Kategorie Tipy a triky

Článek
Jak vyprat utěrky, aby byly čisté a beze skvrn. Zkuste trik se solí, pracím práškem a sodou
Jak vyprat utěrky, aby byly čisté a beze skvrn. Zkuste trik se solí, pracím práškem a sodou Kuchyňské utěrky patří k nejpotřebnějším pomůckám v domácnosti. Utíráme s nimi nejen umyté nádobí. Jsou nám po ruce i tehdy, když něco pokapeme či rozlijeme a chceme to utřít. A podle toho kuchyňské utěrky i vypadají. Chcete je zbavit zašlých skvrn, aby byly opět jako nové? Máme pro vás tip, jak vyprat utěrky s pomocí soli, pracího prášku a sody.
Článek
Zápach z úst po ránu trápí spoustu z nás. Víme, jak se jej zbavit
Zápach z úst po ránu trápí spoustu z nás. Víme, jak se jej zbavit Probouzíte se ráno s nepříjemným zápachem z úst? Pak jistě víte, že tento nepěkný odér je hlavním nepřítelem ranních romantických polibků. Jak se ale zápachu z úst, který nás po ránu trápí, zbavit? Máme pro vás několik tipů, které zaručeně zaberou.
Článek
Recept na plněný kuřecí řízek: Nejlepší, jaký jste kdy jedli
Recept na plněný kuřecí řízek: Nejlepší, jaký jste kdy jedli Milujete kuřecí řízky? Pokud chcete toto jídlo povýšit na hotovou delikatesu, máme pro vás tip. Tentokrát si k obědu připravte plněný kuřecí řízek, který chutná nejlépe s bramborovou kaší a zeleninovým salátem. Receptů na plněný kuřecí řízek existuje celá řada. Vybrali jsme jeden z nich, kterému ty další rozhodně nemohou konkurovat.
Článek
Jak udělat smažený sýr, aby nevytekl: Tajemství je v obalování i kvalitě sýru
Jak udělat smažený sýr, aby nevytekl: Tajemství je v obalování i kvalitě sýru Na smaženém sýru neboli smažáku si jednou za čas pochutná každý z nás. Aby byla tato česká specialita opravdu dokonalá, dejte si na přípravě smaženého sýru opravdu záležet. Jistě se vám už někdy stalo, že vám obalovaný sýr při smažení vytekl. Poradíme vám, jak této nehodě předejít. Co byste tedy měli dělat, aby vám smažený sýr nevytekl?
Článek
Luxusní proměna kuchyně: Britské mamince stačilo pouhých 4 500 korun
Luxusní proměna kuchyně: Britské mamince stačilo pouhých 4 500 korun Když si anglická maminka Rachel Marstonová v srpnu 2019 koupila se svým partnerem dům v Manchesteru, měla velkolepé plány, že jej přebuduje dle vlastního vkusu. Jako pěst na oko jí připadala hlavně kuchyně s červenými obkladačkami, kterou nemohla vystát. Díky své šikovnosti ji svépomocí proměnila v přepočtu za pouhých 4 500 korun.
Článek
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu Měnit si každý den spodní kalhotky je pro každou ženu nepsaným pravidlem. Jak je to ovšem s dalším spodním prádlem, kterým je dámská podprsenka? Přečtěte si, jak často byste měla měnit a prát podprsenku. Spousta žen v tom totiž dělá velkou chybu.
Článek
Nejlepší palačinky se netrhají a jsou dokonale tenké. Přinášíme tipy a triky, jak je udělat
Nejlepší palačinky se netrhají a jsou dokonale tenké. Přinášíme tipy a triky, jak je udělat Připravit dokonalé palačinky je kumšt. Určitě se vám při smažení palačinek stalo, že byly silné, nasáklé olejem a trhaly se. Abyste si udělali ty nejlepší palačinky na světě, zkuste dodržet několik základních pravidel. Máme pro vás několik triků profesionálů, díky nimž dosáhnete velmi tenkých palačinek, které se nebudou trhat.
Článek
Silná imunita je v boji proti koronaviru klíčová. Podpořte ji dostupnými způsoby
Silná imunita je v boji proti koronaviru klíčová. Podpořte ji dostupnými způsoby V současné době je silná imunita tím nejdůležitějším ochranným štítem proti novému koronaviru. Nemusíte hned běžet do lékárny. Správné fungování svého imunitního systému podpoříte několika dostupnými způsoby. Chcete-li posílit svou imunitu, na co byste se tedy měli zaměřit?
Článek
Alobal má matnou a lesklou stranu. Spousta lidí jej při vaření a balení jídla používá špatně
Alobal má matnou a lesklou stranu. Spousta lidí jej při vaření a balení jídla používá špatně Alobal neboli hliníkovou fólii má doma snad každý z nás. Používáme jej při grilování či pečení, ale také při balení uvařeného jídla. Jistě jste si všimli, že alobal má jednu stranu matnou a druhou stranu lesklou. Právě tyto odlišné povrchy hliníkové fólie byste při přípravě či balení jídla měli brát v potaz, na což spousta lidí zapomíná.
(128) Načíst více