Kategorie Simona Krainová

Článek
Simona Krainová jako Pamela z Pobřežní hlídky: Podívejte se, jak jí to sekne
Simona Krainová jako Pamela z Pobřežní hlídky: Podívejte se, jak jí to sekne Modelka a influencerka Simona Krainová ještě nedávno vylepšovala své tělo na detoxikačním programu na Srí Lance. Tentokrát nejen s manželem, ale i se dvěma syny odcestovala na exotické Maledivy. Zde Simona Krainová pořídila fotku v červených jednodílných plavkách, v nichž podle mnohých vypadá jako Pamela Anderson z Pobřežní hlídky.
Článek
Simona Krainová se ukázala v kratších vlasech bez prodloužení. Tenhle účes jí neskutečně sekne
Simona Krainová se ukázala v kratších vlasech bez prodloužení. Tenhle účes jí neskutečně sekne Modelka Simona Krainová se rozhodla pro pořádný detox. Spolu se svým manželem Karlem Vágnerem a společnými přáteli se momentálně účastní ajurvédského pobytu na Srí Lance, odkud pravidelně sdílí fotky na svém Instagramu. Kromě fotek v plavkách fanoušky Simony Krainové zaujal její nový účes, který ji nehorázně sluší. Souhlasíte?
Článek
Simona Krainová napsala, jak by se měly oblékat ženy po čtyřicítce. Podle mnohých se trefila do černého
Simona Krainová napsala, jak by se měly oblékat ženy po čtyřicítce. Podle mnohých se trefila do černého Ženy po čtyřicítce by měly zapomenout na minisukně, hluboké výstřihy nebo vyzývavé oblečení. Toto všeobecně rozšířené tvrzení dokazuje, že i 21. století je plné stereotypů, které se spoustě lidem příčí. Také modelka Simona Krainová na svém Instagramu otevřeně napsala, co by měly nosit ženy po čtyřicítce. Spousta žen s ní 100procentně souhlasí.
Článek
Simona Krainová prozradila, jak si v 48 letech udržuje postavu. Její recept na dokonalé tělo stojí za vyzkoušení
Simona Krainová prozradila, jak si v 48 letech udržuje postavu. Její recept na dokonalé tělo stojí za vyzkoušení Česká modelka Simona Krainová pobývá se svou rodinou už od února v exotickém Karibiku. Neužívá si však pouze slunce a moře. Kromě toho, že pracuje a dohlíží na distanční výuku svých synů, tvrdě maká také na své postavě. Na svém instagramovém profilu prozradila, jakým způsobem se udržuje ve formě.
Článek
Simona Krainová pobývá dva měsíce s manželem a dětmi v Karibiku. Návrat do Česka zatím neplánuje
Simona Krainová pobývá dva měsíce s manželem a dětmi v Karibiku. Návrat do Česka zatím neplánuje Česká modelka Simona Krainová odcestovala spolu s manželem Karlem Vágnerem a dvěma syny Maxem a Brunem do Karibiku. Na ostrov Svatý Martin, kde nyní pobývají, přibrala také svou čivavku. Simona Krainová si prosluněný pobyt u Karibského moře užívá již 2 měsíce. Své zážitky nezapomíná sdílet ani na svém Instagramu.