Vánoční přání z papíru: Přinášíme 4 originální nápady na jeho výrobu

Vánoční přání z papíru: Přinášíme 4 originální nápady na jeho výrobu Zdroj: Shutterstock.com

Jak vypadá nejkrásnější vánoční přání? Jednoznačně vlastnoručně vyrobené z papíru. Tato tradiční verze vánočního pozdravu, která je dělaná od srdce, obdarovaného rozhodně potěší. A to nejen pod vánočním stromečkem. Vánoční přání z papíru můžete vyrobit hned několika způsoby. Máme pro vás čtyři originální nápady, kterými se můžete inspirovat.

Vánoční přání s 3D stromečkem

Toto papírové vánoční přání je velmi jednoduché na přípravu a hravě jej s vámi zvládnou vyrobit i vaše děti. Jak na něj? Na vánoční přání si připravte tvrdý papír o velikosti A4, který přeložte na polovinu. Z barevného papíru si následně vystřihněte pět čtverců o rozměrech 12x12 centimetrů, 10x10 centimetrů, 8x8 centimetrů, 6x6 centimetrů a 4x4 centimetrů. 

Tyto čtverce podle návodu ve videu přeložte do trojúhelníkových čepiček, které postupně nalepte na vánoční přání do tvaru stromečku. 3D vánoční stromeček dozdobte hvězdou a dle libosti třpytkami nebo vyraženými tvary.

Vánoční přání z papíru s baňkou a mašlí

Dalším originálním přáním, které vyrobíte během chvíle, je vánoční pozdrav s baňkou a mašlí. Přeložte na polovinu papír o velikosti A4, jeho barva může být libovolná. Na přední stranu vánočního přání z papíru nalepte flitry či korálky tak, aby vytvořily tvar vánoční baňky. Nad baňku přilepte stužku s mašlí a máte hotovo.

Vánoční přání vytvořené vodovkami a bílou fixou

Krásné a originální vánoční přání vám může hravě pod rukama vzniknout také s pomocí vodovek a bílého permanentního fixu. Přesný návod, jak při výrobě tohoto vánočního přání z papíru postupovat, najdete ve videu.

Vánoční přání z knoflíků ve tvaru věnce nebo ozdob na stromeček

Při výrobě vánočních přání z papíru zkuste zužitkovat také obyčejné knoflíky. Za použití tavicí pistole nebo lepidla, ozdobné stužky a černé fixy z nich můžete na přáníčku vytvořit vánoční věnec, vánoční ozdoby, ale i sněhuláka nebo vánoční stromeček. V originálních nápadech se rozhodně meze nekladou.

Jaký text patří na vánoční přání? Vyberte si z tohoto seznamu. Tyto texty vánočních zdravic patří nejen do SMS zpráv a e-mailů, ale také do vlastnoručně vyrobených vánočních přání z papíru.

Autor:
Publikováno: 22. 12. 2020 14:25 Nahlásit obsah