Kategorie Peníze

Článek
Padl osmý nejvyšší jackpot v historii sázení. Šťastlivec se zatím nepřihlásil
Padl osmý nejvyšší jackpot v historii sázení. Šťastlivec se zatím nepřihlásil V americkém Oregonu se zatím neznámý sázkař trefil do černého. Vyhrál totiž osmý nejvyšší jackpot v historii sázení. Jde konkrétně o astronomickou částku v hodnotě neuvěřitelných 1,32 miliard. Moc pěkné peníze, co říkáte?
Článek
Žena ušetřila 1 550 liber měsíčně díky metodě nulových výdajů. Ostatním prozradila, jak na to
Žena ušetřila 1 550 liber měsíčně díky metodě nulových výdajů. Ostatním prozradila, jak na to Každý z nás se někdy ocitl v situaci, kdy se snažil ušetřit peníze. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje způsob, díky kterému výrazně snížíte své výdaje, ovšem stále si udržíte současnou kvalitu života? Influencerka Matilda Relefors doporučuje metodu nulových výdajů, což je podle ní zcela nový přístup k financím.
Článek
Nová bankovka 5000 Kč se dostane do oběhu koncem října 2023. V čem se liší od předchozích vzorů?
Nová bankovka 5000 Kč se dostane do oběhu koncem října 2023. V čem se liší od předchozích vzorů? Česká národní banka vydá 25. října do oběhu novou pětitisícovou bankovku. Nová bankovka 5000 Kč s letopočtem 2023 doplní dva stávající vzory z let 1999 a 2009, které zůstanou nadále v platnosti. V čem se však ve srovnání s nimi bude pětitisícovka s letopočtem 2023 lišit?
Článek
5 typů mužů, se kterými se do vztahu raději nepouštějte
5 typů mužů, se kterými se do vztahu raději nepouštějte Mohlo by se zdát, že najít toho správného muže do života nemůže být nic složitého. Jenže dáte nám jistě za pravdu, že ačkoliv nejste nikterak náročné, nalezení toho pravého je na bodu mrazu. Do života se vám připlétají jen samí exoti, kterým je lepší se raději obloukem vyhnout.
Článek
Chcete zbohatnout? Musíte dodržovat tato pravidla
Chcete zbohatnout? Musíte dodržovat tato pravidla Upřímně – kdo z vás by si nepřál být bohatý a finančně nezávislý, aby se mohl až do konce života věnovat pouze svým koníčkům? Pokud však nevyhrajete v loterii, je třeba si uvědomit, že úspěch a bohatství nevzniká přes noc, ale vede k němu mnohdy trnitá cesta.
Článek
Papírové bankovky s úzkým proužkem přestanou platit 1. července 2022. Zkontrolujte si úspory i peněženku
Papírové bankovky s úzkým proužkem přestanou platit 1. července 2022. Zkontrolujte si úspory i peněženku Česká národní banka stahuje z oběhu papírové bankovky s úzkým proužkem, které byly vydané v letech 1995 až 1999. Tyto bankovky v nominálních hodnotách 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč a 2000 Kč přestanou platit od 1. července 2022. Jakým způsobem je poznáte a kde je můžete vyměnit?
Článek
Pokojové rostliny, které vám v novém roce přinesou peníze a štěstí: Pěstujte tlustici, zamioculcas, domácí štěstí a lucky bamboo
Pokojové rostliny, které vám v novém roce přinesou peníze a štěstí: Pěstujte tlustici, zamioculcas, domácí štěstí a lucky bamboo Chtěli byste být v novém roce šťastnější nebo mít víc peněz? S ohledem na staré čínské učení Feng Shui byste si měli domů pořídit ty správné pokojové rostliny, které produkují kýženou pozitivní energii. Které z pokojovek vám tedy přinesou peníze a štěstí?
(10) Načíst více