Monika Bagárová zašla na kosmetiku spolu s dcerou Ruminkou. Pořádně tím naštvala jiné ženy

Monika Bagárová zašla na kosmetiku spolu s dcerou Ruminkou. Pořádně tím naštvala jiné ženy Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Bagárová sdílela na Instagramu zdánlivě nevinný snímek, kterým však vytočila do běla některé ze svých sledujících. Sympatická zpěvačka navštívila kosmetický salon spolu se svou dvouletou dcerou, která v polovině kosmetické procedury Monice usnula v klíně. Co zpěvačce konkrétně její fanoušci vzkázali?

“Jak je to u Vás? Užíváte si chvíle zkrášlování bez dětí? Nebo je máte taky většinou s sebou jako já? Ruminka dnes v půlce usla…” napsala Monika Bagárová nevinně na Instagram a připojila fotku z kosmetického salonu, kde byla zrovna na manikúře.

Na snímku je vidět, jak kosmetička zpěvačce upravuje nehty na rukou, zatímco ve zpěvaččině klíně pospává její dvouletá dcerka Ruminka. Na to, že Monika Bagárová zašla na kosmetiku společně se svou dcerou, se následně objevily různé reakce.

Někteří lidé zpěvačku označili za vzornou maminku, která své dítě neodloží ani tehdy, když chce jít na manikúru. Jiní ale na Monice Bagárové nenechali nit suchou. Zvlášť některé ženy jí vzkázaly, že nemají rády děti v kosmetických salonech, protože do nich chodí relaxovat a odpočinout si.

Zdroj: Shutterstock “Tak za prvé... ženy by si měly tyhle věci užívat a relaxovat, pokud mají potřebu jít na kosmetiku nebo nehty atd., měly by mít hlídání, děti tam nepatří. A za druhé chudáci nehtařky a kosmetičky, určitě se jim takhle výborně pracuje,” vzkázala ostře Monice Bagárové jedna ze sledujících.

“Nesnáším děti v salónech. Pokud to máte takto domluvené s manikérkou a jste tam sami, proč ne, ale já jako zákazník nenávidím, když tam otravuje nějaké dítko. Chodím tam relaxovat, až budu chtít být v dětské herně, půjdu do ní. Zažila jsem to na nehtech, u kadeřnice i kosmetičky, proboha ženské, v dnešní době existují služby buď domů, nebo si zařiďte hlídání,” přidala svůj názor další žena, která se v komentáři dále přiznala, že je také matkou.

Patří podle vás děti do kosmetických salónů, nebo ne? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika 

Autor:
Publikováno: 28. 2. 2023 15:00 Nahlásit obsah