Kategorie Úmrtí

Článek
Zemřela Patty Simcoxová z Pomády. Herečka Susan Bucknerová měla 72 let
Zemřela Patty Simcoxová z Pomády. Herečka Susan Bucknerová měla 72 let Z tohoto světa odešla jedna z největších filmových ikon. Ve věku 72 let naposledy vydechla americká herečka Susan Bucknerová, která se celosvětově proslavila rolí Patty Simcoxové ve filmovém muzikálu Pomáda. Tento kultovní snímek se natáčel v roce 1978.
Článek
Zemřel známý herec ze seriálu Hra o trůny. Podlehl rakovině
Zemřel známý herec ze seriálu Hra o trůny. Podlehl rakovině Všechny fanoušky legendárního seriálu Hra o trůny zaskočila velmi smutná zpráva. V 74 letech podlehl rakovině žlučovodu slavný herec Ian Gelder, který v seriálu ztvárnil postavu šlechtice Kevana Lannistera.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Mladí a neklidní. Herečka Marla Adams měla 85 let
Zemřela hvězda seriálu Mladí a neklidní. Herečka Marla Adams měla 85 let V 85 letech odešla na věčnost známá americká herečka Marla Adams, která se proslavila zejména díky roli v seriálu Mladí a neklidní, v němž hrála celých 37 let. Herečka zemřela ve čtvrtek 25. dubna 2024 v Los Angeles, příčina její smrti není veřejně známa.
Článek
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty Ve středu 10. dubna 2024 zemřel v Las Vegas bývalý hráč amerického fotbalu a herec O. J. Simpson. Bylo mu 76 let. V 90. letech minulého století se nechvalně proslavil obviněním z vraždy své bývalé manželky a jejího přítele.
Článek
V okrese Ústí nad Orlicí zemřel novorozenec na černý kašel. Měl jeden měsíc
V okrese Ústí nad Orlicí zemřel novorozenec na černý kašel. Měl jeden měsíc Epidemie černého kašle v Česku si bohužel vybrala oběť mezi nejmenšími a nejzranitelnější. V okrese Ústí nad Orlicí tomuto bakteriálnímu onemocnění podlehlo teprve měsíční miminko.
Článek
Zemřel americký komediální herec Joe Flaherty. Hvězda seriálu Machři a šprti měla 82 let
Zemřel americký komediální herec Joe Flaherty. Hvězda seriálu Machři a šprti měla 82 let Americký komediální herec s kanadským občanstvím Joe Flaherty byl rozený humorista, který nás dokázal svými filmovými a seriálovými rolemi vždy rozesmát a dostat do dobré nálady. Pokud jste jej měli také rádi, máme pro vás bohužel špatnou zprávu. Joe Flaherty v pondělí 1. dubna zemřel. Bylo mu 82 let.
Článek
Zemřel zpěvák Eric Carmen. Proslavil se písní Hungry Eyes z Hříšného tance
Zemřel zpěvák Eric Carmen. Proslavil se písní Hungry Eyes z Hříšného tance Ve věku 74 let odešel na věčnost frontman americké kapely The Raspberries Eric Carmen. Tato legenda americké hudby sklízela úspěchy i na sólové dráze. Eric Carmen se mimo jiné proslavil písní Hungry Eyes, která zazněla v kultovním filmu Hříšný tanec.
Článek
Zemřel starší bratr zpěvačky Madonny. Anthony Ciccone žil spoustu let jako bezdomovec
Zemřel starší bratr zpěvačky Madonny. Anthony Ciccone žil spoustu let jako bezdomovec V sobotu 25. února 2023 zemřel v americkém Michiganu starší bratr zpěvačky Madonny, Anthony Ciccone. O smrti tohoto 66letého muže informoval na Instagramu jeho švagr, hudebník Joe Henry. Starší bratr zpěvačky Madonny bojoval s démonem jménem alkohol a v posledních letech žil na ulici jako bezdomovec.
Článek
Zemřel zpěvák Aaron Carter, bratr Nicka z Backstreet Boys. Bylo mu pouhých 34 let
Zemřel zpěvák Aaron Carter, bratr Nicka z Backstreet Boys. Bylo mu pouhých 34 let Všechny z nás, kteří jsme vyrůstali na hudbě 90. let, zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 34 let zemřel americký zpěvák Aaron Carter, který jako malý kluk odstartoval svou zářnou hudební kariéru v devadesátkách. Zpěvák byl nalezen mrtvý v sobotu 5. listopadu 2022 ve svém domě v Lancesteru v Kalifornii.
(17) Načíst více