V 35 letech zemřel australský zpěvák a hvězda soutěže X Factor Australia Johnny Ruffo. Měl rakovinu mozku

V 35 letech zemřel australský zpěvák a hvězda soutěže X Factor Australia Johnny Ruffo. Měl rakovinu mozku Zdroj: Shutterstock

Australský zpěvák a televizní star, Johnny Ruffo, zemřel v pouhých 35 letech na rakovinu mozku. Naposledy vydechl 10. listopadu 2023 obklopen svými blízkými. Se zákeřnou nemocí přitom bojoval od roku 2017. Smrt známého australského zpěváka a herce potvrdila na sociálních sítích jeho rodina.

“S těžkým srdcem jsme se museli rozloučit s naším milovaným Johnnym. Obklopený svou partnerkou Tahnee a rodinou odešel Johnny v klidu s podporou několika úžasných sester a doktorů. Všichni tě milujeme Johnny a budeme na tebe vzpomínat pro všechnu tu radost, kterou jsi přinesl do našich životů,” oznámila zpěvákova rodina jeho úmrtí.

Johnny Ruffo se narodil 8. března 1988 v západoaustralském Perthu. Proslavil se v roce 2011 díky účasti v talentové soutěži X Factor Australia, kde skončil na třetím místě. Právě v této době odstartovala jeho úspěšná pěvecká kariéra.

Kromě profesionálního zpěvu se věnoval rovněž herectví. Vidět jste jej mohli například v australském seriálu Home and Away, kde v letech 2013 až 2016 ztvárnil roli Chrise Hamingtona. Účastnil se také australské verze pořadu Když hvězdy tančí.

V roce 2017 tento talentovaný muž oznámil, že má rakovinu mozku. Po úspěšné léčbě se mu bohužel tento typ rakoviny vrátil a Johnny Ruffo tehdy veřejně prohlásil, že je jeho nemoc nevyléčitelná. Se svou nemocí se rval jako lev, a navíc pomáhal zvyšovat povědomí o rakovině mozku v celé Austrálii. Bohužel, 10. listopadu 2023 nakonec této zákeřné nemoci podlehl.

“Byl to velmi talentovaný, okouzlující a někdy drzý kluk. Johnny byl velmi odhodlaný a měl silnou vůli. Bojoval až do konce a bojoval tak tvrdě, jak jen mohl. Taková krásná duše to byla, která má tolik co dát,” okomentovala smrt Johnnyho Ruffa na Instagramu dále jeho rodina.

Zdroj: People.com, Dailymail.co.uk, Deadline.com

Autor:
Publikováno: 20. 11. 2023 10:09 Nahlásit obsah