Kategorie Tipy a triky

Článek
Žena ušetřila 1 550 liber měsíčně díky metodě nulových výdajů. Ostatním prozradila, jak na to
Žena ušetřila 1 550 liber měsíčně díky metodě nulových výdajů. Ostatním prozradila, jak na to Každý z nás se někdy ocitl v situaci, kdy se snažil ušetřit peníze. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje způsob, díky kterému výrazně snížíte své výdaje, ovšem stále si udržíte současnou kvalitu života? Influencerka Matilda Relefors doporučuje metodu nulových výdajů, což je podle ní zcela nový přístup k financím.
Článek
Jak vydlabat a vyřezat halloweenskou dýni, aby nezplesnivěla: Při výrobě této dekorace na Halloween dodržujte několik zásad
Jak vydlabat a vyřezat halloweenskou dýni, aby nezplesnivěla: Při výrobě této dekorace na Halloween dodržujte několik zásad I když není Halloween ryze českým svátkem, již si to v tento den, který připadá na 31. října, nedokážeme představit bez vyřezávané dýně. Pokud zrovna dlabete a vyřezáváte strašidelnou dýni na Halloween, zkuste se držet několika důležitých pravidel. Právě díky nim vám nádherná halloweenská dýně vydrží co nejdéle a příliš rychle nezplesniví.
Článek
Prodloužení a zhuštění řas přírodní cestou: Vsaďte na oleje a vitamín E
Prodloužení a zhuštění řas přírodní cestou: Vsaďte na oleje a vitamín E Která žena by si nepřála mít dlouhé a husté řasy? Pokud vám je příroda nenadělila, nezoufejte, namísto umělých řasou si můžete pomoci sama. Stačí sáhnout po těch správných přípravcích a dokážete si vypěstovat dlouhé a husté řasy jako mrkací panenka.
Článek
Jak zakořenit oleandr ve vodě nebo substrátu? Zjistěte, jak si z větvičky vypěstovat nádherný keř
Jak zakořenit oleandr ve vodě nebo substrátu? Zjistěte, jak si z větvičky vypěstovat nádherný keř Dovezli jste si z dovolené větvičku oleandru, ze které byste chtěli vypěstovat krásný keř? Rozhodně to není nijak náročné. Pusťte se do rozmnožování oleandru pomocí stonkových řízků. Prozradíme vám, jak zakořenit oleandr ve vodě i v substrátu.
Článek
Tajemství pěstování muškátů: Vyzkoušejte tyto pěstitelské fígle
Tajemství pěstování muškátů: Vyzkoušejte tyto pěstitelské fígle Chcete se pyšnit opravdu výstavními muškáty? Chce to znát ty správné pěstitelské fígle, díky kterým budou muškáty od jara do podzimu nádherně husté a bohatě vykvetlé. Základem je správný substrát, dostatek hnojiva, slunné stanoviště a pravidelná závlaha. Tajemstvím pěstování dechberoucích muškátů jsou i následující fígle.
Článek
Jak oloupat granátové jablko, aby nestříkala šťáva? Chce to znát ten správný grif
Jak oloupat granátové jablko, aby nestříkala šťáva? Chce to znát ten správný grif Granátové jablko patří k oblíbeným druhům exotického ovoce, na kterém si pochutnáváme zvlášť v zimním období. Velkým problémem však bývá jeho loupání, se kterým si spousta lidí neví rady. Přinášíme proto tip na chytrý postup, jak oloupat granátové jablko, aby červená šťáva nestříkala všude kolem.
Článek
Zavřeniny: Tento způsob uchování ovoce bez zavařování je bez cukrů i konzervantů
Zavřeniny: Tento způsob uchování ovoce bez zavařování je bez cukrů i konzervantů Přemýšlíte nad tím, jak uchovat sezonní ovoce bez zavařování? Připravte si do sklenic tzv. zavřeniny. Jde o způsob uchování ovoce bez zavařování, ke kterému nepotřebujete žádné cukry ani konzervanty. Jako zavřeninu můžete připravit zvláště chemicky neošetřené maliny, borůvky, rybíz, třešně nebo angrešt.
(96) Načíst více