Kategorie miss

Článek
Nová Miss Alabama vyvolává kontroverzi: Korunku získala obézní dívka
Nová Miss Alabama vyvolává kontroverzi: Korunku získala obézní dívka Svět krásy se otřásá ve svých základech. Titul Miss Alabama 2024 totiž obdržela 23letá Sara Milliken, která váží přes 150 kilogramů. Skutečnost, že vítěznou korunku získala obézní dívka, vyvolává zvlášť na sociálních sítích velmi bouřlivé diskuze.
Článek
Zemřela známá modelka a televizní moderátorka. Neměla ani 25 let
Zemřela známá modelka a televizní moderátorka. Neměla ani 25 let Spousta lidí je z její smrti v absolutním šoku. Ve věku nedožitých 25 let odešla na věčnost oblíbená modelka a televizní moderátorka Wilevis Brito. Pokládáte si otázku, proč zemřela v tak mladém věku? Nečekaně podlehla banálnímu zákroku v nemocnici.
Článek
Ve věku 25 let zemřela bývalá britská miss. Její smrt všechny zaskočila
Ve věku 25 let zemřela bývalá britská miss. Její smrt všechny zaskočila Ve věku pouhých 25 let zemřela bývalá královna krásy Jessica Whalley, které v roce 2019 reprezentovala Velkou Británii na Miss Tourism Universe. Tato kráska odešla na věčnost několik dní před svými 26. narozeninami.
Článek
Miss Ukrajiny 2015 Anastasia Lenna bojuje za svou vlast. Na Instagramu se ukázala se zbraní v ruce
Miss Ukrajiny 2015 Anastasia Lenna bojuje za svou vlast. Na Instagramu se ukázala se zbraní v ruce Ukrajinská miss Anastasia Lenna je krásná i odvážná. Rozhodla se totiž, že bude bojovat za svou zemi, do které násilně vtrhlo Rusko. Že obranu své vlasti myslí skutečně vážně, předvedla na svém instagramovém profilu, kde zveřejnila svou fotku ve vojenském oblečení a se zbraní v ruce. Rusům navíc jasně vzkázala, ať dají ruce pryč od Ukrajiny.
Článek
Bývalá australská miss Carol Mayer utrpěla popáleniny na 85 procentech těla. Po 20 letech nafotila sérii fotografií
Bývalá australská miss Carol Mayer utrpěla popáleniny na 85 procentech těla. Po 20 letech nafotila sérii fotografií Ač se nám daří, vše se může změnit během pouhé sekundy. Svůj životní osud si člověk zkrátka nevybere. Své by vám o tom řekla bývalá australská miss Carol Mayer, které se před 20 lety proměnil pohádkový život v noční můru. Při požáru utrpěla popáleniny na 85 procentech svého těla. Nyní odvážně odhalila své tělo.