plnohodnotnou součástí. To ale podle Simony Krainové není případ některých influencerek, které sportovní oblečení propagují naoko a “doma se cpou hovadinama".