Kategorie Jak dnes vypadá

Článek
Stiflerova máma z Prci, prci, prcičky je i po 22 letech velká kočka. Přesvědčte se sami
Stiflerova máma z Prci, prci, prcičky je i po 22 letech velká kočka. Přesvědčte se sami Kdo by si nepamatoval Stiflerovu mámu, která v teenagerovské komedii Prci, prci, prcičky z roku 1999 pořádně zamotala vztahy? Herečka Jennifer Coolidge, která letos v srpnu oslavila již 61. narozeniny, je i po 22 letech od natáčení Prciček pořádná kočka. Ostatně, přesvědčte se o tom sami!
Článek
Holčička z hororu Kruh vyrostla do krásy. Děsivou Samaru Morgan dnes v herečce Daveigh Chase vidí málokdo
Holčička z hororu Kruh vyrostla do krásy. Děsivou Samaru Morgan dnes v herečce Daveigh Chase vidí málokdo Horor Kruh patřil k nejslavnějším filmovým počinům milénia, který dokázal diváky dokonale vtáhnout do děje. Když jste se na něj poprvé dívali, měli jste také strach, že vše, co vidíte je pravda? Od natáčení tohoto kultovního hororu uplynulo již 20 let. Zajímá vás, jak dnes vypadá děsivá holčička Samara Morgan? Změnila se k nepoznání.
Článek
Jak dnes vypadá Paloma z Hříšné lásky? Herečka Silvia Navarro se od dob natáčení telenovely vůbec nezměnila
Jak dnes vypadá Paloma z Hříšné lásky? Herečka Silvia Navarro se od dob natáčení telenovely vůbec nezměnila Mexická telenovela Hříšná láska z roku 2001 se stala celosvětovým hitem. Sledovat ji můžete na některých českých TV stanicích i v současnosti. Hlavní postavu Palomy si zahrála mexická herečka Silvia Navarro. Zajímá vás, jak tato krásná žena vypadá v současnosti? Od dob natáčení telenovely se prakticky nezměnila.
Článek
Jak dnes vypadá Samantha ze Sexu ve městě? Herečka Kim Cattrall má 65 let a sluší jí to i v plavkách
Jak dnes vypadá Samantha ze Sexu ve městě? Herečka Kim Cattrall má 65 let a sluší jí to i v plavkách Patříte k fandům kultovního seriálu Sex ve městě? Možná, že vás zamrzelo, že v jeho seriálovém pokračování A jak to bylo dál… chyběla Samantha Jones v podání herečky Kim Cattrall. Zajímá vás proto, jak vypadá Samantha ze Sexu ve městě v současnosti? Kim Cattrall to sekne i v 65 letech a nebojí se ani ukázat veřejně v plavkách.
Článek
Jak dnes vypadá holčička z Granka? Z Veroniky Fojtů je usměvavá čtyřicátnice
Jak dnes vypadá holčička z Granka? Z Veroniky Fojtů je usměvavá čtyřicátnice Granulovaný kakaový nápoj Granko se začal v tuzemsku vyrábět v roce 1979. V prosince 1978 zaměstnanci propagačního oddělení Pražských čokoládoven vyfotili na obal nově vznikajícího výrobku roztomilou dvouletou holčičku, která se stala nezapomenutelnou tváří rozpustného kakaového nápoje. Jak vypadá holčička z Granka dnes?
Článek
Jak dnes vypadá a co dělá Barbara Haščáková? Zpěvačka ze slovenského dua MC Erik & Barbara žije za velkou louží
Jak dnes vypadá a co dělá Barbara Haščáková? Zpěvačka ze slovenského dua MC Erik & Barbara žije za velkou louží Sen, Keď príde láska nebo Anjel. Nejen těmito hity bodovali MC Erik & Barbara v 90. letech minulého století na Slovensku i v Česku. Obrovský úspěch zaznamenali dokonce v Japonsku. Milovali jste toto slovenské hudební duo také a měli jste doma jejich kazety? V tom případě vás bude jistě zajímat, jak vypadá a co dělá Barbara Haščáková v současnosti.
Článek
Jak vypadá kluk z filmu Zachraňte Willyho? Herec Jason James Richter se od natáčení hodně změnil
Jak vypadá kluk z filmu Zachraňte Willyho? Herec Jason James Richter se od natáčení hodně změnil V roce 1993 se stal obrovskou senzací americký rodinný film Zachraňte Willyho, ve kterém se malý chlapec Jesse spřátelí s kosatkou Willym. Také jste tento film v dětství milovali a při jeho sledování vám ukápla nejedna slza? V tom případě vás bude jistě zajímat, jak vypadá Jesse ze Zachraňte Willyho v současnosti. Prošel obrovskou proměnou.
Článek
Jak vypadá Bastien z Nekonečného příběhu? Roztomilého chlapce by v dnešním Barretovi Oliverovi hledal už málokdo
Jak vypadá Bastien z Nekonečného příběhu? Roztomilého chlapce by v dnešním Barretovi Oliverovi hledal už málokdo Patříte ke generaci, která v dětství doslova hltala kultovní fantasy film Nekonečný příběh, který spatřil světlo světa v roce 1984? V tom případě vás bude jistě zajímat, jakým směrem následně mířily kroky Bastiena, kterého si zahrál tehdy dětský herec Barret Oliver. A jak vypadá Bastien z Nekonečného příběhu dnes? Změnil se k nepoznání.
Článek
Nastěnka z Mrazíka je po letech k nepoznání. Jak vypadá po 57 letech od natáčení oblíbené pohádky?
Nastěnka z Mrazíka je po letech k nepoznání. Jak vypadá po 57 letech od natáčení oblíbené pohádky? Dokážete si závěr starého roku představit bez kultovní pohádky Mrazík? Určitě nikoliv. Od natáčení pohádky o pracovité Nastěnce, namyšleném Ivanovi a spravedlivém Mrazíkovi uplynulo již 57 let a přirozeně velkou proměnou prošli i samotní herci. Zajímá vás, jak v současnosti vypadá Nastěnka z Mrazíka? Rozhodně byste ji nepoznali.
(3) Načíst více