Kategorie Jak dnes vypadá

Článek
Jak dnes vypadá Šeherezáda z telenovely Tisíc a jedna noc? Změnila se k nepoznání v krátkovlasou blondýnku
Jak dnes vypadá Šeherezáda z telenovely Tisíc a jedna noc? Změnila se k nepoznání v krátkovlasou blondýnku Milujete telenovely a patří k vašim oblíbeným také Tisíc a jedna noc? Jelikož se tato turecká telenovela natáčela již v letech 2006 až 2009, její hlavní představitelé se za tuto dobu velmi změnili. Výraznou proměnou prošla zvláště herečka Bergüzar Korel alias Šeherezáda, kterou byste v dnešní době takřka nepoznali.
Článek
Jak dnes vypadá Cody z Kroku za Krokem? Změnil se na svalnatého a potetovaného drsňáka s plnovousem
Jak dnes vypadá Cody z Kroku za Krokem? Změnil se na svalnatého a potetovaného drsňáka s plnovousem V 90. letech 20. století vznikl oblíbený americký seriál Krok za krokem, který se na českých televizních obrazovkách vysílá dodnes. K nejoblíbenějším postavám patřil pohledný, dobrosrdečný a mírně přitroublý mladík Cody Lambert, kterého ztvárnil herec Sasha Mitchell. Neuvěříte, jak tento fešák vypadá v současnosti.
Článek
Princezna ze mlejna po 28 letech: Eliška v podání Andrey Černé vypadá stále fantasticky
Princezna ze mlejna po 28 letech: Eliška v podání Andrey Černé vypadá stále fantasticky Princezna za mlejna patří k nejoblíbenějším českým filmovým pohádkám, kterou lidé rádi sledují nejen o vánočních svátcích. Pohádka režiséra Zdeňka Trošky měla v kinech premiéru 1. června 1994, tedy před neuvěřitelnými 28 lety. Zajímá vás, jak dnes vypadá Eliška z Princezny ze mlejna? Herečka Andrea Černá v sobě usměvavou Elišku stále nezapře.
Článek
Šťabajznu Houlihanovou ze seriálu M.A.S.H. byste dnes nepoznali. Herečka Loretta Switová podlehla plastikám
Šťabajznu Houlihanovou ze seriálu M.A.S.H. byste dnes nepoznali. Herečka Loretta Switová podlehla plastikám Americký seriál M.A.S.H. se řadí k nejoblíbenějším televizním počinům všech dob. Patříte také k jeho fanouškům? V tom případě si jistě vybavíte i vrchní sestru major Margaret Houlihanovou alias Šťabajznu v podání herečky Loretty Switové. Zajímá vás, jak vypadá Šťabajzna z M.A.S.H.e v současnosti? Změnila se k nepoznání!
Článek
Jak dnes vypadají seriálové hrdinky Xena a Gabriela po 27 letech od natáčení? Jsou si stále podobné
Jak dnes vypadají seriálové hrdinky Xena a Gabriela po 27 letech od natáčení? Jsou si stále podobné Patřili jste k fanouškům amerického fantasy seriálu Xena? Možná, že vás někdy napadlo, jak vypadají jeho hlavní hrdinky Xena a Gabriela v současnosti. I když od natáčení tohoto populárního seriálu uplynulo již 27 let, herečkám Lucy Lawless alias Xeně a Renée O’Connor alias Gabriele to stále neskutečně sekne.
Článek
Holčička z hororu Kruh vyrostla do krásy. Děsivou Samaru Morgan dnes v herečce Daveigh Chase vidí málokdo
Holčička z hororu Kruh vyrostla do krásy. Děsivou Samaru Morgan dnes v herečce Daveigh Chase vidí málokdo Horor Kruh patřil k nejslavnějším filmovým počinům milénia, který dokázal diváky dokonale vtáhnout do děje. Když jste se na něj poprvé dívali, měli jste také strach, že vše, co vidíte je pravda? Od natáčení tohoto kultovního hororu uplynulo již 20 let. Zajímá vás, jak dnes vypadá děsivá holčička Samara Morgan? Změnila se k nepoznání.
Článek
Jak dnes vypadá Paloma z Hříšné lásky? Herečka Silvia Navarro se od dob natáčení telenovely vůbec nezměnila
Jak dnes vypadá Paloma z Hříšné lásky? Herečka Silvia Navarro se od dob natáčení telenovely vůbec nezměnila Mexická telenovela Hříšná láska z roku 2001 se stala celosvětovým hitem. Sledovat ji můžete na některých českých TV stanicích i v současnosti. Hlavní postavu Palomy si zahrála mexická herečka Silvia Navarro. Zajímá vás, jak tato krásná žena vypadá v současnosti? Od dob natáčení telenovely se prakticky nezměnila.
Článek
Jak dnes vypadá Samantha ze Sexu ve městě? Herečka Kim Cattrall má 65 let a sluší jí to i v plavkách
Jak dnes vypadá Samantha ze Sexu ve městě? Herečka Kim Cattrall má 65 let a sluší jí to i v plavkách Patříte k fandům kultovního seriálu Sex ve městě? Možná, že vás zamrzelo, že v jeho seriálovém pokračování A jak to bylo dál… chyběla Samantha Jones v podání herečky Kim Cattrall. Zajímá vás proto, jak vypadá Samantha ze Sexu ve městě v současnosti? Kim Cattrall to sekne i v 65 letech a nebojí se ani ukázat veřejně v plavkách.
Článek
Jak dnes vypadá holčička z Granka? Z Veroniky Fojtů je usměvavá čtyřicátnice
Jak dnes vypadá holčička z Granka? Z Veroniky Fojtů je usměvavá čtyřicátnice Granulovaný kakaový nápoj Granko se začal v tuzemsku vyrábět v roce 1979. V prosince 1978 zaměstnanci propagačního oddělení Pražských čokoládoven vyfotili na obal nově vznikajícího výrobku roztomilou dvouletou holčičku, která se stala nezapomenutelnou tváří rozpustného kakaového nápoje. Jak vypadá holčička z Granka dnes?
(7) Načíst více