Kategorie Dovolená

Článek
Bezpečnostní tipy na letní dovolenou bez stresu: Tyto vychytávky byste měli rozhodně znát!
Bezpečnostní tipy na letní dovolenou bez stresu: Tyto vychytávky byste měli rozhodně znát! Chystáte se na zaslouženou dovolenou? Aby proběhla v klidu a beze stresu, máme pro vás několik cenných tipů od zkušených cestovatelů, které byste měli rozhodně znát. Tyto vychytávky zařaďte do svých příprav na dovolenou a garantujeme vám, že vás nezklamou!
Článek
Ručník na plážovém lehátku? Lidé prozradili, jak na dovolené řeší tyto sobecké rezervace
Ručník na plážovém lehátku? Lidé prozradili, jak na dovolené řeší tyto sobecké rezervace Léto je tady a s ním i čas na zaslouženou dovolenou plnou slunce, mořských vln a odpočinku. Představte si, jak ležíte na lehátku u bazénu, s oblíbeným koktejlem v ruce a knížkou, která vás vtáhne do jiného světa. Jenže... co když jsou všechna lehátka obsazená už v sedm ráno, protože si na ně někteří lidé sobecky položili ručník?
Článek
Jak si sbalit kufr na dovolenou? Vyzkoušejte metodu 3-3-3, která šetří místo
Jak si sbalit kufr na dovolenou? Vyzkoušejte metodu 3-3-3, která šetří místo Kdo by neměl rád cestování? Ale přiznejme si, že balení na dovolenou může být pořádný oříšek. Představte si ale, že existuje trik, díky kterému sbalíte kufr raz dva, a ještě vám v něm zbude místo. Představujeme vám metodu 3-3-3, která je mezi cestovateli naprosto žhavým hitem.
Článek
Podzimní prázdniny 2023 slibují i s víkendem 4 dny volna. Kdy jsou?
Podzimní prázdniny 2023 slibují i s víkendem 4 dny volna. Kdy jsou? Chcete vědět, kdy jsou podzimní prázdniny 2023? Kdy mají děti na podzim volno, zajímá každým rokem zvláště rodiče školáků a studentů, aby si předem naplánovali dovolenou. Na které datum tedy letos připadají podzimní prázdniny 2023?
Článek
Čtyři nápoje a jídlo na řeckém Mykonosu vyšlo turisty na 17 tisíc korun. Dali si koktejl, tři pomerančové šťávy a porci krevet
Čtyři nápoje a jídlo na řeckém Mykonosu vyšlo turisty na 17 tisíc korun. Dali si koktejl, tři pomerančové šťávy a porci krevet V dovolenkových destinacích na jihu Evropy může být pořádně draho. Na vlastní kůži se o tom přesvědčili italští turisté, kteří zavítali do restaurace na řeckém ostrově Mykonos. Překvapení Italové za jeden koktejl, tři pomerančové šťávy a jednu porci krevet zaplatili neuvěřitelných 711 eur, tedy v přepočtu 17 tisíc korun.
Článek
Dítě v letadle jako věčné téma: Matka požádala muže v letadle, aby uvolnil místo u okna jejímu dítěti. On to ale odmítl
Dítě v letadle jako věčné téma: Matka požádala muže v letadle, aby uvolnil místo u okna jejímu dítěti. On to ale odmítl Je tu léto a s ním nastává doba cestování. Rodiny s dětmi vyrážejí na dovolenou často i letecky. Jistě souhlasíte s tím, že plačící dítě v letadle bývá postrachem všech pasažérů. O velmi nepříjemný zážitek, který vyústil v konflikt s matkou a jejím dítětem, se na sociálních sítích podělil muž, který cestoval první třídou.
Článek
Bosá chůze po písečné pláži je balzámem pro nohy a duši. Vašemu tělu nabízí spoustu zdravotních benefitů
Bosá chůze po písečné pláži je balzámem pro nohy a duši. Vašemu tělu nabízí spoustu zdravotních benefitů Čas letních dovolených je tu. Chystáte se na dovolenou k moři, kde budou písečné pláže? V tom případě se nejen opalujte a koupejte, ale také pravidelně procházejte bosýma nohama po písku. Chůze po písečné pláži má totiž vašemu zdraví co nabídnout. O které zdravotní výhody se jedná především?
(47) Načíst více