Kategorie Rakovina

Článek
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty Ve středu 10. dubna 2024 zemřel v Las Vegas bývalý hráč amerického fotbalu a herec O. J. Simpson. Bylo mu 76 let. V 90. letech minulého století se nechvalně proslavil obviněním z vraždy své bývalé manželky a jejího přítele.
Článek
Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let
Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let Denisu Cziglovou znali lidé díky televizní kulinářské soutěži MasterChef, v níž zabodovala v roce 2019. Již dříve tato talentovaná kuchařka bojovala s rakovinou, která se jí bohužel v roce 2023 opět vrátila. Nakonec této zákeřné nemoci podlehla. Bylo jí pouhých 35 let.
Článek
Zemřel hvězdný hráč Manchesteru United. V 40 letech mu byla osudná rakovina slinivky
Zemřel hvězdný hráč Manchesteru United. V 40 letech mu byla osudná rakovina slinivky Smrt si bohužel nevybírá. V pouhých 40 letech odešel z tohoto světa Bobby Power, který v devadesátkách zářil v dresu anglického fotbalového týmu Manchester United. Prohrál boj s rakovinou slinivky břišní.
Článek
Influencerka předstírala, že zemřela na rakovinu děložního čípku. Rozzlobila tím nejen své fanoušky
Influencerka předstírala, že zemřela na rakovinu děložního čípku. Rozzlobila tím nejen své fanoušky O pořádné pozdvižení na sociálních sítích se postarala indická influencerka Poonam Pandey, která předstírala vlastní smrt. Tímto skandálním chováním vyvolala obrovské rozhořčení nejen mezi svými fanoušky. Zneužila totiž vážné téma rakoviny a manipulovala s emocemi svých sledujících.
Článek
Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu
Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu Americká herečka Nicole Eggert, kterou televizní diváci znají hlavně jako Summer Quinn z legendárního seriálu Pobřežní hlídka, má rakovinu prsu. O tom, že trpí zhoubným onemocněním, si bohužel tato 51letá umělkyně vyslechla od lékařů závěrem roku 2023. Nyní tuto smutnou skutečnost prozradila médiím.
Článek
Zemřel Benjamin Zephaniah z Gangů z Birmighamu. Osudný mu byl nádor mozku
Zemřel Benjamin Zephaniah z Gangů z Birmighamu. Osudný mu byl nádor mozku Ve věku 65 let zemřel slavný britský básník, dramatik, hudebník a herec Benjamin Zephaniah. Osudný mu byl nádor mozku, který mu byl diagnostikován pouhých osm týdnů před smrtí. Benjamin Zephaniah, jenž byl hvězdou seriálu Peaky Blinders - Gangy z Birminghamu, vydechl naposledy ve čtvrtek 7. prosince 2023 obklopen svou rodinou.
Článek
V 35 letech zemřel australský zpěvák a hvězda soutěže X Factor Australia Johnny Ruffo. Měl rakovinu mozku
V 35 letech zemřel australský zpěvák a hvězda soutěže X Factor Australia Johnny Ruffo. Měl rakovinu mozku Australský zpěvák a televizní star, Johnny Ruffo, zemřel v pouhých 35 letech na rakovinu mozku. Naposledy vydechl 10. listopadu 2023 obklopen svými blízkými. Se zákeřnou nemocí přitom bojoval od roku 2017. Smrt známého australského zpěváka a herce potvrdila na sociálních sítích jeho rodina.
Článek
Hvězda latinskoamerických telenovel podlehla v 34 letech rakovině. Herečka Alejandra Villafañe bojovala do posledního dechu
Hvězda latinskoamerických telenovel podlehla v 34 letech rakovině. Herečka Alejandra Villafañe bojovala do posledního dechu V pouhých 34 letech zemřela po několikaměsíčním boji s rakovinou úspěšná kolumbijská herečka a modelka Alejandra Villafañe, která zářila v několika známých latinskoamerických telenovelách. Se zákeřnou nemocí bojovala statečně, navzdory tomu jí však bohužel 21. října 2023 podlehla.
(37) Načíst více