Simona Krainová se pustila do influencerek propagujících sportovní oblečení. „Některé si ho oblečou maximálně v kabince a doma se cpou hovadinama“, vzkázala

Simona Krainová se pustila do influencerek propagujících sportovní oblečení. „Některé si ho oblečou maximálně v kabince a doma se cpou hovadinama“, vzkázala Zdroj: Profimedia

Modelka a podnikatelka Simona Krainová je sportovkyně tělem a duší. Když se na sociálních sítích objeví ve sportovním oblečení, rozhodně si na nic nehraje, protože tento outfit bývá její plnohodnotnou součástí. To ale podle Simony Krainové není případ některých influencerek, které sportovní oblečení propagují naoko a “doma se cpou hovadinama".

Simona Krainová miluje pravidelný pohyb a zakládá si i na zdravém a vyváženém jídelníčku. Zdravý životní styl je zkrátka její filozofií, na kterou nedá dopustit. Tuto krásnou ženu, jíž by nikdo netipl, že brzy oslaví padesátiny, však nenechal chladnou přístup některých influencerek.

Krásná modelka, podnikatelka a dvojnásobná maminka se proto rozhodla, že na svém Instagramu napíše o tom, co jí tak dlouho leží v žaludku. Proč Simoně Krainové některé influencerky, které propagují sportovní oblečení, tolik vadí?

“Vždycky se musím smát hodně nahlas, když vidím posty některých influencerek, které za prachy propagují sportovní oblečení a oblečou si ho maximálně v kabince obchodu a doma se cpou hovadinama, pak nastávají jejich pravidelné výzvy do plavek, kdy se snaží motivovat hlavně samy sebe, aby už konečně pohly zadkem a v létě je jaksi nikde v bikinách s vyrýsovanym břichem nepotkáte,” pustila se tvrdě do některých influencerek Simona Krainová.

Zdroj: Shutterstock Tato krásná žena s dokonalým tělem upozorňuje, že abychom měli dokonalé výsledky, musíme neustále makat, a ne o tom pouze mluvit na sociálních sítích.

“Žádný výživový doplněk stravy nebo zázračné pilulky na hubnutí to za vás fakt neudělají. NIC se nestane, když pro to nic neuděláte. Jak říkám pořád dokola, je to jen a jen na vás, na vašem nastavení mysli. Já jsem ready do plavek pořád. Ptáte se proč? Protože štěstí přeje připraveným. 9,8km DONE. Tak hodně štěstí i vám,” vzkázala ostatním ženám Simona Krainová a připojila selfie, které pořídila při běhu přírodou.

Zdroj: Instagram.com/simonakrainova
Autor:
Publikováno: 26. 10. 2022 11:58 Nahlásit obsah