Kategorie Kosmetika

Článek
Žena si 25 let neodlíčila řasenku. Její oči na to doplatily šíleným způsobem!
Žena si 25 let neodlíčila řasenku. Její oči na to doplatily šíleným způsobem! Určitě i vám se už někdy stalo, že jste se večer zapomněly odlíčit a šly jste spát s řasenkou. Všechny ale víme, že by se nám to stávat nemělo. Tato žena z Austrálie si ovšem svou řasenku neodlíčila dlouhých 25 let! Jak tato žena dopadla?
Článek
Jablečný ocet: Kosmetický zázrak nejen pro krásnější vlasy a zdravou pleť
Jablečný ocet: Kosmetický zázrak nejen pro krásnější vlasy a zdravou pleť Nejenom jako zálivka na salát. Jablečný ocet má velmi široké využití také v kosmetice. Díky tomu, že obsahuje vitamíny A, B, C, kyselinu mléčnou a octovou, pektiny, draslík, fosfor vápník, chlor, křemík, sodík nebo hořčík, vám zajistí hlavně krásnější vlasy a zdravou pleť. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!
Článek
Přírodní všeuměl: ricinový olej
Přírodní všeuměl: ricinový olej Naše doba zažívá boom domácích léčiv. Znovu se vracíme k radám od našich babiček, využíváme léčivou sílu bylinek a zavrhujeme chemické preparáty, které se dají levně a snadno nahradit přírodními produkty. Jedněmi z takových jsou za studena lisované oleje a my se dnes podíváme na ricinový.
Článek
Osm největších "lží" o akné, které můžete slyšet. A je určitě dobré je znát!
Osm největších "lží" o akné, které můžete slyšet. A je určitě dobré je znát! Pro každého z nás je akné doslova noční můrou, která se pravidelně objeví v době, kdy je to nejméně vhodné. Když se akné objeví, je úplně jedno, že jeho nositelkou je náctiletá dívka, dospělá žena anebo muž, vždy je jednoduše nevítané.
Článek
3 recepty na domácí pleťové masky, které vás zbaví vrásek
3 recepty na domácí pleťové masky, které vás zbaví vrásek Se stárnutím jsou neodmyslitelně spojené i přibývající vrásky. Mnohé ženy používají nejrůznější krémy, jiné sází na kosmetické procedury. Zkuste vsadit na přírodu a vytvořit si vlastní domácí masku, která vás zbaví vrásek stejně spolehlivě. Máme pro vás několik receptů.
Článek
Objevte tajemství pudru s všestranným využitím
Objevte tajemství pudru s všestranným využitím Polokulatá lahvička s nápisem Borotalco a dobová fotografie ženy a dítěte sálá tradicí už na pohled. A pravdivě! Značka totiž vznikla v Itálii už před více než sto lety a okamžitě se vyhoupla na první příčky oblíbenosti, kde se drží dodnes. Jedním z jejích nejklasičtějších produktů je tělový pudr, který se může pyšnit všestranným využitím.
Článek
Že je pivo jen pro chlapy? 10 způsobů, jak ho můžete využít i vy
Že je pivo jen pro chlapy? 10 způsobů, jak ho můžete využít i vy Myslíte si, že pivo je jen ryze mužskou záležitostí a my ženy nemáme právo držet si v lednici pár lahváčů? Tak zbystřete. Pivo si totiž nemusíte jen prolévat hrdlem – zkuste ho zužitkovat i jinak.
(18) Načíst více