Kategorie Úmrtí

Článek
Zemřel tvůrce legendární vánoční reklamy. Prasátko se zahnutými zuby nahoru už neuvidí
Zemřel tvůrce legendární vánoční reklamy. Prasátko se zahnutými zuby nahoru už neuvidí “Ne, ne, nemusím, já už ho vidím!” Kdo by neznal tuto hlášku z legendární vánoční reklamy na Kofolu? Autorem tohoto spotu, který patří k symbolům českých Vánoc, byl kreativec a marketér Robert Peňažka, který se letos bohužel na prasátko se zahnutými zuby nahoru už nepodívá. V úterý 1. listopadu 2022 podlehl dlouhé a těžké nemoci.
Článek
Zemřela Julie Powellová, kterou proslavil film o vaření Julie a Julia s Meryl Streepovou. Světoznámé kuchařce bylo 49 let
Zemřela Julie Powellová, kterou proslavil film o vaření Julie a Julia s Meryl Streepovou. Světoznámé kuchařce bylo 49 let V pouhých 49 letech zemřela na zástavu srdce americká spisovatelka, kuchařka a foodblogerka Julie Powellová. Její autobiografická kniha se v roce 2009 stala předlohou světoznámého filmu o vaření Julie a Julia, ve kterém si hlavní roli zahrála Meryl Streepová a Amy Adamsová. O náhlé smrti Julie Powellové informoval její manžel.
Článek
Při autonehodě zemřel hvězdný herec ze seriálu Will a Grace. Leslie Jordanovi bylo 67 let
Při autonehodě zemřel hvězdný herec ze seriálu Will a Grace. Leslie Jordanovi bylo 67 let Filmový a seriálový svět pláče. Při autonehodě v losangeleské čtvrti Hollywood zemřel v pondělí 24. října 2022 slavný americký herec Leslie Jordan, který se v posledních letech proslavil zvláště účinkováním v seriálu Will a Grace. Bylo mu 67 let.
Článek
Zemřela další hvězda seriálu To je vražda, napsala. Herec Ron Masak odešel do nebe pouhých 9 dnů po Angele Lansburyové
Zemřela další hvězda seriálu To je vražda, napsala. Herec Ron Masak odešel do nebe pouhých 9 dnů po Angele Lansburyové Fanoušky detektivního seriálu To je vražda, napsala, zasáhla další smutná zpráva. Devět dnů po smrti herečky Angely Lansburyové zemřel její seriálový parťák Ron Masak, který v To je vražda, napsala ztvárnil postavu šerifa Morta Metzgera. Ron Masak odešel do nebe ve čtvrtek 20. října 2022 ve věku 86 let.
Článek
Zemřela babička z animovaného filmu Coco od Pixaru. Mexičanka María Salud Ramírez Caballero se dožila 109 let
Zemřela babička z animovaného filmu Coco od Pixaru. Mexičanka María Salud Ramírez Caballero se dožila 109 let Animovaný film Coco od filmové společnosti Pixar si získal srdce dětí i dospělých. V tomto snímku z roku 2017, který ctí mexické tradice a byl nominován na Oscara, je stěžejní postavou babička Coco. Tvůrce filmu přitom inspirovala skutečná babička, Mexičanka María Salud Ramírez Caballero, která v neděli 16. října 2022 bohužel zemřela ve 109 letech.
Článek
Zemřela profesorka Boženka ze Sněženek a machrů. Herečce Valentině Thielové bylo 89 let
Zemřela profesorka Boženka ze Sněženek a machrů. Herečce Valentině Thielové bylo 89 let Český showbyznys zasáhla smutná zpráva. Ve věku 89 let zemřela v sobotu 15. října 2022 česká herečka Valentina Thielová, kterou snad každý znal jako profesorku Boženku z filmu Sněženky a machři. O odchodu této herecké legendy informovala její rodina.
Článek
Zemřel Sam Hawkens z Vinnetoua. Německému herci Ralfu Wolterovi bylo 95 let
Zemřel Sam Hawkens z Vinnetoua. Německému herci Ralfu Wolterovi bylo 95 let Milovníky legendárních filmů o Vinnetouovi zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 95 let v pátek 14. října 2022 zemřel německý herec Ralf Wolter, který ve zfilmovaných mayovkách ztvárnil postavu Sama Hawkense. O smrti slavného herce informovala agentura DPA s odvoláním na Wolterovu manželku.
Článek
Zemřela Jessika Fletcherová z To je vražda, napsala. Herečce Angele Lansburyové bylo 96 let
Zemřela Jessika Fletcherová z To je vražda, napsala. Herečce Angele Lansburyové bylo 96 let Fanoušky detektivního seriálu To je vražda, napsala zasáhla velmi smutná zpráva. V úterý 11. října 2022 ve věku 96 let zemřela herečka Angela Lansburyová, která ztvárnila hlavní roli spisovatelky a amatérské detektivky Jessiky Fletcherové. Tuto roli hrála 12 let. A to od roku 1984 do roku 1996.
Článek
Zemřel český mim Jaroslav Čejka. Bylo mu 86 let
Zemřel český mim Jaroslav Čejka. Bylo mu 86 let V úterý 11. října 2022 zemřel slavný český mim, tanečník a herec Jaroslav Čejka. Talentovanému umělci, který se dlouhá léta potýkal s Alzheimerovou a Parkinsonovou chorobou, bylo 86 let. I když měl požehnaný věk, jeho odchod zasáhl spoustu lidí.
(8) Načíst více