Kategorie Americký herec

Článek
Zemřel slavný herec ze seriálů Dva a půl chlapa a Sabrina – mladá čarodějnice. Fanoušci Martina Mulla jsou v šoku
Zemřel slavný herec ze seriálů Dva a půl chlapa a Sabrina – mladá čarodějnice. Fanoušci Martina Mulla jsou v šoku Herecký svět přišel o jednu velkou legendu. Ve čvrtek 27. června 2024 zemřel slavný herec a komik Martin Mull, který se do srdcí fanoušků po celém světa zapsal zvláště svými legendárními rolemi v seriálech Dva a půl chlapa a Sabrina – mladá čarodějnice.
Článek
Zemřel legendární herec Dabney Coleman, hrál po boku Dustina Hoffmana nebo Kevina Costnera
Zemřel legendární herec Dabney Coleman, hrál po boku Dustina Hoffmana nebo Kevina Costnera Umělecký svět přišel o další významnou osobnost. Ve věku 92 let zemřel ve čtvrtek 16. května 2024 americký herec Dabney Coleman, jehož kariéra zahrnovala desítky nezapomenutelných rolí ve filmech a seriálech. Tuto smutnou zprávu potvrdila pro The Hollywood Reporter jeho dcera.
Článek
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty Ve středu 10. dubna 2024 zemřel v Las Vegas bývalý hráč amerického fotbalu a herec O. J. Simpson. Bylo mu 76 let. V 90. letech minulého století se nechvalně proslavil obviněním z vraždy své bývalé manželky a jejího přítele.
Článek
Zemřel americký komediální herec Joe Flaherty. Hvězda seriálu Machři a šprti měla 82 let
Zemřel americký komediální herec Joe Flaherty. Hvězda seriálu Machři a šprti měla 82 let Americký komediální herec s kanadským občanstvím Joe Flaherty byl rozený humorista, který nás dokázal svými filmovými a seriálovými rolemi vždy rozesmát a dostat do dobré nálady. Pokud jste jej měli také rádi, máme pro vás bohužel špatnou zprávu. Joe Flaherty v pondělí 1. dubna zemřel. Bylo mu 82 let.
Článek
Zemřel filmový syn Cameron Diaz, herec Evan Ellingson. Bývalé dětské hvězdě bylo 35 let
Zemřel filmový syn Cameron Diaz, herec Evan Ellingson. Bývalé dětské hvězdě bylo 35 let V pouhých 35 letech odešel z tohoto světa americký herec Evan Ellingson. Našli jej mrtvého v neděli 5. listopadu 2023 v “domě střízlivého bydlení“ v kalifornské Fontaně. Přesné příčiny smrti této bývalé dětské hvězdy nejsou ještě známy, odhalí je až nařízená pitva.
Článek
Zemřel patolog ze seriálu Námořní vyšetřovací služba. Herec David McCallum se dožil 90 let
Zemřel patolog ze seriálu Námořní vyšetřovací služba. Herec David McCallum se dožil 90 let Fanoušky amerického seriálu Námořní vyšetřovací služba zasáhla velmi smutná zpráva. V pondělí 25. září 2023 zemřel herec David McCallum, který v této legendární kriminálce ztvárnil roli patologa Donalda “Duckyho” Mallarda. O smrti hvězdného herce informoval jeho syn.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let
Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let V pouhých 43 letech odešel na věčnost americký herec Billy Miller. Proslavil se zejména účinkováním v seriálech Kravaťáci, Nebezpečná identita nebo Truth Be Told. Tento držitel prestižních cen Emmy naposledy vydechl v pátek 15. září 2023. Paradoxně o dva dny později, v neděli 17. září 2023, by oslavil 44. narozeniny.
Článek
Zemřela hvězda velkofilmu Titanic. Herec Lew Palter se dožil 94 let
Zemřela hvězda velkofilmu Titanic. Herec Lew Palter se dožil 94 let Zemřel americký herec Lew Palter, který proslul rolí magnáta Isidora Strause ve velkofilmu Titanic a rovněž rolí soudce Nejvyššího soudu ve slavném filmu První říjnové pondělí. Bylo mu 94 let.
Článek
V 71 letech zemřel herec Treat Williams. Osudnou mu byla nehoda na motorce
V 71 letech zemřel herec Treat Williams. Osudnou mu byla nehoda na motorce Slavný americký herec Treat Williams měl v noci na úterý 13. června 2023 nehodu na motorce. Bohužel při ní přišel o život. Hvězdě Formanova filmu Vlasy a oblíbeného seriálu Everwood bylo 71 let. Paradoxně odešel na druhý břeh jen několik dnů po svém příteli a kolegovi z Everwoodu, Johnu Beasleym.
(4) Načíst více