Kategorie Americký herec

Článek
Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let
Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let V pouhých 43 letech odešel na věčnost americký herec Billy Miller. Proslavil se zejména účinkováním v seriálech Kravaťáci, Nebezpečná identita nebo Truth Be Told. Tento držitel prestižních cen Emmy naposledy vydechl v pátek 15. září 2023. Paradoxně o dva dny později, v neděli 17. září 2023, by oslavil 44. narozeniny.
Článek
Zemřela hvězda velkofilmu Titanic. Herec Lew Palter se dožil 94 let
Zemřela hvězda velkofilmu Titanic. Herec Lew Palter se dožil 94 let Zemřel americký herec Lew Palter, který proslul rolí magnáta Isidora Strause ve velkofilmu Titanic a rovněž rolí soudce Nejvyššího soudu ve slavném filmu První říjnové pondělí. Bylo mu 94 let.
Článek
V 71 letech zemřel herec Treat Williams. Osudnou mu byla nehoda na motorce
V 71 letech zemřel herec Treat Williams. Osudnou mu byla nehoda na motorce Slavný americký herec Treat Williams měl v noci na úterý 13. června 2023 nehodu na motorce. Bohužel při ní přišel o život. Hvězdě Formanova filmu Vlasy a oblíbeného seriálu Everwood bylo 71 let. Paradoxně odešel na druhý břeh jen několik dnů po svém příteli a kolegovi z Everwoodu, Johnu Beasleym.
Článek
Zemřel herec John Beasley z oblíbeného seriálu Everwood. Bylo mu 79 let
Zemřel herec John Beasley z oblíbeného seriálu Everwood. Bylo mu 79 let V úterý 30. května 2023 odešel na věčnost slavný americký herec John Beasley, který se celosvětově proslavil zvláště díky roli Irva Harpera v oblíbeném televizním seriálu Everwood. Ve věku 79 let zemřel v nemocnici v Omaze, která se nachází v americkém státě Nebraska.
Článek
Zemřel úspěšný dětský herec Austin Majors. V 27 letech se předávkoval v zařízení pro bezdomovce
Zemřel úspěšný dětský herec Austin Majors. V 27 letech se předávkoval v zařízení pro bezdomovce Už od dětského věku měl našlápnuto k hvězdné kariéře. Jenže osud tomu chtěl jinak. V pouhých 27 letech zemřela někdejší dětská herecká hvězda, Austin Majors. Amerického mladíka, který se v dětském věku proslavil v seriálech NYPD Blue, Zoufalé manželky nebo Jak jsem poznal vaši matku, našli mrtvého 11. února 2023 v zařízení pro bezdomovce.
Článek
Zemřela hvězda seriálů Kriminálka Las Vegas a Tak jde čas. Americký herec Cody Longo měl pouhých 34 let
Zemřela hvězda seriálů Kriminálka Las Vegas a Tak jde čas. Americký herec Cody Longo měl pouhých 34 let Tajnosti a lži, The Catch, Kriminálka Las Vegas, Make It of Break It nebo Tak jde čas. Nejen v těchto slavných seriálech zazářil americký herec Cody Longo. Bohužel jeho nejbližší oznámili velmi smutnou zprávu. Ve středu 8. února 2023 jej našli policisté v jeho domě mrtvého. Bylo mu pouhých 34 let.
Článek
Při autonehodě zemřel hvězdný herec ze seriálu Will a Grace. Leslie Jordanovi bylo 67 let
Při autonehodě zemřel hvězdný herec ze seriálu Will a Grace. Leslie Jordanovi bylo 67 let Filmový a seriálový svět pláče. Při autonehodě v losangeleské čtvrti Hollywood zemřel v pondělí 24. října 2022 slavný americký herec Leslie Jordan, který se v posledních letech proslavil zvláště účinkováním v seriálu Will a Grace. Bylo mu 67 let.