Kategorie Rakovina

Článek
Hvězdě 90. let a králi tanečních hitů Dariu G diagnostikovali rakovinu konečníku ve 4. stadiu. Čeká ho těžký boj
Hvězdě 90. let a králi tanečních hitů Dariu G diagnostikovali rakovinu konečníku ve 4. stadiu. Čeká ho těžký boj Dream To Me, Sunchyme, Heaven Is Closer nebo Carnaval De Paris. Pokud jste vyrůstali v devadesátkách, tyto hity vám rozhodně nejsou neznámé. Je pod nimi podepsán slavný anglický hudebník Paul Spencer, kterého jistě znáte pod uměleckým jménem Dario G. Tento umělec světového formátu nyní oznámil smutnou zprávu - má rakovinu konečníku.
Článek
Známá influencerka podlehla v pouhých 30 letech rakovině kůže. Její poslední příspěvek byl plný nadějí
Známá influencerka podlehla v pouhých 30 letech rakovině kůže. Její poslední příspěvek byl plný nadějí Španělce Patricii Rite diagnostikovali lékaři před 4 lety rakovinu kůže. Od té doby se tato dívka prala se zákeřnou nemocí jako lvice. Svůj boj dokumentovala na TikToku a Instagramu, kde měla statisíce sledujících. Bohužel náročné klání s rakovinou prohrála a v pouhých 30 letech vydechla naposledy. Z jejího posledního příspěvku na Instagramu mrazí.
Článek
Lékaři si mysleli, že má rakovinu. Později se ukázalo, že za její stav mohlo tetování
Lékaři si mysleli, že má rakovinu. Později se ukázalo, že za její stav mohlo tetování Když 30letá žena z Austrálie navštívila lékaře kvůli zvětšeným lymfatickým uzlinám v podpaží, na kterých dokonce měla i malé bulky, lékař s téměř stoprocentní jistotou odhadoval, že se jedná o nádor. Ovšem jak se později ukázalo, šeredně se spletl…
Článek
Zemřela hvězda seriálů Star Trek a 24 hodin. Annie Wersching podlehla v pouhých 45 letech rakovině
Zemřela hvězda seriálů Star Trek a 24 hodin. Annie Wersching podlehla v pouhých 45 letech rakovině V neděli 30. ledna 2023 naposledy vydechla známá americká herečka Annie Wersching. Tři roky bojovala se zákeřnou rakovinou, které bohužel ve svých 45 letech podlehla. Po Annie Wersching zůstal truchlící manžel a tři děti.
Článek
Zemřel baskytarista slovenské kapely IMT smile. Peter Bartoník podlehl v pouhých 27 letech rakovině
Zemřel baskytarista slovenské kapely IMT smile. Peter Bartoník podlehl v pouhých 27 letech rakovině Fanoušky známé slovenské skupiny IMT Smile zaskočila velmi smutná zpráva. V pouhých 27 letech zemřel baskytarista Peter Bartoník. Prohrál bohužel svůj boj se zákeřnou rakovinou.
Článek
Zemřela herečka Kirstie Alleyová. Hvězda Kdopak to mluvím podlehla v 71 letech rakovině
Zemřela herečka Kirstie Alleyová. Hvězda Kdopak to mluvím podlehla v 71 letech rakovině V 71 letech zemřela po krátkém boji s rakovinou hvězdná herečka Kirstie Alleyová. O jejím odchodu z tohoto světa informovaly v úterý 6. prosince 2022 na sociálních sítích její děti. Smrt Kirstie Alleyové následně veřejnosti potvrdil její manažer Donovan Daughtry.
Článek
Hvězda seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate má roztroušenou sklerózu a bez hole se nikam nedostane. Tuto zprávu oznámila na Twitteru
Hvězda seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate má roztroušenou sklerózu a bez hole se nikam nedostane. Tuto zprávu oznámila na Twitteru Světoznámé herečce Christině Applegate uštědřil osud další ránu. Před 14 lety vyhrála boj nad rakovinou, hvězdě seriálu Ženatý se závazky nyní lékaři diagnostikovali sklerózu multiplex. O svém aktuálním zdravotním stavu herečka informovala na Twitteru s tím, že se její zdravotní stav zhoršuje a bez hole se prakticky už nikam nedostane.
Článek
Rakovina jícnu: Jak jí efektivně předejít a jaké jsou její příznaky?
Rakovina jícnu: Jak jí efektivně předejít a jaké jsou její příznaky? I přestože je rakovina jícnu ne příliš častým onemocněním, patří k těm velice závažným. Dle dostupných informací je patrné, že se její výskyt rozděluje geograficky. Nejčastěji bývají postihováni Asiaté a je to pravděpodobně způsobeno jejich častou konzumací čajů s vysokým podílem taninů.
(26) Načíst více