Laminace obočí jako nový trend. Vaše obočí zvýrazní a dodá mu na přirozenosti

Laminace obočí jako nový trend. Vaše obočí zvýrazní a dodá mu na přirozenosti Zdroj: Shutterstock.com

Laminace obočí rozdělila ženy na dva tábory. Jedny tomuto novému trendu v úpravě obočí nemohou přijít na chuť a druhé mu zcela podlehly. Laminace obočí frčí v současnosti nejen mezi běžnými ženami, laminované obočí se rovněž stále častěji stává výsadou žen na Instagramu. Co to ale laminace obočí je a jak vůbec vypadá?

Díky laminaci obočí budou vaše chloupky působit upraveně

Pěstěné a upravené obočí dokáže podtrhnout krásu obličeje každé ženy. V současné době máte spoustu možností, jakým způsobem své obočí upravit. Můžete si jej vytrhat, vyplnit, obarvit, ovšem také nalaminovat. Laminace obočí je pro vás vhodná hlavně tehdy, když jsou chloupky vašeho obočí neposlušné, kroutí se všemi směry a sama je nedokážete zkrotit.

Laminace obočí zkrátka dokáže zajistit, aby vaše obočí vypadalo stále upraveně. Jde přitom o velmi mladou techniku úpravy obočí, která byla poprvé použita před čtyřmi roky v Rusku. Od té doby si získala spoustu příznivkyň a rozšířila se prakticky po celé Evropě a Severní Americe. 

Zdroj: Shutterstock.com Laminace jako trvalá pro obočí

Laminci můžeme označit jako trvalou pro obočí. Při této technice kosmetička vyčeše a vytáhne chloupky směrem vzhůru a zafixuje je pomocí kombinace speciálních přípravků. Díky tomu bude obočí až několik týdnů držet stejný tvar.

Během laminace jsou chloupky nejen vyčesány a zafixovány. Kosmetička může vaše obočí také obarvit, vyživit a případně vyplnit. Díky tomu bude působit hustějším, plnějším a zdravějším dojmem. Laminování také zajistí, že vaše obočí bude mít maximální přirozený look.

Zdroj: Shutterstock.com Doplňování umělými chloupky nečekejte

Laminace dokáže zkrotit husté obočí, ovšem poradí si i s obočím řidším, chloupky totiž vyrovnává. Díky tomu je nebudete muset ani tak často vytrhávat. Tato technika se navíc zaměřuje pouze na vaše přírodní obočí. Ač se to na první pohled nezdá, nejde o žádné doplňování obočí umělými chloupky.

Laminace obočí není ani náročná na čas. Celý úkon kosmetičkám zabere necelou hodinku. Vy si během této techniky odpočinete a následně odejdete s nádherně upraveným obočí, které vás bude krášlit až několik týdnů.

Autor:
Publikováno: 2. 7. 2020 12:31 Nahlásit obsah