Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve

Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve Zdroj: Shutterstock

Jméno Kylie Jenner je ve světě módního a kosmetického průmyslu pojmem. Tato kráska za svůj půvab nevděčí pouze přírodě, ale podle škarohlídů i zásahům plastického chirurga. Podívejte se na to, jak Kylie Jenner vypadala před plastikou. Co říkáte na její proměnu?

23letá Kylie Jenner, která je nejmladší Kardashiankou, se stala známou již ve svých devíti letech díky televizní reality show Keeping Up with the Kardashians, která se zaměřovala na soukromé životy rodiny Kardashianů a Jennerů. Již v roce 2012 Kylie pronikla do oděvního průmyslu a se svou sestrou Kendall Jenner vytvořila oděvní kolekci Kendall + Kylie. 

Kylie Jenner v roce 2015 založila vlastní kosmetickou značku Kylie Cosmetics, díky níž se ve velmi útlém věku stala miliardářkou. Jak uvedl magazín Forbes, Kylie Jenner je nejmladší miliardářkou, která se vypracovala vlastním přičiněním. 

V roce 2016 se tato kráska stala rovněž jednou z deseti nejsledovanějších lidí na Instagramu. Na této sociální síti má v současnosti více než 251 milionu sledujících. 

Zatímco její starší nevlastní sestra Kim Kardashian postavila svůj byznys na svém pozadí, Kylie Jenner se proslavila díky svým plným rtům. V minulosti přiznala, že si je nechala zvětšit. V rozhovoru pro magazín Paper rovněž uvedla, že má také botox a výplně. 

Kylie Jenner jinak tvrdí, že rozhodně nemá žádné další plastické operace. Za to, že vypadá jinak než dříve, podle jejích slov může kvalitně udělaný make-up a správně zvolený účes. Svou proměnu nejen ve tváři dále přičítá přerodu dívky v ženu a také tomu, že v průběhu let nabrala několik kilogramů.

Zdroj: Shutterstock Škarohlídové však tvrdí, že Kylie Jenner má za sebou minimálně plastiku nosu a plastiku prsou a že si nechala také uměle zvětšit pozadí. Jak na proměnu této krásky v průběhu let pohlížíte vy osobně? Myslíte si, že Kylie Jenner byla před domnělou plastikou po fyzické stránce skutečně jiným člověkem?

Zdroj: Papermag.com, Brightside.com

Autor:
Publikováno: 27. 7. 2021 09:27 Nahlásit obsah