Kategorie Jak dnes vypadá

Článek
Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání
Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání Americká herečka Jennifer Love Hewitt bodovala zvláště v devadesátkách a na přelomu druhého tisíciletí. Jak vypadá dnes? Některé nepřejícné jazyky tvrdí, že se změnila v důsledku plastických operací k nepoznání. 45letá herečka však vyvrací, že by podstoupila jakékoliv ráznější úpravy svého zevnějšku.
Článek
Vzpomínáte na vysmáté sluníčko z Teletubbies? Z roztomilého miminka je krásná žena, která předala žezlo své dceři
Vzpomínáte na vysmáté sluníčko z Teletubbies? Z roztomilého miminka je krásná žena, která předala žezlo své dceři Kdo si pamatuje na vysmáté sluníčko z Teletubbies? Z roztomilého miminka se dnes stala krásná mladá žena, která nedávno přivítala na svět svou vlastní dcerku. Jessica Smith, kdysi tvář sluníčka ve slavném dětském pořadu, nyní prožívá radostnou kapitolu mateřství.
Článek
Jak dnes vypadá Šeherezáda z telenovely Tisíc a jedna noc? Změnila se k nepoznání v krátkovlasou blondýnku
Jak dnes vypadá Šeherezáda z telenovely Tisíc a jedna noc? Změnila se k nepoznání v krátkovlasou blondýnku Milujete telenovely a patří k vašim oblíbeným také Tisíc a jedna noc? Jelikož se tato turecká telenovela natáčela již v letech 2006 až 2009, její hlavní představitelé se za tuto dobu velmi změnili. Výraznou proměnou prošla zvláště herečka Bergüzar Korel alias Šeherezáda, kterou byste v dnešní době takřka nepoznali.
Článek
Jak dnes vypadá Cody z Kroku za Krokem? Změnil se na svalnatého a potetovaného drsňáka s plnovousem
Jak dnes vypadá Cody z Kroku za Krokem? Změnil se na svalnatého a potetovaného drsňáka s plnovousem V 90. letech 20. století vznikl oblíbený americký seriál Krok za krokem, který se na českých televizních obrazovkách vysílá dodnes. K nejoblíbenějším postavám patřil pohledný, dobrosrdečný a mírně přitroublý mladík Cody Lambert, kterého ztvárnil herec Sasha Mitchell. Neuvěříte, jak tento fešák vypadá v současnosti.
Článek
Princezna ze mlejna po 28 letech: Eliška v podání Andrey Černé vypadá stále fantasticky
Princezna ze mlejna po 28 letech: Eliška v podání Andrey Černé vypadá stále fantasticky Princezna za mlejna patří k nejoblíbenějším českým filmovým pohádkám, kterou lidé rádi sledují nejen o vánočních svátcích. Pohádka režiséra Zdeňka Trošky měla v kinech premiéru 1. června 1994, tedy před neuvěřitelnými 28 lety. Zajímá vás, jak dnes vypadá Eliška z Princezny ze mlejna? Herečka Andrea Černá v sobě usměvavou Elišku stále nezapře.
Článek
Šťabajznu Houlihanovou ze seriálu M.A.S.H. byste dnes nepoznali. Herečka Loretta Switová podlehla plastikám
Šťabajznu Houlihanovou ze seriálu M.A.S.H. byste dnes nepoznali. Herečka Loretta Switová podlehla plastikám Americký seriál M.A.S.H. se řadí k nejoblíbenějším televizním počinům všech dob. Patříte také k jeho fanouškům? V tom případě si jistě vybavíte i vrchní sestru major Margaret Houlihanovou alias Šťabajznu v podání herečky Loretty Switové. Zajímá vás, jak vypadá Šťabajzna z M.A.S.H.e v současnosti? Změnila se k nepoznání!
Článek
Jak dnes vypadají seriálové hrdinky Xena a Gabriela po 27 letech od natáčení? Jsou si stále podobné
Jak dnes vypadají seriálové hrdinky Xena a Gabriela po 27 letech od natáčení? Jsou si stále podobné Patřili jste k fanouškům amerického fantasy seriálu Xena? Možná, že vás někdy napadlo, jak vypadají jeho hlavní hrdinky Xena a Gabriela v současnosti. I když od natáčení tohoto populárního seriálu uplynulo již 27 let, herečkám Lucy Lawless alias Xeně a Renée O’Connor alias Gabriele to stále neskutečně sekne.
Článek
Holčička z hororu Kruh vyrostla do krásy. Děsivou Samaru Morgan dnes v herečce Daveigh Chase vidí málokdo
Holčička z hororu Kruh vyrostla do krásy. Děsivou Samaru Morgan dnes v herečce Daveigh Chase vidí málokdo Horor Kruh patřil k nejslavnějším filmovým počinům milénia, který dokázal diváky dokonale vtáhnout do děje. Když jste se na něj poprvé dívali, měli jste také strach, že vše, co vidíte je pravda? Od natáčení tohoto kultovního hororu uplynulo již 20 let. Zajímá vás, jak dnes vypadá děsivá holčička Samara Morgan? Změnila se k nepoznání.
Článek
Jak dnes vypadá Paloma z Hříšné lásky? Herečka Silvia Navarro se od dob natáčení telenovely vůbec nezměnila
Jak dnes vypadá Paloma z Hříšné lásky? Herečka Silvia Navarro se od dob natáčení telenovely vůbec nezměnila Mexická telenovela Hříšná láska z roku 2001 se stala celosvětovým hitem. Sledovat ji můžete na některých českých TV stanicích i v současnosti. Hlavní postavu Palomy si zahrála mexická herečka Silvia Navarro. Zajímá vás, jak tato krásná žena vypadá v současnosti? Od dob natáčení telenovely se prakticky nezměnila.
(9) Načíst více