Kategorie Úmrtí

Článek
Na koronavirus zemřel teprve 13letý americký chlapec. Několik dnů před smrtí chodil ještě do školy
Na koronavirus zemřel teprve 13letý americký chlapec. Několik dnů před smrtí chodil ještě do školy Jak informoval americký portál CNN, během minulého víkendu zemřel na komplikace spojené s koronavirem teprve 13letý chlapec Peyton Baumgarth. Tento školák se stal nejmladší osobou v americkém státě Missouri, která zemřela na koronavirus.
Článek
Česká republika má již 4 543 nemocných koronavirem. Počet vyléčených pacientů je stále příznivý
Česká republika má již 4 543 nemocných koronavirem. Počet vyléčených pacientů je stále příznivý V České republice je k dnešnímu dni 4 543 nemocných koronavirem, 80 304 testovaných a bohužel na následky tohoto respiračního onemocnění zemřelo již 67 pacientů. I přes tato hrozivá čísla je však počet uzdravených pacientů stále příznivý, a to 96 lidí.
Článek
Koronavirus zabíjí častěji muže: Proč tomu tak je?
Koronavirus zabíjí častěji muže: Proč tomu tak je? I když jsou ženy všeobecně po staletí považovány za slabší a zranitelnější než muži, v případě koronaviru je více obětí z řad mužů. Jak je to možné?
Článek
Den před jejich svatbou podlehl rakovině. O dva měsíce později od něj dostala dárek
Den před jejich svatbou podlehl rakovině. O dva měsíce později od něj dostala dárek Zákeřné nemoci jako je rakovina si bohužel nevybírají. Objeví se nečekaně u mladého i u staršího člověka bez ohlášení a zničí vše, co člověk dlouhá léta budoval. Nemocným lidem se najednou z minuty na minutu obrátí život naruby a nic z toho, co si plánovali, již neplatí.
Článek
Co způsobí nadměrné pití vody? Může vám jít i o život!
Co způsobí nadměrné pití vody? Může vám jít i o život! Ze všech stran na nás vyskakují zprávy o tom, jak je dodržování pitného režimu důležité. Jenže co se stane, když to s pitím vody jednoduše řečeno přeženeme? Podle odborníků je nadměrné pití vody mnohem nebezpečnější než dehydratace.
Článek
Kojit či nekojit? Výzkumy mají jasno!
Kojit či nekojit? Výzkumy mají jasno! Určitě jste si také všimly, že v posledních několika letech, se začíná čím dál častěji objevovat fakt, že žena, ať už z jakéhokoliv důvodu, své novorozené miminko nekojí. Dokonce to k roku 2016 dělalo celou polovinu právě narozených dětí.
Článek
Tohle je věc, kterou má každý z vás doma a přitom netušíte, že je zodpovědná za tisíce úmrtí ročně!
Tohle je věc, kterou má každý z vás doma a přitom netušíte, že je zodpovědná za tisíce úmrtí ročně! Každý má rád čistý a voňavý domov a mnohdy si k němu dopomáháme různými osvěžovači a vonnými svíčkami. Bohužel, jen málo lidí tuší, jak škodlivé jsou.