Simona Krainová pobývá dva měsíce s manželem a dětmi v Karibiku. Návrat do Česka zatím neplánuje

Simona Krainová pobývá dva měsíce s manželem a dětmi v Karibiku. Návrat do Česka zatím neplánuje Zdroj: Shutterstock

Česká modelka Simona Krainová odcestovala spolu s manželem Karlem Vágnerem a dvěma syny Maxem a Brunem do Karibiku. Na ostrov Svatý Martin, kde nyní pobývají, přibrala také svou čivavku. Simona Krainová si prosluněný pobyt u Karibského moře užívá již 2 měsíce. Své zážitky nezapomíná sdílet ani na svém Instagramu.

Pro 48letou modelku Simonu Krainovou je Karibik srdcovou záležitostí. Již letos v lednu navštívila karibský ostrov Svatý Martin se svým manželem Karlem Vágnerem. O pár týdnů později do této exotické destinace odletěla znovu, a to v den svých narozenin 19. února.

“Dnes budu slavit narozky v letadle, nemůžu si přát víc. Konečně nebudu mít jen hlavu v oblacích. Jsem ráda, že po všech těch komplikacích spojených s cestováním se nám nakonec podařilo odletět a můžu trávit čas s bezvadnou partou přátel na snovým místě,” zveřejnila úspěšná modelka na svém instagramovém profilu.

Simona Krainová však tentokrát s sebou kromě manžela přibrala také syny Bruna a Maxe. Uznávaná modelka neodletěla ani bez své milované čivavky, fenky Angely. 

Od druhé poloviny února si tak Simona Krainová vychutnává spolu se svými blízkými pobyt na Svatém Martinu. Z karibského ráje pravidelně postuje na Instagramu nejen rodinné momentky či fotky bílé pláže a tyrkysového moře. Nezapomíná ani na snímky svého dokonalého těla v plavkách.

Simona Krainová však netráví svůj volný čas pouze na pláži, kde vystavuje své sexy tělo. Pravidelně se totiž snaží hýbat. Aby si udržela dokonalou postavu, nejen každý den cvičí, ale také běhá. Jak prozrazují její instagramové příspěvky, někdy dá na jeden zátah až devět kilometrů.

“Pečovat o svoje tělo, duši a psychiku má spoustu benefitů. Budeš klidnější, zvládneš lépe čelit stresu (a že ho je v této době habaděj) a vyrovnáš se lépe se všemi životními situacemi. Ještě si neodpustím malou poznámku: vůbec se nemusíš namáhat s výmluvami typu “na to tedy rozhodně nemám čas”. I pouhých 10 minut denně ti může den náramně vylepšit, zvednout náladu a udělá to obrovský rozdíl v kvalitě tvého života,” napsala na Instagramu Simona Krainová, která se drží myšlenky “ve zdravém těle zdravý duch”.

A jak to má tato modelka pobývající aktuálně v Karibiku s distanční výukou svých synů Bruna a Maxe? Jelikož je na Svatém Martinu časový posun, nemohou se její školou povinné děti vzdělávat online. Respektují ale plán školy, učí se několik hodin denně podle osnov a Bruno a Max následně vypracované úkoly posílají zpět vyučujícím.

Simona Krainová si pobyt v karibském ráji se svou rodinou velmi užívá, a to takřka dvě měsíce. Kdy tato modelka plánuje, že se vrátí se svými blízkými zpátky do Česka? Jak uvedla pro Super.cz, na Svatém Martinu zůstane, dokud se situace v Česku nezmění. Návrat domů tak tedy nemá zatím v plánu.

Autor:
Publikováno: 14. 4. 2021 16:00 Nahlásit obsah