Kategorie Rakovina

Článek
Zemřel slavný producent filmů Titanic a Avatar. Jon Landau se dožil 63 let
Zemřel slavný producent filmů Titanic a Avatar. Jon Landau se dožil 63 let Ve věku 63 let zemřel producent světového formátu Jon Landau, který stál za úspěchem filmových trháků Titanic a Avatar. Po ročním boji bohužel podlehl rakovině. Zpráva o jeho smrti obletěla svět v sobotu 6. července 2024.
Článek
Zemřel Dario G. Hvězda devadesátek a král tanečních hitů podlehl rakovině
Zemřel Dario G. Hvězda devadesátek a král tanečních hitů podlehl rakovině Devadesátková hudba ztratila jednoho ze svých nejvýraznějších interpretů. Anglický hudebník Paul Spencer, známý pod uměleckým jménem Dario G, bohužel prohrál svůj boj s rakovinou. Bylo mu pouhých 53 let. Jeho taneční hitovky Sunchyme, Dream To Me nebo Carnaval De Paris zůstanou navždy v našich vzpomínkách.
Článek
Zemřela tlumočnice zpráv do znakové řeči Naďa Hynková Dingová. Ve 49 letech podlehla rakovině
Zemřela tlumočnice zpráv do znakové řeči Naďa Hynková Dingová. Ve 49 letech podlehla rakovině Českou veřejnost i komunitu neslyšících zasáhla velmi smutná zpráva. V pouhých 49 letech zemřela v úterý 28. května 2024 známá tlumočnice zpráv ČT do znakové řeči Naďa Hynková Dingová. Před prahem padesátky bohužel prohrála svůj statečný boj s rakovinou.
Článek
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty
Zemřel O. J. Simpson. V 76 letech podlehl rakovině prostaty Ve středu 10. dubna 2024 zemřel v Las Vegas bývalý hráč amerického fotbalu a herec O. J. Simpson. Bylo mu 76 let. V 90. letech minulého století se nechvalně proslavil obviněním z vraždy své bývalé manželky a jejího přítele.
Článek
Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let
Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let Denisu Cziglovou znali lidé díky televizní kulinářské soutěži MasterChef, v níž zabodovala v roce 2019. Již dříve tato talentovaná kuchařka bojovala s rakovinou, která se jí bohužel v roce 2023 opět vrátila. Nakonec této zákeřné nemoci podlehla. Bylo jí pouhých 35 let.
Článek
Zemřel hvězdný hráč Manchesteru United. V 40 letech mu byla osudná rakovina slinivky
Zemřel hvězdný hráč Manchesteru United. V 40 letech mu byla osudná rakovina slinivky Smrt si bohužel nevybírá. V pouhých 40 letech odešel z tohoto světa Bobby Power, který v devadesátkách zářil v dresu anglického fotbalového týmu Manchester United. Prohrál boj s rakovinou slinivky břišní.
Článek
Influencerka předstírala, že zemřela na rakovinu děložního čípku. Rozzlobila tím nejen své fanoušky
Influencerka předstírala, že zemřela na rakovinu děložního čípku. Rozzlobila tím nejen své fanoušky O pořádné pozdvižení na sociálních sítích se postarala indická influencerka Poonam Pandey, která předstírala vlastní smrt. Tímto skandálním chováním vyvolala obrovské rozhořčení nejen mezi svými fanoušky. Zneužila totiž vážné téma rakoviny a manipulovala s emocemi svých sledujících.
Článek
Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu
Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu Americká herečka Nicole Eggert, kterou televizní diváci znají hlavně jako Summer Quinn z legendárního seriálu Pobřežní hlídka, má rakovinu prsu. O tom, že trpí zhoubným onemocněním, si bohužel tato 51letá umělkyně vyslechla od lékařů závěrem roku 2023. Nyní tuto smutnou skutečnost prozradila médiím.
Článek
Zemřel Benjamin Zephaniah z Gangů z Birmighamu. Osudný mu byl nádor mozku
Zemřel Benjamin Zephaniah z Gangů z Birmighamu. Osudný mu byl nádor mozku Ve věku 65 let zemřel slavný britský básník, dramatik, hudebník a herec Benjamin Zephaniah. Osudný mu byl nádor mozku, který mu byl diagnostikován pouhých osm týdnů před smrtí. Benjamin Zephaniah, jenž byl hvězdou seriálu Peaky Blinders - Gangy z Birminghamu, vydechl naposledy ve čtvrtek 7. prosince 2023 obklopen svou rodinou.
(40) Načíst více