Řídí vám život emoce? Může za to i znamení, ve kterém jste se narodili

Řídí vám život emoce? Může za to i znamení, ve kterém jste se narodili Zdroj: Shutterstock.com

Jsme jenom obyčejní lidé, kteří podléhají svým emocím. Někteří méně, jiní více. Nálady se nám střídají jako počasí. Býváme veselí, smutní, někdy doslova zuříme. Zatímco někteří z nás dokážou tohle všechno ustát a řídí se spíš logikou, existují lidé, kterým život ovládají emoce. Může za to i znamení zvěrokruhu. Která jsou ty nejpřecitlivělejší?

Kozoroh: Znamení zvěrokruhu, které nejvíc naslouchá svým emocím

Pokud jste se narodili ve znamení Kozoroha, jste velmi přecitlivělí. Emoce jsou u vás na prvním místě a zcela jim podléhá váš život. Právě Kozoroh patří k nejemotivnějším znamením zvěrokruhu, které jeho niterné pocity přímo ovládají.

Lidé tohoto znamení se vždy řídí vlastními pravidly. Navenek působí velmi zdvořile a zodpovědně. Když se s nimi ale blíž seznámíte, zjistíte, že jsou zvyklí na základě svých emocí dělat opravdu jenom to, co sami vnitřně chtějí.

Zdroj: Shutterstock.com

Beran: Nikdy neví, co chce

Pro Berana jsou emoce v jeho životě také velmi důležité, i když často mívá problémy s jejich ovládáním. Beran je odvážný, někdy se chová arogantně, navíc je tvrdohlavý a často vybuchne. Pokud máte za partnera právě Berana, dokáže vám naopak vytvořit dokonalý pocit bezpečí.

Ve veřejném prostoru ovšem Beran nikdy neví, co chce. Proto následuje většinu. To, jak se na něj ostatní lidé dívají, je pro něj velmi důležité. Z toho důvodu nechce, aby si na něj kdokoliv ukazoval prstem. Tudíž se nikdy nezaplétá do věcí, z nichž by mohl být pořádný skandál.

Blíženci: Snaží se propagovat svůj vlastní zájem

Blíženci prostřednictvím svých emocí rádi propagují svůj vlastní zájem. Toto znamení je typické svou hádavostí. Chce mít vždy poslední slovo a často neví, kdy v hádce přestat. Mívají záchvaty hněvu, za své problémy často obviňují celý svět. Jak rychle vzplanou, tak se i rychle a velmi snadno uklidní.

Pokud se s Blížencem dostanete do křížku, pozor na něj. V pomstě dokáže být nesmírně vynalézavý. Naopak je-li Blíženec váš partner, tento člověk velmi rád přináší pozitivní energii do života všech, kteří jej milují a stojí při něm.

Zdroj: Shutterstock.com

Štír: Je tvrdý a nepředvídatelný

Lidé narození ve znamení Štíra jsou velmi tvrdí a vždy dostanou, co chtějí. Bývají přirozenými autoritami, které druzí respektují. Štír nikdy nedovolí, aby si kdokoliv pohrával s vaší rodinou.

Toto hvězdné znamení je velmi nepředvídatelné. Můžete od něj očekávat prakticky cokoliv. Štír se chová neúprosně i během hádek. Je v nich zvyklý vítězit.

Vodnář: Miluje pozornost

Vodnář miluje pozornost druhých. Chce, aby si jej ostatní všímali a chválili jej za to, jaký je. Právě tato pozornost druhých jej stále posouvá dopředu. Bez podpory se Vodnář stává zranitelnějším a slabším. Často se ve věcech kolem sebe plácá a lituje se.

Když ale Vodnář vycítí podporu blízkých, kteří jej milují, zvládá vše lépe. Lásku k druhým navíc dokáže vyjádřit celým svým srdcem.

Autor:
Publikováno: 3. 4. 2019 10:06 Nahlásit obsah