Zemřela známá modelka a televizní moderátorka. Neměla ani 25 let

Zemřela známá modelka a televizní moderátorka. Neměla ani 25 let Zdroj: Shutterstock

Spousta lidí je z její smrti v absolutním šoku. Ve věku nedožitých 25 let odešla na věčnost oblíbená modelka a televizní moderátorka Wilevis Brito. Pokládáte si otázku, proč zemřela v tak mladém věku? Nečekaně podlehla banálnímu zákroku v nemocnici.

24letá modelka, influencerka a moderátorka Wilevis Brito, která vyhrála soutěž Miss Venezuela a získala titul královny sportu La Guaira 2023, zemřela 8. dubna 2024 v důsledku banálního zdravotnického zákroku. Na horním rtu si totiž nahmatala malou bulku, kterou se rozhodla odstranit.

Nastoupila proto do nemocnice v hlavním venezuelském městě Caracas, kde žila. Chirurgové následně na jejím těle provedli operaci, která zahrnovala zákrok na ústech, tváři, čelisti, hlavy a krku. Tento zákrok nebyl podle modelčiných blízkých estetický, nýbrž zdravotně nezbytný.

Operace proběhla dobře, posléze ovšem nastaly pooperační komplikace, v důsledku kterých modelka Wilevis Brito zemřela. Její smrt aktuálně vyšetřuje policie.

„Podstoupila operaci čelisti v důsledku opotřebení maxilofaciální oblasti a malé bulky, která se jí vytvořila na horním rtu. Aby se vyhnula budoucím komplikacím, rozhodla se pro zákrok. Ne z kosmetických nebo zkrášlovacích důvodů, ale kvůli zdraví. Po operaci byla zjevně v pořádku, ale pak nastaly komplikace,“ řekla její kamarádka pro The Sun.

Rodilá Venezuelanka Wilevis Brito byla známou modelkou, influencerkou, ale také novinářkou. Několika let pracovala jako televizní moderátorka pro stanice América Tucumán a A24 v Argentině.

Nikdo z rodiny známé modelka a moderátorky Wilevis Brito zatím smutnou zprávu o její smrti nepotvrdil. V komentářích pod modelčinými instagramovými příspěvky se však kupí upřímné kondolence.

Zdroj: Thesun.co.uk, Marca.com
Autor:
Publikováno: 22. 4. 2024 13:47 Nahlásit obsah