Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let

Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let Zdroj: Shutterstock

V pouhých 43 letech odešel na věčnost americký herec Billy Miller. Proslavil se zejména účinkováním v seriálech Kravaťáci, Nebezpečná identita nebo Truth Be Told. Tento držitel prestižních cen Emmy naposledy vydechl v pátek 15. září 2023. Paradoxně o dva dny později, v neděli 17. září 2023, by oslavil 44. narozeniny.

Slavný americký herec Billy Miller zemřel v pátek 15. září 2023 v texaském Austinu. Jeho odchod na věčnost potvrdila hercova manažerka Marnie Sparer přesně v den jeho nedožitých 44. narozenin, tedy v neděli 17. září 2023. Neuvedla však přesnou příčinu Millerovy smrti. Zmínila se ale o tom, že herec bojoval s maniodepresí.

Herec Billy Miller se narodil 17. září 1979 ve městě Tulsa v americkém státě Oklahoma a vyrůstal v texaském Grand Prairie. Po absolvování vysoké školy se přestěhoval do Los Angeles, kde zkoušel štěstí ve světě filmu. Nejprve bodoval jako model, poté přišly na řadu menší role v reklamách.

Zdroj: Shutterstock Průlom v jeho kariéře nastal v roce 2006, kdy ztvárnil vedlejší roli v seriálu Kriminálka New York. Následně jste jej mohli vidět v takových hvězdných amerických seriálech jako Nebezpečná identita, Castle na zabití, Kriminálka Las Vegas, Closer: Nové případy, Kravaťáci, Truth Be Told, Zelenáč nebo Námořní vyšetřovací služba.

Herectví nebylo jeho jedinou živností. Billy Miller podnikal také v gastronomii. Například v Los Angeles vlastnil několik barů a restaurací. Čest jeho památce!

Zdroj: Usatoday.com, Deadline.com, En.wikipedia.org/wiki/Billy_Miller
Autor:
Publikováno: 19. 9. 2023 13:35 Nahlásit obsah