Simona Krainová prozradila, jak si v 48 letech udržuje postavu. Její recept na dokonalé tělo stojí za vyzkoušení

Simona Krainová prozradila, jak si v 48 letech udržuje postavu. Její recept na dokonalé tělo stojí za vyzkoušení Zdroj: Shutterstock

Česká modelka Simona Krainová pobývá se svou rodinou už od února v exotickém Karibiku. Neužívá si však pouze slunce a moře. Kromě toho, že pracuje a dohlíží na distanční výuku svých synů, tvrdě maká také na své postavě. Na svém instagramovém profilu prozradila, jakým způsobem se udržuje ve formě.

Simona Krainová na svůj věk rozhodně nevypadá. Dokonalé tělo by jí mohly závidět leckteré dvacetileté slečny, a tak by málokdo této krásné ženě odhadoval 48 let. Za dechberoucí postavou Simony Krainové se však skrývá spousta dřiny.

Každý ráno to samý dokola… Teplá voda, citron, spalovače… 6krát týdně 10 km, pak 6 min plank, posilování břicha. Pokaždý je to boj, boj moji hlavy, která má jasno, co chce vyrobit z mýho těla. Ale tělo se chce válet v posteli. Ale ta hlava je pokaždé silnější než to líný tělo. A najednou se mu to začalo líbit. Samo mě budí a křičí: pojď se mnou hejbat, zasloužím si to, zasloužím si tu péči a lásku,” popisuje Simona Krainová na Instagramu svůj recept na dokonalou postavu.

Tato modelka a influencerka se tedy udržuje pravidelným běháním a cvičením s vlastním tělem. Důležité je pro ni také složení jídelníčku a dostatečný pitný režim. Jak je na první pohled vidět, přísnější životospráva Simoně Krainové svědčí. Vypadá totiž perfektně.

“Nezapomínejte na sebe. Vystoupit z komfortní zóny je těžké. Chce to koule, velký, nebudu lhát. Ale ten pocit, když zjistíš, že ta nekomfortní se ti najednou stane komfortní...“ radí Simona Krainová nejen ženám, které jsou nespokojené se svou stávající postavou.

Jak tato krásná žena ukázala na Instagramu, pravidelně po ránu běhá nejen sama, ale také se svým manželem Karlem Vágnerem. 

“Sice každý ráno nadává, ale po běhu mi děkuje. Vůbec nevadí, že neuběhne 10 km, protože i půlka toho, co dám já, je sakra slušný výkon. Jak jistě víte, nalákám ho po běhu na croissant s nutellou. No a kdy vykopu vás? Už jste dnes udělali něco pro sebe? A teď nechci ty kecy, co všechno jste snědli na gauči pls. Teď bych totiž snědla i slona. 10 km done,” postovala Simona Krainová na svém Instagramu příspěvek po 10kilometrovém běhu.

Modelka od letošního února pobývá se svým manželem Karlem Vágnerem a dvěma syny Maxem a Brunem na ostrově Svatý Martin. Zážitky z prosluněného pobytu v Karibiku pravidelně sdílí na svém instagramovém účtu. A co návrat do Česka? Ten Simona Krainová s rodinou zatím neplánuje.

Autor:
Publikováno: 29. 4. 2021 13:00 Nahlásit obsah