Barva vlasů 2023 sluší každé ženě. Aktuální trend vás potěší

Barva vlasů 2023 sluší každé ženě. Aktuální trend vás potěší Zdroj: Shutterstock

Zajímá vás, jaká barva vlasů vládne roku 2023? Letošní trendy odstín vás potěší, protože sluší ženám jakéhokoliv věku i střihu vlasů. Pokud tedy toužíte po změně a zároveň se chcete držet aktuálních trendů, jděte do červených, oranžových, kaštanových nebo měděných odstínů. Zkrátka zrzavé vlasy jsou opět top!

Jak uvádí portál Marie Claire, barva roku 2023 představuje velmi překvapivý trend. Ovšem už nyní červené odstíny vlasů nosí takové hvězdy jako Rita Ora, Kate Bosworth nebo Julianne Hough.

Proč nosit červené odstíny vlasů? Patří k nejlichotivějším barvám, které sluší snad každé ženě. Pokud jste tuto barvu vlasů 2023 dříve odmítala, je na čase tento svůj postoj přehodnotit. Vybrat si totiž můžete přesně takový odstín červené, který bude ladit s tónem vaší pleti, barvou očí a také osobností.

Existuje tolik druhů červené, takže zrzkou může být úplně každá, pokud najde ten správný odstín. Nemusíte však jít pouze do měděné nebo kaštanové. Rozhodnout se můžete i pro jahodovou blond, sytější tón červené, nebo dokonce pro jasně oranžový odstín.

Zdroj: Shutterstock Červené odstíny coby barvu vlasů 2023 oceníte i proto, že jsou teplejší a dokážou skvěle rozzářit vaši pleť. Pokud přemýšlíte nad změnou, nejlepší bude, když přechod na barvu vlasů 2023 prodiskutujete se svou kadeřnicí. Jistě vám poradí, který odstín červené vám sedne nejlépe.

Zdroj: Marieclaire.com.au, Beautycrew.com.au, Femm.interez.sk
Autor:
Publikováno: 18. 5. 2023 09:39 Nahlásit obsah