Kategorie Simona Krainová

Článek
Simona Krainová zapouští kořeny v exotice. V Karibiku staví nový dům
Simona Krainová zapouští kořeny v exotice. V Karibiku staví nový dům Vypadá to, že se Simona Krainová do Česka jen tak nepodívá. V Dominikánské republice, kde s rodinou přechodně žije, totiž postupně zapouští kořeny. Jak se pochlubila na Instagramu, rozhodla se, že si zde postaví dům. A svá slova následně proměnila v činy.
Článek
Simona Krainová přesedlala na růžovou barvu vlasů. Lidé ji chválí, ovšem i kritizují, že neumí stárnout s grácií
Simona Krainová přesedlala na růžovou barvu vlasů. Lidé ji chválí, ovšem i kritizují, že neumí stárnout s grácií Modelka Simona Krainová se ani po padesátce nebojí vlasových experimentů. Tentokrát se rozhodla, že na nějakou dobu dá vale své osvědčené blond barvě. Její hřívu nyní zdobí nový, mnohem extravagantnější odstín. Simona Krainová se konkrétně rozhodla pro růžovou barvu vlasů. Jak se vám líbí?
Článek
Jak uběhnout 10 km denně? Simona Krainová prozradila svůj tajný recept
Jak uběhnout 10 km denně? Simona Krainová prozradila svůj tajný recept Z modelky Simony Krainové se stala sportovkyně. Na sociálních sítích se netají tím, že chodí skoro každý den běhat. Tato krásná žena tak propadla běhu, díky kterému si udržuje postavu snů. Svým fanouškům na Instagramu nyní odhalila svůj fígl, jak uběhnout 10 km denně.
Článek
Simona Krainová se pustila do zpěvačky Madonny: Proboha proč, nechápe její pózování nahoře bez
Simona Krainová se pustila do zpěvačky Madonny: Proboha proč, nechápe její pózování nahoře bez Tipli byste, že má zpěvačka Madonna již požehnaných 64 let? Světová královna popu se však navzdory svému věku stále dokáže pořádně odvázat. Naposledy na sociálních sítích sdílela svou fotku nahoře bez, na níž měla bradavky zakryté emotikony. Právě tato fotka nadzvedla ze židle Simonu Krainovou, která veřejně napsala, co si o Madonně myslí.
Článek
Simona Krainová se pustila do influencerek propagujících sportovní oblečení. „Některé si ho oblečou maximálně v kabince a doma se cpou hovadinama“, vzkázala
Simona Krainová se pustila do influencerek propagujících sportovní oblečení. „Některé si ho oblečou maximálně v kabince a doma se cpou hovadinama“, vzkázala Modelka a podnikatelka Simona Krainová je sportovkyně tělem a duší. Když se na sociálních sítích objeví ve sportovním oblečení, rozhodně si na nic nehraje, protože tento outfit bývá její plnohodnotnou součástí. To ale podle Simony Krainové není případ některých influencerek, které sportovní oblečení propagují naoko a “doma se cpou hovadinama".
Článek
Simona Krainová se vyjádřila o ženách v domácnosti: Kecy, že stačí dobré srdce a teplá večeře, už dávno nestačí
Simona Krainová se vyjádřila o ženách v domácnosti: Kecy, že stačí dobré srdce a teplá večeře, už dávno nestačí Modelka Simona Krainová, která příští rok v únoru oslaví již 50. narozeniny, na svůj věk rozhodně nevypadá. Za svůj mladistvý vzhled vděčí zejména svému životnímu stylu, v rámci kterého na sobě každý den maká. Že jí některé ženy vyčítají, že místo toho, aby se starala o domácnost všude možně lítá? Simona Krainová jim napsala jasný vzkaz.
Článek
Simona Krainová a Dara Rolins na fotce staré 21 let: Jak moc se změnily?
Simona Krainová a Dara Rolins na fotce staré 21 let: Jak moc se změnily? Modelka Simona Krainová a zpěvačka Dara Rolins byly, ještě než si založily rodiny a pořídily děti, nerozlučnými kamarádkami. Trávily spolu spoustu volného času, vymetaly večírky a jedna bez druhé neudělala krok. Na toto období nostalgicky na svém Instagramu zavzpomínala Simona Krainová, která zveřejnila společné foto staré 21 let.
Článek
Simona Krainová napsala, jak se stará o domácnost: Každá z nás nakládá se svým časem a životem, jak nejlíp umí!
Simona Krainová napsala, jak se stará o domácnost: Každá z nás nakládá se svým časem a životem, jak nejlíp umí! Modelka a influencerka Simona Krainová je úspěšná žena, jejíž způsob života některým lidem leží silně v žaludku. Zvláště na sociálních sítích jí hateři píšou, že se nestará o děti a o domácnost, nechodí do práce a pouze pečuje o svůj zevnějšek. V reakci na tuto kritiku se Simona Krainová na Instagramu rozohnila a popsala, jak to má ve skutečnosti.
Článek
Celebrity se pochlubily vysvědčením svých potomků. Kdo dostal samé jedničky a kdo kritizoval systém známkování?
Celebrity se pochlubily vysvědčením svých potomků. Kdo dostal samé jedničky a kdo kritizoval systém známkování? Konec školního roku prožívají nejen děti, ale také jejich rodiče. Děti přinášejí domů vysvědčení a konečně mají prázdniny. O své zážitky z konce školního roku se na Instagramu podělily také mnohé české osobnosti. Kdo se pochlubil krásným vysvědčením svého dítěte a kdo apeloval, že nejde jenom o známky?
(6) Načíst více