Při autonehodě zemřel hvězdný herec ze seriálu Will a Grace. Leslie Jordanovi bylo 67 let

Při autonehodě zemřel hvězdný herec ze seriálu Will a Grace. Leslie Jordanovi bylo 67 let Zdroj: Shutterstock

Filmový a seriálový svět pláče. Při autonehodě v losangeleské čtvrti Hollywood zemřel v pondělí 24. října 2022 slavný americký herec Leslie Jordan, který se v posledních letech proslavil zvláště účinkováním v seriálu Will a Grace. Bylo mu 67 let.

Herec Leslie Jordan pravděpodobně při řízení auta utrpěl náhlou zdravotní indispozici. Kolem desáté hodiny večer následně najel svým automobilem do zdi poblíž křižovatky silnic Cahuenga Boulevard a Romaine Street v losangeleské čtvrti Hollywood. Přivolaní lékaři oznámili, že byl na místě mrtvý. V současné době probíhá vyšetřování této tragické autonehody.

“Láska a světlo, které Leslie sdílel, nikdy nevyhasnou,” objevilo se v prohlášení o nečekané hercově smrti na jeho oficiálním instagramovém účtu

Leslie Jordan byl neuvěřitelně plodným hercem. Kromě seriálu Will a Grace zazářil také v televizních seriálech Call Me Kat, American Horror Story, Con Man, Americký táta, Ally McBealová nebo Můj přítel Monk. Tento slavný herec, který zemřel při autonehodě v pondělí 24. října 2022, si dále zahrál například ve filmech Černobílý svět, Madhouse nebo Hrdina proti své vůli.

Zdroj: Shutterstock Americký herec Leslie Jordan se stal zvláště během pandemie koronaviru známý také na sociálních sítích. Lidi bavil hlavně na Instagramu; mezi jeho nejsledovanější videa přitom patřil záznam, na kterém předvedl svůj twirlingový talent.

“Mé srdce je zlomené. Leslie Jordan byl jedním z nejzábavnějších lidí, se kterým mi bylo potěšením pracovat. Každý, kdo ho znal, jej miloval. Nikdy nebude nikdo jako on. Jedinečný talent s obrovským, starostlivým srdcem. Budeš mi chybět, můj drahý příteli,” vyjádřil se na Twitteru o skonu Leslieho Jordana jeho kamarád a herecký kolega Sean Hayes, který taktéž hrál v seriálu Will a Grace.

Zdroj: IInstagram.com/thelesliejordan, Twitter.com, Deadline.com

Autor:
Publikováno: 25. 10. 2022 16:28 Nahlásit obsah