Jak si sbalit kufr na dovolenou? Vyzkoušejte metodu 3-3-3, která šetří místo

Jak si sbalit kufr na dovolenou? Vyzkoušejte metodu 3-3-3, která šetří místo Zdroj: Shutterstock

Kdo by neměl rád cestování? Ale přiznejme si, že balení na dovolenou může být pořádný oříšek. Představte si ale, že existuje trik, díky kterému sbalíte kufr raz dva, a ještě vám v něm zbude místo. Představujeme vám metodu 3-3-3, která je mezi cestovateli naprosto žhavým hitem.

Co je metoda 3-3-3?

Metoda 3-3-3 spočívá v tom, že si zabalíte tři vrchní díly oblečení, tři spodní díly oblečení a tři páry obuvi. Tato jednoduchá strategie vám umožní vytvořit několik různých outfitů, aniž byste si přecpali cestovní kufr.

Tuto metodu balení na dovolenou popsala v americkém pořadu Studio 1A expertka na životní styl za rozumnou cenu Patrice J. Williams. „Metoda 3-3-3 spočívá v kombinování a sladění vašeho šatníku. Pomáhá vám balit mnohem chytřeji,“ vysvětlila Patrice. 

Zdroj: Shutterstock Využití metody 3-3-3 v praxi: Co si rozhodně zabalit do kufru?

Princip metody 3-3-3 je jednoduchý. Do svého cestovního kufru zabalte následující kousky:

  • 3 vrchní díly: bílé tričko, neutrální tílko, lehkou košili 
  • 3 spodní díly: černou minisukni, neutrální kalhoty a džínové šortky
  • 3 páry obuvi: balerínky, neutrální tenisky, plážové žabky

Zdroj: Shutterstock Výsledek? Mnoho outfitů, málo stresu

Pokud budete šikovná, z módních kousků výše si během dovolené budete moci vytvořit až 14 různých outfitů!  Metoda 3-3-3 vám přitom nejen ušetří místo v kufru, ale také čas strávený balením a přemýšlením, co si vzít během dovolené na sebe. Navíc tato metoda podporuje udržitelný způsob života – méně oblečení znamená méně odpadu a menší ekologickou stopu.

Pokud se chystáte na dovolenou a chcete si usnadnit život, rozhodně vyzkoušejte metodu 3-3-3. Je to jednoduchý, ale účinný způsob, jak zabalit chytře a stylově. A kdo ví? Možná se vám tato metoda osvědčí natolik, že ji budete používat i ve svém každodenním životě.

Zdroj: Tiktok.com/@gemtalbot, Tyla.com
Autor:
Publikováno: 25. 6. 2024 10:38 Nahlásit obsah