Kategorie Smrt v mladém věku

Článek
Zemřel legendární hráč britského rugby. V 41 letech podlehl ALS
Zemřel legendární hráč britského rugby. V 41 letech podlehl ALS Rob Burrow, který byl nezapomenutelnou tváří britského rugby, podlehl 2. června 2024 zákeřné nemoci ALS. Bylo mu pouhých 41 let. Jeho životní příběh zasáhl nejen sportovní komunitu, ale i širokou veřejnost, která ho vnímala jako symbol odvahy a odhodlání.
Článek
Tragédie na jezdeckém závodě: Zemřela profesionální britská jezdkyně Georgie Campbell, měla 36 let
Tragédie na jezdeckém závodě: Zemřela profesionální britská jezdkyně Georgie Campbell, měla 36 let Svět jezdectví zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 36 let zemřela britská jezdkyně Georgie Campbell. Osudným jí byl pád z koně během jezdecké soutěže. K této nešťastné události došlo na prestižním závodě Bicton International Horse Trials v anglickém Devonu.
Článek
Zemřela známá modelka a televizní moderátorka. Neměla ani 25 let
Zemřela známá modelka a televizní moderátorka. Neměla ani 25 let Spousta lidí je z její smrti v absolutním šoku. Ve věku nedožitých 25 let odešla na věčnost oblíbená modelka a televizní moderátorka Wilevis Brito. Pokládáte si otázku, proč zemřela v tak mladém věku? Nečekaně podlehla banálnímu zákroku v nemocnici.
Článek
Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let
Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let Denisu Cziglovou znali lidé díky televizní kulinářské soutěži MasterChef, v níž zabodovala v roce 2019. Již dříve tato talentovaná kuchařka bojovala s rakovinou, která se jí bohužel v roce 2023 opět vrátila. Nakonec této zákeřné nemoci podlehla. Bylo jí pouhých 35 let.
Článek
Zemřel hvězdný hráč Manchesteru United. V 40 letech mu byla osudná rakovina slinivky
Zemřel hvězdný hráč Manchesteru United. V 40 letech mu byla osudná rakovina slinivky Smrt si bohužel nevybírá. V pouhých 40 letech odešel z tohoto světa Bobby Power, který v devadesátkách zářil v dresu anglického fotbalového týmu Manchester United. Prohrál boj s rakovinou slinivky břišní.
Článek
Zemřel 32letý moderátor zpravodajství. Zkolaboval po běhu
Zemřel 32letý moderátor zpravodajství. Zkolaboval po běhu V pouhých 32 letech vyhasl život oblíbeného moderátora britské televize BBC, Nicka Sheridana. Tento mladý muž zkolaboval po běhu. Lékaři určili jako oficiální příčinu jeho smrti aneurysma.
Článek
Zemřela Barbara Haščáková z MC Erik & Barbara. V pouhých 43 letech utrpěla náhlou mozkovou příhodu
Zemřela Barbara Haščáková z MC Erik & Barbara. V pouhých 43 letech utrpěla náhlou mozkovou příhodu Hudební svět pláče. V pouhých 43 letech náhle zemřela slovenská zpěvačka Barbara Haščáková, která v 90. letech zářila v hudebním duu MC Erik & Barbara.Z tohoto světa odešla 22. listopadu 2023 na Floridě v USA. Pro agenturu TASR smrt zpěvačky potvrdil její bratr Andrej Haščák.
Článek
V 35 letech zemřel australský zpěvák a hvězda soutěže X Factor Australia Johnny Ruffo. Měl rakovinu mozku
V 35 letech zemřel australský zpěvák a hvězda soutěže X Factor Australia Johnny Ruffo. Měl rakovinu mozku Australský zpěvák a televizní star, Johnny Ruffo, zemřel v pouhých 35 letech na rakovinu mozku. Naposledy vydechl 10. listopadu 2023 obklopen svými blízkými. Se zákeřnou nemocí přitom bojoval od roku 2017. Smrt známého australského zpěváka a herce potvrdila na sociálních sítích jeho rodina.
Článek
Zemřel filmový syn Cameron Diaz, herec Evan Ellingson. Bývalé dětské hvězdě bylo 35 let
Zemřel filmový syn Cameron Diaz, herec Evan Ellingson. Bývalé dětské hvězdě bylo 35 let V pouhých 35 letech odešel z tohoto světa americký herec Evan Ellingson. Našli jej mrtvého v neděli 5. listopadu 2023 v “domě střízlivého bydlení“ v kalifornské Fontaně. Přesné příčiny smrti této bývalé dětské hvězdy nejsou ještě známy, odhalí je až nařízená pitva.
(8) Načíst více