Zemřela hvězda seriálu Alf, zvědavá sousedka Raquel Ochmonková. Herečka Liz Sheridanová se dožila 93 let

Zemřela hvězda seriálu Alf, zvědavá sousedka Raquel Ochmonková. Herečka Liz Sheridanová se dožila 93 let Zdroj: Shutterstock

Fanoušky kultovního amerického seriálu Alf, který byl populární zejména v 80. a 90. letech 20. století, zasáhla velmi smutná zpráva. V pátek 15. dubna 2022 zemřela ve věku 93 let herečka Liz Sheridanová, která v seriálu ztvárnila postavu zvědavé sousedky Raquel Ochmonkové. Pamatujete si na ni?

Kultovní seriál Alf je příkladem televizní zábavy devadesátek. Také jste jej sledovali? Nebyli jste rozhodně jediní. Tento seriál totiž slavil úspěch po celém světě. Fanoušky seriálu Alf v těchto dnech zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 93 let totiž v americkém Manhattanu naposledy vydechla herečka Liz Sheridanová, která hrála postavu zvědavé sousedky Raquel Ochmonkové.

Jak uvádí portál TMZ, Liz Sheridanová zemřela ve spánku 15. dubna 2022 v 2:30 nad ránem přirozenou smrtí. Odešla přitom pouhých pět dnů po svých 93. narozeninách.

Liz Sheridanová fanoušky televizního sitcomu Alf po celém světě rozesmívala jako zvědavá a vlezlá sousedka Raquel Ochmonková. Se svým seriálovým manželem Trevorem Ochmonkem tento sitcom velmi příjemně okořenila. Pamatujete si například na její tvrzení, že byla zasnoubena s Jamesem Deanem?

Liz Sheridan nezazářila pouze v jedné z hlavních rolí seriálu Alf, jehož čtyři série se natáčely v letech 1986 až 1989. Tato oblíbená a talentovaná americká herečka, která je nezapomenutelná svým vzhledem i projevem, toho měla na kontě mnohem víc. Jak dokazuje seznam na Čsfd.cz, zahrála si v desítkách filmů i seriálů. Nyní se v požehnaném věku dostala do filmového nebe.

Zdroj: Tmz.com, Csfd.cz, Wikipedia.org/Liz_Sheridan 

Autor:
Publikováno: 22. 4. 2022 12:21 Nahlásit obsah