Kategorie Úmrtí

Článek
Zemřela Jessika Fletcherová z To je vražda, napsala. Herečce Angele Lansburyové bylo 96 let
Zemřela Jessika Fletcherová z To je vražda, napsala. Herečce Angele Lansburyové bylo 96 let Fanoušky detektivního seriálu To je vražda, napsala zasáhla velmi smutná zpráva. V úterý 11. října 2022 ve věku 96 let zemřela herečka Angela Lansburyová, která ztvárnila hlavní roli spisovatelky a amatérské detektivky Jessiky Fletcherové. Tuto roli hrála 12 let. A to od roku 1984 do roku 1996.
Článek
Zemřel český mim Jaroslav Čejka. Bylo mu 86 let
Zemřel český mim Jaroslav Čejka. Bylo mu 86 let V úterý 11. října 2022 zemřel slavný český mim, tanečník a herec Jaroslav Čejka. Talentovanému umělci, který se dlouhá léta potýkal s Alzheimerovou a Parkinsonovou chorobou, bylo 86 let. I když měl požehnaný věk, jeho odchod zasáhl spoustu lidí.
Článek
Zemřela hvězda filmu Přelet nad kukaččím hnízdem. Louise Fletcherové hrající sadistickou sestru bylo 88 let
Zemřela hvězda filmu Přelet nad kukaččím hnízdem. Louise Fletcherové hrající sadistickou sestru bylo 88 let Přelet nad kukaččím hnízdem režiséra Miloše Formana patří k nejlepším filmům všech dob. Tento kultovní snímek z roku 1975 získal celkem 5 Oscarů. Jedním z nich byl Oscar za nejlepší ženský herecký výkon, který obdržela Louise Fletcherová za roli chladnokrevné sestry Ratchedové. Slavná herečka však bohužel v pátek 23. září zemřela ve věku 88 let.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Alf, zvědavá sousedka Raquel Ochmonková. Herečka Liz Sheridanová se dožila 93 let
Zemřela hvězda seriálu Alf, zvědavá sousedka Raquel Ochmonková. Herečka Liz Sheridanová se dožila 93 let Fanoušky kultovního amerického seriálu Alf, který byl populární zejména v 80. a 90. letech 20. století, zasáhla velmi smutná zpráva. V pátek 15. dubna 2022 zemřela ve věku 93 let herečka Liz Sheridanová, která v seriálu ztvárnila postavu zvědavé sousedky Raquel Ochmonkové. Pamatujete si na ni?
Článek
Jak o sobě dává vědět sama smrt? Těmito jasnými signály
Jak o sobě dává vědět sama smrt? Těmito jasnými signály Ať už člověk onemocní závažnou chorobou anebo jen v důsledku stáří nastane jeho čas, přicházející smrt podle všeho o sobě dává dopředu vědět. Všichni tito lidé kvůli tomu dostanou šanci se se svým odchodem smířit po svém a mít dostatek času na rozloučení se svými nejbližšími.
Článek
Zemřela Libuše Šafránková. Česká Popelka se dožila 68 let
Zemřela Libuše Šafránková. Česká Popelka se dožila 68 let Ve středu 9. června zemřela jedna z nejoblíbenějších českých hereček Libuše Šafránková. Bylo jí 68 let. Celý národ ji miloval jako filmovou Popelku z pohádky Tři oříšky pro Popelku. Její skon pro zpravodajský server CNN Prima News potvrdil její syn Josef Abrhám mladší.
Článek
Na koronavirus zemřel teprve 13letý americký chlapec. Několik dnů před smrtí chodil ještě do školy
Na koronavirus zemřel teprve 13letý americký chlapec. Několik dnů před smrtí chodil ještě do školy Jak informoval americký portál CNN, během minulého víkendu zemřel na komplikace spojené s koronavirem teprve 13letý chlapec Peyton Baumgarth. Tento školák se stal nejmladší osobou v americkém státě Missouri, která zemřela na koronavirus.
Článek
Česká republika má již 4 543 nemocných koronavirem. Počet vyléčených pacientů je stále příznivý
Česká republika má již 4 543 nemocných koronavirem. Počet vyléčených pacientů je stále příznivý V České republice je k dnešnímu dni 4 543 nemocných koronavirem, 80 304 testovaných a bohužel na následky tohoto respiračního onemocnění zemřelo již 67 pacientů. I přes tato hrozivá čísla je však počet uzdravených pacientů stále příznivý, a to 96 lidí.
(1) Načíst více