5 typů mužů, se kterými se do vztahu raději nepouštějte

5 typů mužů, se kterými se do vztahu raději nepouštějte Zdroj: Shutterstock

Mohlo by se zdát, že najít toho správného muže do života nemůže být nic složitého. Jenže dáte nám jistě za pravdu, že ačkoliv nejste nikterak náročné, nalezení toho pravého je na bodu mrazu. Do života se vám připlétají jen samí exoti, kterým je lepší se raději obloukem vyhnout.

Bohužel pravou tvář muže, se kterým jsme právě ve vztahu, se nám mnohdy podaří prokouknout až za nějaký čas, muži ale vysílají signály, které vám dají okamžitě jasně najevo, že tudy cesta nevede.

Citlivka

Proti emočně založeným mužům nemáme vůbec nic, ba spíše naopak. V tuto chvíli je řeč o citlivkách a uplakáncích, kteří místo toho, aby svou drahou polovičku v těžkých chvílích podrželi, rozpláčou se jako malí kluci. Neustále si na něco stěžují, nic není podle jejich představ a nic se jim nelíbí. Takovýto muž z vás dříve či později vysaje všechnu energie a pozitivní náladu a svým neustálým naříkáním vás jen nakazí.

Mamánek

To, že má váš partner se svou matkou dobrý vztah, na tom není vůbec nic špatného, ovšem všeho s mírou. Jakmile zpozorujete, že své matce vyvolává každou volnou chvilku, pravidelně ji navštěvuje i několikrát do týdne a její názor je svatý a ona má vždy pravdu, vezměte rozum do hrsti a nohy na ramena. U tohoto muže nikdy nebudete na prvním místě a vždy budete v závěsu za jeho vlastní maminkou, která je pro něj vším.

Zdroj: Shutterstock

Lakomec

Máte za sebou prvních pár schůzek, a když se za nimi ohlédnete, vybavíte si, že vždy chtěl účet na půl a vlastně jste si celé rande zaplatila sama včetně zmrzliny? V horších případech se dokonce nechal od vás pozvat bez sebemenšího studu? V tom případě jste narazila na pravého držgrešle, se kterým se celý vztah budete jen dohadovat o finance, a za to vám přeci žádný muž nestojí.

Žárlivec

Jistá dávka žárlivosti do vztahu jednoznačně patří, především na začátku vztahu, kdy nic ještě není jisté. Jenže pokud se jeho žárlivost bude jen stupňovat a později na vás nebude ani váš dobrý kamarád moct promluvit, zadělala jste si na pěkný problém. V takovém případě na nic nečekejte a udělejte s tímto nevyrovnaným stvořením krátký proces.

Mluvka

Je to ten typ muže, který vám dopodrobna vylíčí vás společný život, naplánuje letní dovolenou i třeba koupi nového auta, ale nikdy z toho nic nebude. Neustále něco vymýšlí, slibuje, plánuje, ale skutek utek. I když se jeho slova velmi příjemně poslouchají, je potřeba si uvědomit, že s takovým člověkem budoucnost nechcete.

Autor:
Publikováno: 13. 9. 2023 16:09 Nahlásit obsah